komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>

UWAGA!
3 lipca (poniedziałek) zostanie nagrana audycja z Xenią! Zapraszamy do nadsyłania pytań, pozdrowień i piosenek na konto Radio. :)

inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox

Generator statystyk

CZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Eusiler
Samotnik
*
Gatunekkot pustynny PłećSamica Wiekpół roku Liczba postów:12 Dołączył:Sie 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 11
Zręczność: 14
Spostrzegawczość: 10
Doświadczenie:

11-06-2017, 18:10
Prawa autorskie: Ja

Z każdą chwilą Eusiler coraz bardziej lubiła Kigeniego. Nie była pewna dlaczego, chyba składało się na to po troszku wszystko co robił. Sposób w jaki mówił i się uśmiechał, przyjazny i otwarty. Wyczuwało się w nim osobę, która wie więcej niż mówi, albo mówi więcej niż wie. Kotka nie była pewna. Sprawiał jednak wrażenie kogoś kto wie jak wyjść z pustyni, a to się teraz liczyło. Podobały się jej jego słowa i sposób w jaki je wypowiadał. Jak gdyby wyfruwały z jego ust niczym motyle układające się w roztańczone zdania, pełne wdzięku i harmonii. Miała jednak wątpliwości co do jednaj kwestii.
-Co to jest wielka woda?- Zwróciła się znowu do Sinnon - niezastąpionej w podszeptywanych lekcjach życia.
-Jest większa niż...- Zastanowiła się jak wiele wody widziała w swoim kocim życiu. Powróciło wspomnienie bliskiego spotkania z wodospadem kiedy pierwszy raz zobaczyła Sinnon. Wydało się jej. że to było bardzo dawno temu . - Rzeka przez, którą przechodziłyśmy?
Uświadomiła sobie, że nie specjalnie lubi dużo wody w jednym miejscu. Zimnej, mokrej wody. Kotka wzdrygnęła się. Miała wrażenie, że spotkania z Kigerenim zaskoczyło Sinnon. Nie znała co prawda serwalki jakoś specjalnie długo, ale wiedziała, że zawieranie znajomości nie jest mocną stroną jej przyjaciółki.
Wygląda jak nieduży kot pustynny o jasnym, miękkim futerku w kolorze piasku i dużych zielonych oczach. Na przednich łapkach i w okolicach oczu ma czarne poprzeczne paski.
Odpowiedz
Sinnon
Samotnik
*
GatunekSerwal Wiek2 lata 10 miesięcy Liczba postów:18 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 50
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie:

19-06-2017, 22:41
Prawa autorskie: FGSPhotography (Faye)

Odpowiadając na wszystkie pytania małej kotki, Sinn zauważyła, że przykuła uwagę ich towarzysza, gdy zaczęła mówić o magii, a raczej o niemożliwości jej istnienia. Spojrzała na niego sceptycznie, znała go krótko, lecz zauważyła, że jest osobą dziwaczną, typem bajarza, bujającego w obłokach. Miał dar mówienia, lecz serwalce nie podobał się sposób w jaki starał się upiększyć swoją wypowiedź. Choć najbardziej nie podobało jej się to, że nie miała dobrych kontrargumentów do jego przykładów, 
-Ty doszukujesz się w tych rzeczach jakiejś magii, ja choć nie wiem jak je wyjaśnić, nie uznaję tych zjawisk za nic niezwykłego.-stwierdziła po prostu, nie wiedząc jak inaczej wyjaśnić swoje podejście i punkt widzenia. 
Pokiwała łebkiem, gdy przybysz pokazał jej kierunek, w którym będą zmierzali.
-O, racja! Też powinnam pamiętać.-oznajmiła zadziwiona tym faktem-Ja jestem Sinnon, a to jest Eusiler.-wskazała łapą na wpatrzone w nich kocie, które lada moment wylewało potok pytań ze swojego pyszczka.
Niestety Sinnon sama nie miała pojęcia o czym mówił Kigeni, ani jak faktycznie wielka może być ta woda.
-Wiesz, myślę że najlepiej spytać o to Kigeniego.-stwierdziła-Sama jestem ciekawa, ale,-zerknęła na słońce-myślę, że może odpowiedzieć ci w drodze, powinniśmy już ruszać.-zaproponowała towarzyszom, już właściwie zbierając się do drogi.
Przeciętny serwal o fiołkowych oczach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości