♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
22-06-2012, 19:31
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ten temat powstał, by nie zapychać sb/skrzynek adminów informacjami o ewentualnych plagiatach, nielegalnych/za dużych avatarach/sygnaturach, podpisach rozciągających stronę, czyimś niezgodnym z regulaminem zachowaniem i innymi tego typu sprawami, które nie pasują ani do tematu Pytania, ani do działu Propozycje. Właśnie tutaj każdy może składać swoje skargi/zażalenia/uwagi na przeróżne tematy, oczywiście mające bezpośredni związek z forum. Każdy może dyskutować i komentować do woli, tylko proszę bez offtopu.

Jednocześnie przypominamy, że shoutbox nie jest miejscem rozwiązywania sporów ani składania skarg! Od tego jest ten temat, ewentualnie prywatna wiadomość do kogoś z administracji, jeżeli woli się pozostać anonimowym w składaniu swojej skargi.

Skargi na sprzeczne z regulaminem akcje fabularne należy składać nie później niż tydzień po rozpoczęciu danej akcji fabularnej! W miarę możliwości polecamy je składać tak szybko, jak to możliwe, żeby nie doprowadzać do żadnych zgrzytów fabularnych.
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#2
28-08-2012, 09:16
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Verde, Liberum, Kamara - Imanika i Dolphy przecie nie zezwala.
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Tamara
Gość

 
#3
28-08-2012, 11:40
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Zgadzam się z tobą - na starym forum od razu sami Admini zwracali uwagę co do nicka, czy avatara, a teraz co? Sama, choć bez próśby, wysyłam im PW z powiadowieniami i małą pomocą, ale sama świata nie zbawię. Tym bardziej, że nie jestem Moderatorką, Juniorem, albo samym Adminem.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#4
28-08-2012, 12:23
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Tamciu nie kozacz zbawianiem świata, nie trzeba robić z tego bezproduktywnego nabijania postów, bo jakbyś zwróciła uwagę zanim zapostowałaś swoje racje, mieli już inne, odpowiednie avatary.

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Shaera
Gość

 
#5
29-08-2012, 19:28
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

W temacie z rangami, zamiast do szerszego opisu Grim avunaye na tym forum, to odsyła na starą edycję forum.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
29-08-2012, 20:42
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dzięki za uwagę, już zmieniam.
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#7
16-09-2012, 12:31
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Poskarżę się.

Toplisty, na których się pojawiamy, przekierowują na stare forum. Da się je uaktualnić?
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#8
16-09-2012, 13:34
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Arto napisał(a):Poskarżę się.

Toplisty, na których się pojawiamy, przekierowują na stare forum. Da się je uaktualnić?


Da się.. tylko że no wiesz.. ja gdzies zgubiłam hasełko do tego- do tej mojej, reszte Fel chyba zrobiła. xD
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Sheridan
Gość

 
#9
16-09-2012, 18:26
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nowi użytkownicy cały czas łamią zasady, co i mnie i was zaczyna irytować. Piszą w fabule bez koloru i avatarów, statystyki mają zbyt wysokie, jakoby wszyscy grali niedźwiedziami. Żeby dołożyć olliwy do ognia dopowiem także o fakcie, iż wszyscy zakłądają postacie kanoniczne, bądź powyższe są krewnymi. Osobiście tracę cierpliwość, nie wiem jak inni dlatego uprzejmie proszę o zapobieganiu tego typu faktom.
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#10
16-09-2012, 18:34
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Aż chce się powiedzieć - o ironio.

Oczywiście. Administracja będzie wysyłać mentalne wiadomości do czaszek innych, by zaprzestali tego typu sprawunkom.

Rzeczywiście, kanoniczne. Ostatnio zarejestrowało się osiem Nal, dwóch synali Skazy i pięciu pociotków z romansu Zazu i Sarabi.
NIE mamy wpływu na inteligencję użytkowników i są oni upominani w momencie zrobienia głupoty. Telepatii poprzez łącza internetowe nie ma nikt. Ostatnim przypadkiem problemów z historią jest problem 'dziedziczki krwi Skazy', który zostanie rozwiązany. Tak samo, jak skasowany post bez koloru.
Następnym razem przed napisaniem skargi uprasza się o spojrzenie na siebie i zwrócenie uwagi na DANY przypadek adminowi na PW, by wiedział CO usunąć i GDZIE.
Takie elaboraty są stratą czasu, który można wykorzystać na przeczytanie strony biologii, obejrzeniu filmiku na YT czy też przejrzeniu słownika ortograficznego bądź gramatycznego.

Dziękuję, dobranoc.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Akilian
Gość

 
#11
21-09-2012, 19:34
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie rozumiem dlaczego, ale w kodzie do zapisu na samotnika nie ma tabelki "Charakter" jaka istnieje w pozostałych. To jakieś niedopatrzenie, czy celowo zrobiony ubytek?
Frey
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2,5 roku Liczba postów:297 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#12
21-09-2012, 21:03
Prawa autorskie: Ragous / KamiLionheart

Kiedy się zapisujesz do stada, to charakter postaci ma znacznie - dzięki niemu przywódcom prościej jest określić, czy postać nadaje się do danego stada. A nikogo nie obchodzi, jaki charakter ma samotnik.
[Obrazek: kopia_frey_by_kamilionheart_d4m8ycwx_by_...avzygs.png]
Akilian
Gość

 
#13
21-09-2012, 21:45
Prawa autorskie: Ragous / KamiLionheart

Zrozumiane
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#14
24-09-2012, 16:49
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Zauważyłam, że sporo użytkowników tworząc postacie już na starcie daje im jakieś nietypowe znaczki, tatuaże i ozdoby typu bransoletki, kolczyki,pierścienie itp.- czy to nie jest przypadkiem niedozwolone? Jeżeli jest dozwolone, to tym samym neguje to istnienie Rafikiego i opali. Chyba wypadałoby omówić tę kwestię.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Destiny
Gość

 
#15
24-09-2012, 16:51
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

W sumie jakby o tym pomyśleć, to nie wygląda to za ciekawie.

Może wprowadzić jakiś limit?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości