♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#1
28-01-2016, 09:32
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Tak sobie myślałem że fajnie by było spotkać się na więcej niż kilka godzin, poznać się bliżej i oddać się beztrosce. Dlatego myślę o spotkaniu forumowym na jakiś weekend, kilka dni w górach czy też gdzieś nad wodą.
Jakie więc są założenia. Wynajmujemy domek czy też pokoje gdzieś i spotykamy się tam gdzieś na początku sierpnia. Oczywiście dokładnego miejsca nie ma co podawać bo to zależy od tego kto się zgłosi, jednak na wstępie można założyć że jeśli góry no to na ten przykład Wisła, zaś jeśli woda. Cóż tutaj jest pole do popisu, ale polecam Nakło Chechło, Pławnowice lub coś na co wpadniemy razem. Jest też trzecia opcja a właściwie takie kombo.... Czyli Bieszczady i zalew Soliński :P Tam są i góry i woda... ( pomijam że jest tam zatopiony cmentarz itd XD ) Ale można tam wiele rzeczy zwiedzić a na serio jest co zwiedzać.

Na koniec powiem że ja i Ayumi mamy wolne w sierpniu, dokładniej ostatni weekend lipca i dwa pierwsze tygodnie sierpnia. Znaczy Ayu już ma na ten termin urlop zaplanowany, a ja zacznę działać w tej kwestii.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#2
28-01-2016, 10:29
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Ciekawa sprawa ale ja osobiście nie wiem, za daleki termin jak dla mnie na razie. Jednak jeśli będzie możliwość to czemu nie.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Sargon
Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:2 lata 9 miesięcy Liczba postów:81 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 37
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie: 25

#3
28-01-2016, 10:50
Prawa autorskie: Av. Grima tł. Ja

No fajna sprawa... z tym ze planuje obóz RPG na caly sierpien...

Jakby tylko o lipiec chodzilo, to ja chetnie jesli mnie ktos zgarnie ( Fuko ma po drodze :p )
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#4
28-01-2016, 11:06
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Kiu, chyba rozumiesz że temat wcześnie zakładam bo to większa sprawa. Sam tak nie lubię ale taka jest konieczność.

Sadi, cóż też liczę na to że może uda się zahaczyć o ostatni weekend lipca, ale liczy się głos większości, więc zobaczymy ;) Tylko tak co nie będę tam sam między babami! :(
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
28-01-2016, 11:39
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Sam pomysł całkiem dobry, może wytrzymam z wami jeden weekend. :D
Tylko że ja w sierpniu wybieram się na praktyki, a ostatni tydzień lipca... Oj, kochani, termin daleki, ale akurat mam już plany. Może ten sierpień wypali (bo jeszcze nie wiem, kiedy dokładnie będę miała praktyki), ale jeszcze porozmawiam z moją-osobą-towarzyszącą, bo sama się wstydzę. ;P

Jak zawsze w takich sytuacjach, wszystkim się nie dogodzi.
Jeśli chodzi o miejsce, to polecam też Jezioro Białe pod Włodawą. Nic tam nie ma, ale jest miło i jeśli byście dotarli do Chełma (z Katowic jedyne ok. 6,5h pociągiem z przesiadką w Lublinie ;d), to można się tam łatwo dostać, pół godziny samochodem.

Jeśli rzeczywiście będziemy gdzieś jechać, to trzeba będzie zarezerwować domek co najmniej w czerwcu, a ja bym radziła i wcześniej.
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#6
28-01-2016, 16:09
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Sadi, jak Bieszczady, albo Solina, to nie będę miał po drodze :v
Ogólnie propsuje te opcje, bo Podkarpacie, a że na wakacje wracam do Przemyśla, to blisko mnie - do jednego i drugiego miejsca mam około 80km, tak że mi pasuje xD Ale miejsca urocze, poletzam motzno.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

#7
28-01-2016, 18:07
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Bardzo odległy termin, ale czemu nie? Urlopu już mam 6 dni, a przez te parę miesięcy też się nazbiera trochę. W każdym razie byłbym zainteresowany (wolę jeszcze nie pisać chętny xD). Miejsce miałoby pewnie mniejsze znaczenie, dojechałoby się nawet na drugi kraniec Polski pociągiem czy innym busem.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Sigrun
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:1 rok i 7 miesięcy Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 92
Doświadczenie: 40

#8
28-01-2016, 19:07
Prawa autorskie: Ragnar, Ki-Re, Venety, Inn, Askari, ja.
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Faktycznie termin dość odległy by powiedzieć coś konkretnego. Jednak jest czas by przemyśleć sprawę.
Z chęcią bym znowu w góry pojechała i zjadła tuzin oscypków : D



Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

#9
30-01-2016, 04:28
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

Po dłuższej rozmowie dałem się namówić by tutaj w ogóle zajrzeć więc wypadałoby coś chociaż odpisać.

Pomysł wydaje się być bardzo ciekawy. Prawdą jest jednak, że nie planuję aż tak daleko co będę robił, nie mniej jednak chciałbym się pojawić na takich forumowych wakacjach.
I ja również jak najbardziej za górami jestem, bo te uwielbiałem od zawsze, więc pewnie łaziłbym!
Shida
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański. Płeć:Samiec Wiek:Rok i trzy miesiące. Liczba postów:55 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 54
Zręczność: 54
Spostrzegawczość: 42
Doświadczenie: 5

#10
02-02-2016, 16:52
Prawa autorskie: Salvathi

Chętnie bym się na takie coś pisała. Muszę tylko znaleźć pracę i trochę kasy odłożyć, i może uda mi się do was przypłynąć ^^
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#11
19-04-2016, 00:43
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Siemka. Chciałbym się dowiedzieć co z tym wyjazdem. Jeśli zbierzemy kilka osób można jechać ale to musi być już pewniak bo czas najwyższy by zamawiać nocleg.
Ravi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Liczba postów:27 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 15
Zręczność: 22
Spostrzegawczość: 23

#12
19-04-2016, 00:58
Prawa autorskie: Avatar - ja; tło obrazka - alkaline on dA

Ja w wakacje również zapraszam do Mrągowa. Tyle ile was się na podłodze zmieści na karimatach i w śpiworach, tyle przyjmę c:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości