♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

09-09-2017, 10:51
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Vult, sprawa została rozwiązana, Anubis usunął z posta tamtą wstawkę. Twój post w tym temacie jest całkowicie zbędny i rozgrzebuje zażegnany problem, jeśli masz jeszcze jakieś sprawy do Anubisa, zapraszam na PW. Dziękuję.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

09-09-2017, 11:39
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Nie mogłam odpisać wczoraj gdyż do późna pracowałam, a chciałam by została wyjaśniona pewna kwestia by na przyszłość miał na uwadze precyzyjnego dogadywania się i odpowiedniego uzasadnienia takich czynów. Bez niepotrzebnych emocji.
Zbędne jest twoje upominanie, bo miałam prawo się wypowiedzieć na ten atak. Tyle z mojej strony.
Anubis
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:8 lat i 3 miesiące (Wiek średni) Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:568 Dołączył:Paź 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 20

09-09-2017, 20:12
Prawa autorskie: Avatar by MadKakerlaken

W tym celu powstał właśnie taki temat jak ten. By zwyczajne szaraczki, które nie znają sprawy mogły zgłosić to tutaj, a nie zapytać się osoby która wstawiła dany post o co chodzi.
Resztę pozostawię bez komentarza.
Miłego weekendu.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

04-05-2018, 11:29
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Dopsz majówka była i minęła, wiec czas poruszyć drobną kwestię paru niesprawnych niedociągnięć które zglaszałam już prywatnie na PW i jak dotąd nie dostałam zbyt zadowalające odpowiedzie- aka. czuję się ciut olana.

Sprawa gronu administracji jest myślę dobrze znana, napomknę tylko że chodzi mi o mało przystojną akcje w Śnieżnym Lesie oraz związane z nią szkaradne baboki na marginesie rozpoczete i uzupelniane w trakcie trwania fabuły tak by postaci miały podstawy do równie naciąganej 'zemsty' bo wpierdol randomowemu nieagresywnemu lefcowi, który krzyczy i wręcz błaga o zaprzestanie sieczki to przecie czyn którym każdy bohater musi się w lwiej krainie pochwalić. Może łykneła bym ten kit, gdyby raz na rok-/połtora nie próbowano zabić/okaleczyć mi postaci w podobnie śmieszny sposób nieuzasadniony logicznie i przy okazji naginając boleśnie zasady gry w RP- czyli nie na podstawie wiedzy/charakteru postaci ple ple ple, tu dopiszcie inne sensowne powody.
Ok pomarudziłam i lecim dalej. 

Moje wesołe pretensje odnoszą się do 12. punktu w głównym regulaminie, gdyż iż po rozmowie z Hakimi/Tibem ten uznał że wszystkie akcje magicznego marginesa poznania zadział się przed wątkiem na Lwiej Skale(chwilowo skupię sie na tym jednym). Sprytnie :> ale nie dosyć sprytnie bowiem knowania osiągnęły tak wysoki poziom złożoności że sami użytkownicy przestali panować i wiedzieć co postać w końcu wie, a czego nie wie, wystarczy porównać narrację Tiberiusza z wątkiem Tiba i Vari.
Dlaczego punkt 12? Otóż zauważyłam że wątek na marginesie i fabule pisany jest jednocześnie. Niech mnie ktoś oświeci czy wcześniej była taka sytuacja by w tym samym czasie wykorzystywano/ dopisywano wiedzę na przemian w głównej i marginesie(oraz chyba nawet odwrotnie) ? Kosmos powiecie >^> kosmos powiem i ja. 
Odpowiedz brzmi nie. Dlaczego? Bo to szujostwo wyższego rzędu :v ocierające sie o autyzm i bilokacje, żaden normalny poczciwy gracz by na to nie wpadł, albo wpadł i stuknął się w głowę mówiąc 'Czyś ty zwariował? Nie stać Cię na lepszą intrygę?' no ale intrygi na klu rzadko mają wyższy poziom niż ten reprezentowany przez dzieci z gimby, forum o lefcach. (Heh o lefcach z bajki na którym siedzą DOROŚLI GRACZE :Uc i czasem mam podejrzenia że wchodząc tu niektórzy mózg zostawili przy innym zajęciu.) 
Co innego gdy chodzi o łamanie zasad i chyba mam prawo zgłaszać swoje niezadowolenie kiedy drażliwa kwestia dotyczy mnie, osoby grającej według reguł, bo nie uwierzycie, da się grać na tych zasadach i to naprawdę dobrze każdym typem postaci.

Dlatego proszę o ruszenie szacownego zadeczka adminiony i posprzątanie powstałego bajzlu wynikajacego z 'luki', za której odnalezienie należy się niewątpliwie medal Cesarstwu--->zrobienie czegoś z marginesami żeby uniknąć na przyszłość podobnej sytuacji.
To chyba nic trudnego? :v ... :V .... :Uc PRAWDA? 
No chyba że serio zależy wam na sprowadzenie tego forum na absolutne do dna, bo bez fabuły, zarządu okreslajacego reguły/ pilnujacego porządku właśnie tam czeka na nie miejsce.

I wspomnę tylko że Regulamin jest narzędziem w ręku władz, a nie odwrotnie :vc i zanim zasłonicie się zasadą niedziałającego w wstecz prawa zapraszam do lektury:

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/prawo...sa-wyjatki
Tib
Samotnik
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:387 Dołączył:Sie 2016

STATYSTYKI Życie: 73
Siła: 91
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 14

05-05-2018, 00:36
Prawa autorskie: tigon
Tytuł pozafabularny: Świrus

Cóż i już na początku ciężko mi jest się z Tobą zgodzić. Zacznijmy od tego, że rozmawialiśmy o tej sprawie na PW i próbowałem rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące tej akcji do momentu aż stwierdziłaś że należy oddać tę sprawę w ręce administracji. Czytając Twoją wypowiedź zauważyłem, że dalej poruszasz w niej kwestie na które dość szczegółowo odpowiedziałem Ci w PW. Poza tym, skoro problem został już zgłoszony w odpowiednie miejsce, nie rozumiem dlaczego próbujesz przenieść tę sprawę na forum publiczne, zmuszając tym samym resztę graczy do czytania naszych dram. Próbujesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę czy coś w ten deseń?

Jeżeli chodzi o zachowanie Tiba to nie od dzisiaj wiadomo, że stary ma dość kontrowersyjne poglądy a poza tym, już w pierwszym poście w Lesie dość wyraźnie zaznaczyłem co Tib myśli o Kamuim. Co do samej walki: Tib dał Kamuiemu okazję do podania się. Tamten mógł się zgodzić a zamiast tego stwierdził, że stary łże. Później zaczęła się walka i byłoby dziwne gdyby doświadczony wojownik za jakiego uchodzi Tib przejmował się krzykami kogoś kto zaledwie chwilę wcześniej odrzucił jego propozycję i na dodatek poharatał mu łapę. Jeśli dobrze się orientuję to zgiełk bitewny kiepsko sprzyja spokojnym rozmowom.

To że wątek Tib – Vari dzieje się przed a nie po akcji na Skale nie było moją decyzją a zostało mi narzucone z góry. Wbrew temu co niektórzy sądzą nie trzymam w Cesarstwie żelaznej dyscypliny a pojawienie się Vari w Śnieżnym Lesie nie było moim pomysłem lecz inicjatywą samej userki. Prawdę mówiąc sam obawiałem się tego co mogłoby wyniknąć z tego spotkania, jednak nie miałem też prawa zabraniać Vari pojawienia się w SL. Ponieważ do takowego doszło uznałem, że zgodnie z wytycznymi jakie wcześniej otrzymałem, Tib miał prawo posiadać część informacji.  W PW jakie do Ciebie wysłałem, napisałem, że nie wykorzystam informacji jakie pojawiły się po 21.04.2018. Bo co innego można w takiej sytuacji zrobić? Ewentualnie można by usunąć kilkanaście postów i cofnąć akcję… ale czy jest sens? Tib mógłby sobie krzyczeć co chce gdyby nie to, że Baltazar zaatakował Guntera, który był w tym momencie de facto pod ochroną Cesarstwa. Oznacza to, że atak na niego jest równoważny z zaatakowaniem któregoś z cesarskich.

Jeżeli chodzi o gubienie się, to z tego co pamiętam to kiedy rozmawialiśmy o tym na PW, to nie potrafiłaś mi wskazać, żadnego miejsca w którym się zgubiłem. No może poza tym, że omyłkowo stwierdziłem, że Śnieżny Las znajduje się w centrum Cesarstwa. Tu punkt dla Ciebie :)  
Pozwól, że tych dość niemiłych uwag pod moim adresem nie będę komentować, zgoda?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2018, 00:45 przez Tib.)
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

05-05-2018, 12:29
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Prawie trafiłeś, ale nie do końca, chodzi o coś więcej niż o to by przeciętni gracze sobie poczytali skargę, z resztą nikt ich do tego nie zmusza, z batem nad nimi nie stoje hehs <^< 
No i boli mnie że zarzucasz mi takie prostactwo :Uc  



Dalej nie zgadzam się z twoją opinią, ktoś kto siada ci na głowie nie powinien spodziewać się paniki u swojej ofiary? Idk gdzie Tib uczył się rozmawiania i czytania z zachowania rozmówcy, ale jego metody zastraszania nie wskazują na duże doświadczenie w tej sprawie. 
Tak, Tib sam spartolił rozmowę, nachalnym zachowaniem =^= i guzik się dowiedział. 
Asfdg znowu się rozpisuje.. starczy.

No to to jest już słowo przeciwko słowu, ty mówisz jedno, ja skłonna nie jestem uwierzyć do końca. 
A i wskazuję w swojej skardze na niedziałający system marginesu nie tylko waszą winę i gapiostwo, czy celowe działanie. I spytam kto ustali gdzie umiejscowić wątek? Bo może trzeba dać po gaciach komuś jeszcze :>

Jak mówiłam nie widzę sensu w dalszej rozmowie z Tobą bo po wymianie PW zauważyłam że akcja od poczatku jest nastawiona na łomot i proszę bez gdybania bo jak se gdybne to heh: Tib wlazł do śnieżnego lausu 22 a 29 w marginesie padł plan że tam się ma z Gunterem spotkać ÓvÓd hoot hoot.
Co do rządzenia w Cesarstwie i rozkazywania im, wygląda to zwyczajnie jakbyś umywał całkiem ręce od tego co się zadziało, Vari to żywioł nieokiełznany niczym huragan \>A</ i to nie tylko jako OC.
Zakładałam żeś rozsądny lefc, a Cesarstwo to zgrana grupa, a twój głos ma tam jakieś większe znaczenie i to nie jako dyktatora, czy wy widzicie tylko dwie opcje? Dyktatura or 'nie gadamy ze sobą prywatnie o forum'?
Tak, tu się chyba przeliczyłam. 

Ps. To taka osobista bolączka i spostrzeżenie, gracze tworzący coś razem w internecie często wcale nie są zgraną grupą w realu i potem jest z tego wielkie nic :vc
Tib
Samotnik
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:387 Dołączył:Sie 2016

STATYSTYKI Życie: 73
Siła: 91
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 14

05-05-2018, 14:44
Prawa autorskie: tigon
Tytuł pozafabularny: Świrus

W takim razie zwróć uwagę na sposób w jaki wypowiadasz się w swoim poprzednim poście i zastanów się, dlaczego mogę posądzać Cię o tak zwane „prostactwo”.

Tutaj zaznaczę tylko, że Tib jeszcze nie próbował czegokolwiek się dowiedzieć, więc stwierdzenie i „guzik się dowiedział”, jest równie oczywiste jak: w dzień świeci słońce.

W co jesteś skłonna uwierzyć to już nie moja sprawa. Ja przedstawiłem Ci tylko sytuację z mojego punktu widzenia, to co zrobisz z tą wiedzą zależy wyłącznie od Ciebie. Co do czasu w jakim zdecydowano umieścić mój wątek, to otrzymałem te wytyczne od osób trzecich i taka wiedza powinna  w zupełności Tobie wystarczyć.  Jeżeli jednak nie zaspokaja ona Twojej ciekawości, przykro mi, to nie mój problem.

Co do kwestii fabularnych, to znowu nie mogę się z Tobą zgodzić. Tib już 22.04  zaznaczył w poście, że jest w miejscu, gdzie miał się spotkać z Gunterem i resztą jego towarzyszy. Tak więc wspomniany przez Ciebie post był tylko formalnością, bo wszystkie ustalenia padły już 22.04.

Ponieważ doszukujesz się w moich wypowiedziach jakiegoś drugiego dna, zmuszony jestem wytłumaczyć Tobie to najprościej jak potrafię. Vari wpadła do lasku bo taka była jej wola. Koniec. Dorabianie do tego jakiejś ideologii jest mocno naciągane. Reszty nawet nie chce mi się komentować, bo piszesz o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.  

PS. Jeżeli dalej masz jakieś wątpliwości, to nalegam, żebyśmy przenieśli ten spór na PW i położyli kres dalszemu spanieniu w  skargach i zażaleniach. W końcu jest to dział służący do poinformowania administracji o zaistniałym problemie, a ta doskonale zdaje już sobie z tego sprawę.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

08-05-2018, 11:15
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

"Co do kwestii fabularnych, to znowu nie mogę się z Tobą zgodzić. Tib już 22.04  zaznaczył w poście, że jest w miejscu, gdzie miał się spotkać z Gunterem" - Ty baj tu

"Upendi, cukierkowo-kwiatowo-różowa kraina, położona w malowniczej Dolinie Spokoju. " - Gunter baj Margines

:V jo nie wiedziałam że Upendi jest w Śniegowym? 
No chyba że chodzi Ci o dopisanie w Marginesie tego co już wpisałeś na Fabule głównej, czyli przyznajesz sie że znowu wykazałeś się naginaniem czasoprzestrzeni i 29 dopisałeś to co już zrobiłeś 22 pfft >^>d

Ujmę to tak, nie przyszłam tutaj przepychać się z Tobą, nie jesteś jedyną przyczyną tej skargi słonko, zaprzeczałeś i dalej będziesz zaprzeczał wszystkiemu, nie masz przy tym żadnych nowych argumentów, a powtarzanie starych do znudzenia nie sprawi że nagle mnie przekonasz. 
Wspomnę tylko jeszcze że krętactwa mają to do siebie że prędzej czy później wsio wychodzi na jaw <v<

Dalsza rozmowa z Tobą tu, czy na PW w obecnej chwili jest tak jakby straszną stratą czasu i nie będę dalej o tym z Tobą gadać :vc

Dopsz przejdźmy więc do sedna, czy ktoś z adminionów w końcu raczy zabrać głos w skargach czy mam jeszcze poczekać aż naradzicie się co z kwestią niedociągnięcia w regulaminie i sprawą bieżącego bałaganu który z niego wynika? Czy mam poczekać jeszcze kilka dni :v bo wolę wiedzieć że mam czekać niż się tego domyślać.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

08-05-2018, 13:28
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Sorry, że tak nieładnie, nie odnosząc się do niczyich odpowiedzi itd., ale proszę wszystkich ze ŚL, aby przejrzeli wszystkie swoje obecne marginesy, wątki fabularne i zrobili gdziekolwiek, może być nawet i w offtopie temat i wrzucili tam swoje linie czasowe. Od punktu A do punktu Z, gdzie jest postać, co robi, KONKRETNE odnośniki do postów, które wskazują na linie czasowe, miejsca itd. Bo nagle milion wątków, syf a jeszcze podochodziły nowe. Mnie już osobiście zaczyna wkurzać, że nie wiem, gdzie jest Haki.

Ja tego za Was nie zrobię. Dajcie nam bazę, aby cokolwiek wyrokować. Od siebie dodam, że naprawdę mi przykro, że jest mnie tak niewiele, ale jak wspomniałam w nieobecnościach, przeprowadzam się. Chociażby też dlatego nie będę za Wami ganiać, ale proszę o ogarnięcie rozpiski wątków i linii czasowej Waszych postaci.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

04-07-2018, 19:43
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

w tych super czerwonych bardzo ważnych ogłoszeniach
" Zakładamy, że w tym czasie przez Lwią Krainę przeszła powód."
"ź" Wam się w powodzi nie wbiło :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

04-07-2018, 20:30
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

A racja, dzięki. xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości