♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

06-12-2012, 21:29
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

jasne. a kogo chcesz wywalić z panelu adminowskiego? skoro nie wiadomo, kto to był - to chyba wszystkich?
to nie rozwiąże problemu, wywalenie każdego. możesz co najwyżej pytać i wierzyć na słowo. ja daję słowo, że to nie ja, bo nie miałam internetu - ale co to za problem tylko tak napisać? uwierzysz?

zgadzam się, że jest problem - bo tutaj nie ma czemu zaprzeczać. ale bez winnego lub chociaż podejrzanego nie posuniemy się dalej.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

06-12-2012, 21:33
Prawa autorskie: Malaika4

Nie ufam ludziom, więc nie ma czegoś takiego, jak wierzenie w ich słowo.
Osoba za to opowiedzialna nie znajdzie na tyle odwagi, by się przyznać i wziąć na barki za to odpowiedzialność. Nie ma już takich ludzi.

I tak, może to drastyczne posunięcie, ale usunięcie wszystkich, dało by gwarancje, że taka sytuacja się nie powtórzy, a osoba, która to spowodowała będzie winna równiez usunięciu innych adminów czy j.adminów.
Bo nie ma tu innego rozwiązania.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

06-12-2012, 21:43
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

mylisz się - usunięcie kogokolwiek skądkolwiek nigdy nie daje gwarancji, że sytuacja się nie powtórzy lub w przyszłości nie będzie bardziej drastyczna, niezależnie od tego, czy mówimy o forum, klasie, mieście czy państwie. historia magistra vitae est.

rozwiązaniem, które należałoby wprowadzić, jest prześledzenie zmian bezpośrednio w silniku forum - bo tam są ślady przeprowadzonych w ten sposób akcji. tyle, że nie sądzę, by Fel wiedziała, jak to zrobić. i ja też nie wiem.

a na usunięcie wszystkich adminów nie zgodzą się ani Fel, ani Shet, która formalnie nadal pozostaje druga w kolejce władzy.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

06-12-2012, 21:50
Prawa autorskie: Malaika4

Akurat na forach tak to działa, jeżeli człowiek nie ma dostępu do panelu, nie ma kontroli.

A Kami ma dostęp do takich rzeczy? Z tego co wiem, to się dobrze na tym zna, ja nie wiem o takiej opcji, po prostu powiedziałam, jaki jest problem i jakie ja widzę wyjście ostateczne z tej sytuacji. Próbować można wszystkiego.
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

06-12-2012, 21:56
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

powtórzę: nie, usunięcie kogokolwiek skądkolwiek nigdy nie gwarantuje, że ktoś inny nie zrobi tego samego. bo co? bo nie jest tamtym? no to co?

nie wiem - poczekam, aż Kami sama przyjdzie i powie, czy ma dostęp.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

06-12-2012, 22:00
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Hymmm jak dobrze pamiętam, z moich podbojów panela WL-a, można sprawdzić dokładnie kto zalogował się - kiedy, gdzie był i co robił.

To nie jest większy problem, ale musiałbym sobie przypomnieć, jak to się robiło.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

06-12-2012, 22:03
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

dostęp do logów mam nawet ja, ale jest lamerski - ten przygotowany przez panel administratorski. jest tylko pokazane, kto i z jakiego IP, ale nie są wyszczególnione jego działania - chyba, że na postach (jest zaznaczona edycja i usunięcie postów). zmiany na kontach nie są podpisane, należą do kategorii "administracja". z wczoraj jedyny log jest Felki z zaznaczeniem posta, którego edytowała.
bo równie łatwo te logi można po prostu usunąć.

dlatego rozkopać trzeba silnik, a nie panel.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

06-12-2012, 23:21
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Powodzenia życzę.

Możliwe też, że zrobił to ktoś spoza administracji, bez formalnego dostępu do panelu... Mieliśmy hakerów na forum już kilka razy, może to o to chodzi?
Na pewno to był jakiś człowiek, bo przecież żaden system nie usunąłby iluś kont konkretnych osób. Przy Padme myślałam jeszcze, że może to jakiś błąd, ale teraz... Nie, tę opcję na pewno możemy wykluczyć.
Tylko właśnie - tak jak pisała Khay, nawet podejrzanych nie mamy. A panelu nie ma przecież wiele osób, no i są one potrzebne - Pad, jak ty sobie wyobrażasz funkcjonowanie forum bez administracji? A przecież nie dobiorę nowej w pięć minut, bo wtedy te osoby będą jeszcze mniej zaufane.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

07-12-2012, 00:32
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

a ja powiem że coś mi tu śmierdzi... kurfa jebie jak huj..
Kasacja Padme nie ma nicz wspólnego z tym co sie stało z postaciami Bjurnowej. A reszte musze zbadac.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

07-12-2012, 00:44
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

konta Ox też zniknęły, Kami - nie zapominaj.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

07-12-2012, 01:00
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

A po tym że obie na razie nicz nie piszą nikomu o tym na gg.. jakie są wnioski?
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

07-12-2012, 01:01
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

Padme i Arto pytali Mon - ona mówi, że nie ma z tym nic wspólnego.

z Ox nie ma kontaktu od dłuższego czasu, chyba tylko do Mon się jeszcze odzywa.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Bagera
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:1 rok Liczba postów:92 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 34
Zręczność: 48
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie: 10

07-12-2012, 01:04
Prawa autorskie: esava/ ja/ Disney

Matumaini wisi mi matkę.. a Mon sama ostatnio coś mówiła o module Kasacji Postaci na GG.

Wnioskuje ze coś mi tu śmierdzi i ja sie dowiem czyje to kurwa skarpetki.
[Obrazek: subjd.png]
Tell me the story, tell me the legend  
Tell me the tales of war  
Tell me just one time,What it was like before  
Bring me the feeling, right in that moment  
When a heart for battle cries  
Find me the treasure where the legend lies.If I were a noble ancient knight  
I'd stand by jour side to rule and fight  
It will always feel the same  
When I call out your name.  
Ninja survive, in dreams I walk by your side  
Ninja survive, with you there's no need to hide.
Aléas
Gość

 
07-12-2012, 17:08
Prawa autorskie: esava/ ja/ Disney

To ja nie wiem. Mi Mon mówiła dwie rzeczy - po pierwsze, że owszem, na jakiś czas znowu znika z forum, wróci kiedy będzie mogła.
Dwa i to chyba jeszcze ważniejsze, że została jej zabrana opcja kasacji postaci, poprzez Felkę, pod pretekstem, iż sama znowu moze pokasować sobie konta.

Tyle przynajmniej udzieliła info mi, a czy to prawda, musi mi kilka osób potwierdzić. Nie to, że jej nie wierzę, czy coś.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

07-12-2012, 18:17
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:Dwa i to chyba jeszcze ważniejsze, że została jej zabrana opcja kasacji postaci, poprzez Felkę, pod pretekstem, iż sama znowu moze pokasować sobie konta.

Dobrze wiedzieć.
Szczerze to ja tego nie pamiętam. Nie wykluczam, ale jeśli już, to raczej dlatego, że przestała być aktywna na forum, a im mniej osób z panelem, tym lepiej... Sami widzicie, że dziwne rzeczy się dzieją.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości