♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#61
22-10-2012, 16:45
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

A więc przenosząc dyskusję z sb do tego tematu- ja i na pewno wielu użytkowników chciałoby powiedzieć, że sprawa z Suri zaszła już za daleko. Użytkowniczka notorycznie łamała regulamin mimo wielokrotnych ostrzeżeń i uwag, nawet ze strony samych adminów, wszczynała kłótnie, obrażała innych, rzucając wyzwiskami. Ogółem mówiąc, sprawiła mnóstwo problemów od czasu pojawienia się na forum, a co gorsze, jak widać nie wyciągnęła z tego żadnych wniosków. Jak dla mnie postępowanie co do niej powinno być jednoznaczne, już za dużo było drugich szans.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Sharma
Gość

 
#62
22-10-2012, 16:50
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Do tego należy dodać, że usunęła zabanowane konto, by założyć je ponownie. To pogwałcenie decyzji adminów.
Athari
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2,5 roku Liczba postów:20 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#63
22-10-2012, 16:54
Prawa autorskie: MysticMistSong + Malaika4

Podpisuję się pod powyższym wszystkimi łapkami.
Najlepiej, usunąć konto na jeden dzień, wrócić i świecić oczkami - przecież ostry zniknęły, nie?
Ignorowanie pewnych osobników, które notorycznie i ZNACZNIE zaniżają poziom forum swoim jakże inteligentnym zachowaniem nie przynosi wówczas niczego dobrego. Obrażanie userów, samej Administracji, a do tego fochy, cyrki, opuszczanie forum - czasami zastanawiam się, czy to perfidny trolling czy serio realne zachowanie o.o'

Ponadto, skoro doszło już do zablokowania możliwości wysyłania postów - dalsze ostrzeżenia powinny wciąż wpływać na pierwsze konto, czyli Suri, nie Brave'a, co przy sześciu poskutkuje stałym, ostatecznym wyrzuceniem z forum i odstawianie swoich humorków nic nie pomoże.

Bo ja, osobiście (a z tego co widzę NIE TYLKO) osobiście mam jej dosyć. Tyle C:
"Tak na błyskotki jestem łakoma,
Trudno poradzić sobie z pokusą,
Wszystko, co błyszczy, zostawić szkoda.
Biorę. Nie pytam, nim mnie wyrzucą."
[Obrazek: guygfuyg.png]
Voice  
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#64
22-10-2012, 16:56
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Oraz fakt, że obraża użytkowników poza forum, na gg. Może po części to już nie dotyczy forum, ale... Jest kolejnym przewinieniem dla Suri. Dowody? Są.

ShoutBox
Cytat:[Dzisiaj 15:34] Khayaal: nauczyło o tyle, że wyzywa mnie na gg, które pozostaje bez związku z systemem kar na forum, zamiast publicznie


Moja wczorajsza rozmowa z Arto
Cytat:Cynamonowa
17:03:48 Wiesz, że Suri już nie może pisać?

Artooooś
17:03:58 tak, bluzgała mnie na gadu gadu
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Mogrim
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:a pomyka 5 lat po świecie Liczba postów:324 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 38

#65
22-10-2012, 19:40
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Cóż można dodać. Znam Suri jeszcze sprzed pbf-a i rzeczywiście ma ona swoje problemy czy humor, do którego ciężko jest przywyknąć większości. Dlatego rozumiem wasz wybór i sam, podpinam się pod kwestią jej wydalenia.
[Obrazek: 2ednsk9.jpg]
JESTEM JAGUAREM !
I jak masz coś do mnie to napisz, a cię zmiażdżę!
Kerra
Gość

 
#66
22-10-2012, 20:22
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Może ja też się podepnę...
No cóż, osobiście zostałam przez nią obrażona. Wczoraj. Wole nie przytaczać, przy wszystkim była Khay, wlepiła jej osta. Na Suri. No to przeszła na Brave'a. Zaczęła wyzywać i mnie, i Khay. No ja przeprasza, następny ost, przeszła na Lenę, tym razem już ucichła. Cyrki, strzeliła focha, skasowała konta, dzisiaj przyszła znowu. I od razu wyzwiska. Ile można, ja się pytam?!
A to wszystko z powodu, że weszłam do tematu. Fakt, wcześniej się pytałam, powiedziała że mi nie wolno. No ale weszłam. Moja wina. Duma mi mruknęła, że też wolałaby nie, spoko, "kasacja" posta. I po kiego grzyba zaczęła mnie po kasacji wyzywać? I mieć pretensje o ostrzeżenie i blokadę Suri?
Akilian
Gość

 
#67
22-10-2012, 20:39
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Nie powiem, też się mnie czepiała, że bronię Kerry i powiedziała, już bardziej prywatnie, kilka wspaniałych słówek, których pozwolę sobie nie zacytować, bo to nie ładnie. Proponuję ban na w s z y s t k i e postaci, może na okres 6 miesięcy? Powinno jej przejść. A jak będzie się stawiała i na nowo zakładała nowe konta, to wypisze się jej ID w miejscu publicznym i każdy nowy użytkownik o takim samym (ID) zostanie zbanowany. Trochę z tym roboty, ale przynajmniej trochę spokoju.
Kerra
Gość

 
#68
22-10-2012, 20:57
Prawa autorskie: Av-KamiLionheart, Obróbka&Cieniowanie-RagDrawer,Color-ja |Sygnatura-Malaika

Cóż... Tak by było najlepiej. Bo jej obrazy nie są właściwie dotkliwe, a raczej niesmaczne. Niesmaczne, niekulturalne, a w dodatku z bykami ortograficznymi itd. Jak człowiek to widzi, to krzyczy w niebiosa
-Boże! Za jakie grzechy?!
Ewentualnie wali głową w ścianę. Myślę, że wszystkim zatruwa życie. A tak w ogóle, za co dostała pierwszego osta?
Padme
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dorosła. Znamiona:0/0 Liczba postów:662 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 34/20pd

#69
22-10-2012, 20:59
Prawa autorskie: Malaika4

to bez sensu ID łatwo zmienić
GŁOS
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
So you've never felt the attraction that comes when someone who is capable of doing terrible things, for some reason, cares O N L Y about you?
[Obrazek: rd_login?IMToken=f03816050003720936aa120...6vz6rr.png]
[center]Crazy or not. That kind of love never dies[center]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#70
22-10-2012, 21:06
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

IP, Storm. IP, nie ID. istnieje coś takiego jak ban na IP - i o to Ci chodzi.

Kerra, pierwsze dwa osty dostała za pisanie w fabule przed złożeniem zapisu i za zakładanie tematów fabularnych bez zgody administracji - również bez koloru. bo wtedy nie przeczytała regulaminu.

[ Dodano: 2012-10-22, 20:18 ]
...i w temacie wybryków Suri, które robi z innych kont, bo jest "sprytna":
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...6#pid13226
ostatni, podświetlony w ten sposób post z już skasowanego konta.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#71
22-10-2012, 21:34
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Myślę, że nie ma się tu nad czym zastanawiać - Suri wielokrotnie złamała regulamin więc ewidentnie zasłużyła na bana, którego zaraz jej nadam.
Akilian
Gość

 
#72
22-10-2012, 21:36
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jest, We are the champions!

Khay, jeden dziad wie, jak to się nazywa xD Ważne, że zrozumiałaś o czm mówię, a to już sukces
Kerra
Gość

 
#73
22-10-2012, 21:37
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Przesadziła. Grubo przesadziła. Ban na IP. Nie poskutkuje? Trzeba będzie zrobić lepsze zabezpieczenia, żeby nie każdy nowy mógł pisać wszędzie.
To już nie jest obrażanie. Ani trollowanie. Teraz każdy powinien zgłaszać, jeśli założy nowe konta. Bo ona nie da nam spokoju.
Ajris
Gość

 
#74
22-10-2012, 21:58
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ej ej.. No ale nowych w to nie wciągajcie, każdy był kiedyś nowym więc chciałabyś mieć ograniczenia na starcie, czy to nie zniechęca?
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#75
23-10-2012, 00:13
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Wow jaka jazda.. bez sensu. Całkiem..
A Kerra niech nie fizolofuje bo daleko jej do ideau i swoje za uszami ma ;P
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości