♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

04-11-2016, 23:48
Prawa autorskie: ja-Dirke

No to ja mam do tego:
" Księżyc, ten widzi ojca, a na Słońce - matkę"
Proszę w kronice to zmienić na odwrotność, Matka księżyc, ojciec słońce

o kronikę chodzi , bom żem zapomniała dodać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016, 00:16 przez Myr.)
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

05-11-2016, 00:45
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Poprawione, wybacz za błąd ^^"
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

05-11-2016, 01:18
Prawa autorskie: ja-Dirke

luzik ;D
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

12-11-2016, 12:29

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2102
Skadim po długim wpatrywaniu się w horyzont nie doczekał się zobaczenia na nim Daviena, więc bardzo ładnie bym prosiła MG, żeby to polowanie poprowadził tylko dla niego. Bez dramy, pokój ludziom, a i użytek z PW też zrobiłam, generalnie - ciasteczko...?

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji, jak często można polować, a wydaje mi się, że kiedyś był to jeden wypad na łowy raz na 2 tygodnie. Było to sensowne ograniczenie (jakiekolwiek), bo jeśli teraz go nie ma, to czy mogę rozwiązać swój problem, zgłaszając się w akcjach z MG na polowanie tylko dla mojej postaci? To pytanie retoryczne, domyślam się, że nadal nie możemy uczestniczyć w pięciu przykokszających akcjach w tym samym czasie non stop. Tylko trzeba by to było gdzieś napisać. Albo mi pokazać, gdzie napisane jest, bo nie znalazłam. I ostatnia rzecz - system polowań jest opisany w ABC dziale "System forum", a nie w "Fabule", a w opisie działu "fabuła" jest wspomniany.
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

12-11-2016, 21:31
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Polowania z opisu "Fabuły" właśnie wyrzuciłam.
Fakt, coś mi się przypomniało, że kiedyś tam w jakimś dziwnym, schowanym temaciku był tekst o jednym polowaniu na dwa tygodnie. Myślę, że warto jednak zachować pewne ograniczenie, choć pewnie pozostanie ono pustą zasadą, ale zawsze coś. Tylko że zmniejszyłabym to do tygodnia między zakończeniem polowania a rozpoczęciem kolejnego. Polowania i tak trwają co najmniej kilka dni, a zazwyczaj ponad tydzień :d (jak ja prowadzę to wiadomo, że będzie raczej dłużej, niż krócej xD) Bo też trochę słabo by było, gdyby ktoś wiecznie tłukł te polowania. Wrzuciłoby się to + informację o tym, że nie można brać udział w więcej niż jednym polowaniu na raz, do tematu z zapisami na polowania, tam chyba będzie to najbardziej pod ręką :d
Akurat w Twoim przypadku, widząc, że Twój towarzysz od polowania nie odpisuje można by bez problemu to polowanie zamknąć i stworzyć nowe, tylko dla Gydy, ale równie dobrze MG może je kontynuować w tym samym temacie, po prostu uznając, że Dav się nie pojawił.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Płeć:Samiec Liczba postów:1,683 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

13-11-2016, 10:11

Zajmę się tym :)
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

21-02-2017, 00:19
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Halo halo policja? Poprosze 100HP dla Chikji? Chyba przez prawie rok mogła się wyleczyć w końcu? :v
proszzzz
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

25-02-2017, 19:28
Prawa autorskie: Bjorn

Halo policja? Proszę o interwencję na KL'a!

Mam szczerze dość, i powiem że są osoby, które może też powiedzą to w końcu głośno, KL powoli sięga gorzej niż dna. Administracja robi kółko wzajemnej adoracji, forum stoi od przynajmniej roku w miejscu, przełomowe było tu może zmiana stad, cokolwiek się dzieje jedynie u Kami i Myrowej, bo jako jedyne nie są w tym kółeczku i słuchają co się do nich mówi, aczkolwiek nie mają aż tyle czasu więc czasem i tam bywa przestój, lecz widać że się starają. A co z resztą? Kurczę to ma być forum typu posiadówa, czy może wypadałoby żeby w końcu zaczęło się coś dziać jak za dawnych lat? Serio nie zależy wam żeby było to coś ciekawego, wolicie poprzestać tylko na spotkaniach w stylu ,,cześć, co tam?". 
Gram też na SL'ach i jak tak patrzę tam, później na KL'a to czuję jakby tu czas się zatrzymał. Zmiany może jakieś były przez ten czas, ale tak na dobrą sprawę jakie? Drobne, choć i nie oznacza to do końca że złe, nie. Ale nic nie warte, gdyż nadal ciągnie się tu czas jak flaki z olejem, do tego działanie administracji skrzydeł nie dodaje, przez co tylko sentyment mnie osobiście jeszcze tu trzyma, choć gdybym tylko miała sporo czasu już dawno istniałoby nowe forum, odpowiednio prowadzone, jak na te czasy. 
Ale żeby nie było że tylko krytykuję, jak ja widzę zmiany? 
- Ktoś nowy w administracji, ktoś ze świeżym pomysłem przede wszystkim, kogo pomysły nie będą akceptowane. 
- Eventy. Tak. W końcu coś co robimy wspólnie i nie ma że nie lubię jak dużo osób w temacie, bo się ciągnie. Na event się zapisuje, dzięki czemu nie są pokrzywdzeni ci, którzy mają dość spotkań na pogaduszki, a ci co nie chcą niech robią swoje. 
- System wiekowy bym dopracowała, ale nad tym musiałabym pomyśleć, ciężki temat. 
- Konta. Jak widać w kontach do oddania, czasem pojawiają się zgrzyty. Sugeruję dodać coś do profilu, bądź kp, gdzie każdy wpisuje czy jego postać może w przyszłości wylądować do adopcji, jeśli zniknie. Co do takiego zachowania jak teraz, user bywa ale konto jest zawieszone a jest z kimś powiązane, nie ma że boli, że jego. Robił je dla kogoś, nie pisze, więc je traci. Proste? Widać nie dla wszystkich. 
- Gruntowny remont, szczególnie regulaminu. 
- Skład administracji. Na co tylu w teamie? I co kto robi? Bo póki co to chyba tylko tytuł byle mieć. Przypomnę że takie pierdoły jak zmiana pogody to moderator może robić nie adm. Zero pomysłów, nowych rozwiązań tylko to co stare, kurczę nawet moja babcia ma więcej życia niż administracja razem z tym forum. 

Nie raz proponowałam ja czy ktoś inny czy zmianę czegoś, czy też coś nowego, zawsze zmierzało to do jednego. Mam nadzieję że tym razem więcej osób się obudzi i zobaczy to co ja, że czasem starość jest przereklamowana i lepiej zrobić coś więcej niż przenosiny forum na inną stronę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2017, 19:29 przez Kaiser.)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

25-02-2017, 19:39
Prawa autorskie: ja-Dirke

Tutaj czas sie wprawdzie dawno zatrzymał a próba dużych zmian w czymkolwiek sa bombardowane jakby miało to podważyć jakieś fundamenty. Ja uważam, że zmiany są dobre a jak wyjdą to fajnie, jak nie? to co za problem wrócić do tego co było?
-Eventy? nie wiem tutaj sa tylko te pseudo eventy okazjonalne.
Ja an fabule nie zaczepiam już mg nie z braku czasu ale, że w gruncie mało co można zrobić aby "ktoś" sie nie czepił.
-Wiekowy nie jest zły acz od pewnego wieku staty cóż, powinny spadać, bo u samców przynajmniej w pewnym wieku straci sie siły.
-Do kont już kiedyś była wielka dyskusja i to za sprawą twoich lwiątek, ale takie pole profilu admini uznali za kiepski a i zostali przy tym co jest. a takowe byłoby spoko. Lepsze niż decyzja adminów nad losem. Wątek pewnie został zakopany gdzieś w koszu.
-tu sie zgodzę, ze przydałby sie spis aby napisać jasno kto admin kto mod i do kogo z czym iść. Przy okazji rozjaśniłoby to kto czym tutaj sie zajmuje czy to sa tylko "zaklepane etaty"


Teraz muszę wyjść ale jak wrócę pewnie dodam coś jeszcze od siebie.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

25-02-2017, 23:41
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nym, w tym temacie: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid...6#pid67856 są zamieszczone zbiorcze ogłoszenia. Możesz sobie przejrzeć posty z ostatniego roku - tam jest zamieszczona większa część rzeczy, którymi się zajmowaliśmy, choć, oczywiście, nie wszystkie, bo pewne elementy np. techniczne, które wypadły choćby przy okazji przenosin, były poprawiane, ale niekoniecznie ogłaszane.

Mogę zamieścić informację, kto czym się zajmuje w administracji, ale nie bardzo rozumiem, skąd taka potrzeba. Nigdy się z tym nie spotkałam na innych forach; zresztą.

Eventy mamy raz na pół roku + mniejszy event na prima aprilis. Okej, może nie jest to bardzo często, ale z jakiej okazji byś jeszcze widziała? Kiedyś mieliśmy event halloweenowy i nie do końca to wyszło. Poza tym, secret santa i spotkania na żywo to też swego rodzaju eventy.
Myślałam nad zorganizowaniem konkursu plastycznego, kiedyś takie robiliśmy. Jeśli byliby chętni, to mogę się za to wziąć.
Chyba że wy mówicie o bardziej fabularnych kwestiach? Z mojego doświadczenia fabuła na KLu zawsze lepiej szła, gdy userzy radzili sobie sami, no ale jeśli macie jakiś konkretny pomysł, to zapraszam do działu Propozycje (albo do mnie na pw, jeśli by to miał być event z zaskoczenia).

Obecny system wiekowy jest efektem kompromisu i osobiście uważam, że do lepszego nie dojdziemy.
Acz nad spadaniem stat w podeszłym wieku można by pomyśleć; jest to logiczne. Wykasowaliśmy to, bo mocno zniechęcało to do tworzenia dojrzałych postaci i wszyscy na forum byli mocno młodzi, ale ja nie miałabym nic przeciwko przywróceniu tego systemu, tylko od późniejszego wieku niż to było wcześniej.

Kwestia kont też jest kompromisowa i, jak zauważyła Myr, też była o tym dyskusja, ba, nawet niejedna. Dla mnie i to, i sprawa wieku, są zamknięte, chyba że ktoś miałby KONKRETNĄ i dopracowaną propozycję zmiany, to wtedy zapraszam do odpowiedniego działu.

Jeśli coś Ci nie odpowiada w Regulaminie, to też zapraszam do Propozycji ze wskazaniem konkretnych punktów i propozycji zmian.

Aha, co do składu administracji - akurat planowałam lekkie przetasowanie, ale bardziej wśród samej wewnętrznej struktury administracji. Nie wydaje mi się, żeby była nam potrzebna dodatkowa pomoc (chyba że ktoś jest informatykiem, to wtedy chętnie przyjmiemy jako Pomoc Techniczną).


Krótko i na temat: z propozycjami zmian zapraszam do działu Propozycje. Posty z propozycjami pisane w tym temacie i posty z narzekaniami dla narzekania będą usuwane.
A zmian w ostatnim roku jest najwięcej w historii forum i śmiem twierdzić, że widać je na pierwszy rzut oka (nie jesteśmy na durnym aafie chociażby...?), a jeśli Tobie się nie podoba ich ogólny kierunek, to już nic na to nie poradzę. Mogę tylko jeszcze raz odesłać do Propozycji.
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

26-02-2017, 09:50
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja dość często z takim czymś się spotykałam, co was szkodzi? Korona z głów spadnie?

spadnie stat, to takie zycie, to że stary lew to stałby ale jego siła to nie fizyczność ale może być mądrość doświadczenia czy też wiedza jaką zdobył, w walce taki szybko odpadnie to norma. tu an upartego do wieku np. 10 lat można byc dziadkiem prokesm jeśli ktoś się uprze.

A czemu to głupie pole w profilu nie może być? Na chwilą obecną przecież jest to tak, że to admini sobie decydują i tyle. może i da to drugie życie postacią, które maja potencjał. A że zablokuje możliwość swobodnego żonglowaniem jak obecnie postaciami, które ktoś uważa za ważne to inna sprawa, coś za coś przecież. Zawsze jeśli do kogoś byłby kontakt a miałby "nie" w profilu a komuś by zależało to można by ów osobę zapytać czy nie zmieniła zdania może i tyle.

pomoc techniczna... a do czego wam i tak już macie wszystko porobione, Venety dobrze sobie radzi, uczy się i popełnia błędy ale tak się człek uczy.

To są w dużej z mierze zmiany małe nic konkretnego na dobrą sprawe i pewnie o to chodzi, że zazwyczaj zmian nie widać, bo jakie widać? Zostawienie stad od rang, mapka ziół i ten system, przeniesienie fora nie wliczam w zmiany, bo to było konieczne i nie jest jako taka zmianą jak dla mnie. wygląd fora lekkie zmiany wizualne i tyle.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

26-02-2017, 11:30
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

A mnie ta sprawa szczerze dziwi :v 2 graczy umawia sie na lwiątka, robią nabór, a potem sie okazuje że nie wszystkie są z jednej pary przy czym rodzice- gracze dowiadują się o tym bo Fuko chce mieć postać? Coś tu jest nie halou..
Jak dla mnie łamiecie swój własny regulamin naginając go niesmacznie dla siebie C:
np:
12. Zabronione jest wykorzystywanie luk w Regulaminie, które są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub powszechną opinią panującą na forum.

Ja się nie dziwie Otieno że się denerwuje.
Wasz poziom negocjacji jest słaby, za słabo szukacie kompromisu, usiłujecie zazwyczaj albo ośmieszyć kogoś, albo zrównać z ziemią- bo poo co bo my wiemy najlepiej, bo to wy jesteście administratorami.. a tak się zakłada że administrator jest też człowiekiem i też się myli :v ale tą zasadę to powinniście stosować nie po to by mieć się czym zasłaniać, ale po to żeby samym sobie o tym przypominać.

- Jeśli wątku zbliżenia nie bylo na fabule to do zapłodnienia nie doszło.
- Jeśli Otieno i Sadie szukali dzieci dla tych postaci, to dla mnie logicznym jest że Fuko nie mógł zrobić dziecka z innego samca :B rodzice dali chyba jakieś kryteria w poszukiwaniach?
- Co do naborów na lwiatka, osobiście jestem za tym by poszukujący mieli prawo dodać w zasadach "że mogą odebrać lwiatko graczowi nieaktywnemu". I finito? (bo wtedy biorca konta zdaje sobie sprawę z tego na co przystaje.)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2017, 11:31 przez Chikja.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

26-02-2017, 13:37
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Przede wszystkim to Otieno zachowała się chamsko, chcąc bez pytania zabrać cudzą postać, skoro użytkownik był aktywny. Tak się nie robi i tyle.

A mało to było wątków, które "kiedyś gdzieś się wydarzyły"? To jest dużo mniej naciągane niż to, że Belial ma być synem Windu, co nie ma wiele sensu fabularnego.
Coś takiego jest dopuszczalne, jeśli dwójka graczy się na to zgadza i nie kłóci się to z linią czasową itp. Otieno nie ma tu nic do gadania. Ate ma prawo to zrobić. Czy jest to miłe - nie, jasne, że nie, ale tak samo jak i działania Otieno bez oglądania się na Ate i Fuko. Ate z Inn i Fuko ustaliły, a administracja jako administracja tylko zatwierdza.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

26-02-2017, 14:10
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Co do reakcji, i niektórych rozwiązań, to bym się zgodził, no bo szału nie ma.
Ale przecież fabuła się jakoś rusza, posty idą, coś się zmienia, nowi przychodzą itd.
Jak popatrze pod kontem innych KL'owych for które po drodze odwiedziłem to nie jest źle (bo na Stadzie lwiej ziemi, to na przykład ruchu prawie nie ma, a inne fora w ogóle padły), a tu coś idzie. Tak więc zmiany, rzecz fajna i potrzebna, ale nie jest źle.
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

26-02-2017, 16:07
Prawa autorskie: Bjorn

(26-02-2017, 13:37)Vasanti Vei napisał(a): Przede wszystkim to Otieno zachowała się chamsko, chcąc bez pytania zabrać cudzą postać, skoro użytkownik był aktywny. Tak się nie robi i tyle.

A mało to było wątków, które "kiedyś gdzieś się wydarzyły"? To jest dużo mniej naciągane niż to, że Belial ma być synem Windu, co nie ma wiele sensu fabularnego.
Coś takiego jest dopuszczalne, jeśli dwójka graczy się na to zgadza i nie kłóci się to z linią czasową itp. Otieno nie ma tu nic do gadania. Ate ma prawo to zrobić. Czy jest to miłe - nie, jasne, że nie, ale tak samo jak i działania Otieno bez oglądania się na Ate i Fuko. Ate z Inn i Fuko ustaliły, a administracja jako administracja tylko zatwierdza.


Jak pisałam już w oddaniu postaci, skoro ty aktywnością nazywasz logowanie się, spoko. Obyś miała samych tak aktywnych userów, życzę ci tego z całego serducha. Skończysz tylko na robieniu audycji sama dla siebie i aktywnych userów co logują się żeby pooglądać i popisać na sb. 
Może zaraz po urodzeniu jest to naciągane, ale to lwiątko ma 9 miesięcy, może ja zmienię że Otieno ojcem był hm... Levis? A Kami matką, o! Co ty na to Kami? Przecież tu wszystko wolno. 
Nie poleciałam do oddania postaci, póki nie sprawdziłam od kiedy nie loguje się na Ciliana, kiedy na Fuko post napisał i czy była nieobecność zgłoszona. Po tych trzech rzeczach było dla mnie jasne że nie ma na to czasu, dzieciak się marnuje a ja miałam zamiar rodzeństwo zebrać, zresztą nie muszę mówić o moich planach. Skoro wy nie potraficie zrobić głupiej konferencji do teraz, znaczy że wcale lepsi nie jesteście, wręcz przeciwnie. Wymyślacie z dupy pomysł byle postawić na swoim, a wystarczyło jak człowiek ze mną porozmawiać, ale po co.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości