♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Usian
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:31 Dołączył:Sie 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 60
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 5

18-08-2018, 18:36
Prawa autorskie: Rudranee

Kraina do której przybył nie rozczarowała go. Nawet jeśli Gunter miałby być w niej jedynym wykształconym lwem to i tak już wystarczająco wiele. Usian już czuł zbliżające się w zastraszającym tempie przełomowe odkrycia i nową wiedzę. Pokarm dla jego umysłu. Tylko praca nad czymś wielkim potrafiła w pełni wyzwolić jego intelektualny potencjał i tym razem nie miał zamiaru się ograniczać. 
- Ja również jestem tego pewien, mon ami. To będzie prawdziwa przyjemność, współpracować z panem - w przeciwieństwie do znachora nie przejmował się kwestią praw autorskich. Nie zależało mu na sławie i zaszczytach. To były jedynie puste konstrukty społeczne. Najważniejsza była czysta, niczym nieskrępowana wiedza i jej efekty. A efekty tej współpracy miały być szokujące. Okiełznanie śmierci. Moc godna największych umysłów. Czarny już wyobrażał sobie jak wiele mógłby osiągnąć dysponując taką potęgą. Nie trzeba chyba nikogo zapewniać, że jego zamiary nie były zbyt etyczne. 
- Nie miałem jeszcze okazji, chętnie odwiedzę to miejsce. Proszę prowadzić - Nie obchodziło go w tym momencie piękno proponowanego celu podróży, ale już wzmianka o odrobinie prywatności jak najbardziej mu odpowiadała. Cel, który mieli osiągnąć był zbyt ważny żeby omawiać go w miejscu publicznym. Skinął swojemu rozmówcy głową, pokazując, że jest gotów wyruszyć w każdej chwili.

ZT
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2018, 16:06 przez Usian.)
Gunter
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:208 Dołączył:Lut 2018

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 76
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 30

20-08-2018, 15:59
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Geniusz

Na myśl o czekającej pracy udzielił mu się entuzjazm (ukryty głęboko pod kamienną miną) Usiana. Nareszcie ujrzał światełko w ciemnym tunelu niepowodzeń i porażek.
- W takim razie bez dalszej zwłoki zapraszam do mojej siedziby. Na podobne okoliczności mam tam pewien specjał, którym możemy uczcić początek współpracy. Widzi pan, pracuję ostatnio nad fermentacją owoców i muszę przyznać, że rezultaty są więcej niż zadowalające. Sam pan się przekona. – rzekł pewnym siebie głosem. Nie wiedział co prawda, czy czarny jest miłośnikiem używek, ale nie wyglądał na lwa, który mógłby się poczuć urażonym takim zaproszeniem.
- Co prawda jest to kawałek drogi stąd, ale mam kilka ciekawych idei, które moglibyśmy omówić po drodze. – powiedział i powolnym krokiem skierował się na północ.

ZT


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości