♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

14-12-2017, 18:17
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Luka, Laini - proszę ustalić wspólny przedział wieku i statystyki. Jesteście z jednego miotu, musicie dogadywać ze sobą skipy i mieć taki sam poziom oraz należną jemu ilość punktów statystyk. Pisałam PW, zostało zignorowane, zatem może w temacie bardziej zostanie dostrzeżone. Daję tydzień na zmianę, po tym czasie zawieszam konta (tym samym możliwość pisania) dopóki między sobą się nie ugadacie.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

14-12-2017, 19:52
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Szary przytaknął łbem po ich słowach. 
- Nie chcę by padło to po co tu przybyłem. Zrobię wszystko aby klan był silny i niezniszczalny... Jestem do waszej dyspozycji... - oświadczył im wierność. Miał nadzieję że będzie między nimi współpraca a nie niezgoda... Jedno buduje drugie niszczy...
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

20-01-2018, 14:02
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Dyskusja przedłużała się niemiłosiernie, od dłuższego czasu wszyscy milczeli. Popatrzył na Beliala, czyżby na obecna chwilę nikt nie miał niczego więcej do dodania?
- Zatem jeśli nikt nie ma niczego do dodania.. - Skwitował kontynuując.
- Horus od dnia dzisiejszego stał się pełnoprawnym członkiem stada. Płomieniem, Askari i ja dzierżymy tytuł zastępców. Dragoni, spośród których wyłoniony zostanie Wódz. - Majtnął ogonem zamaszyście i skierował łapy do wyjścia.
- Horus z racji gatunku i posiadania skrzydeł zobowiązany jest do czujnego omiatania wzrokiem terenów Klanu i składania wylewnego raportu Grzywiastej, lub mnie w wypadku kiedy pierwszej nie odnajdzie. Ja i Belial zajmiemy się obroną, reszta dorosłych opieką. Wszystkie dorosłe lwy są też zobowiązane polować na rzecz wszystkich członków Klanu. Z mojej strony będzie to wszystko. Jeśli ktoś z was ma obiekcje, chętnie ich wysłucham. A teraz idę. Wrócę niebawem.- I poszedł.

ZT
Luka
Iskra
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:30 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 5

21-01-2018, 13:13
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, disney, ja

Luka uśmiechnęła się, gdy wujek Belial ją zauważył, ale o nic już nie pytała, choć wewnątrz aż skręcało ją z ciekawości. Siedziała cicho, nerwowo przebierając przednimi łapami podczas całej rozmowy, coraz bardziej zirytowana. Dlaczego dorośli musieli mówić takim dziwnym, skomplikowanym językiem, a nie prostym i jasnym? Przez to prawie nic nie zrozumiała. Wiedziała tylko, że wujek koloru toffi się zgubił, i że ktoś ma go zastąpić. Ale kto i po co? Czyżby ktoś z dorosłych zamierzał przefarbować futro na kolor toffi? Nie lepiej poszukać wujka?
Gdy wujek o szarym futrze sobie poszedł, nie wytrzymała i pacnęła wujka Beliala lekko w łapę.
- Co się stało, wujku? - zagadnęła, zadzierając głowę, by spojrzeć prosto w oczy samca. - Gdzie jest wujek z rudą grzywą?
Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie.
Otoczona, obmyślaj plany.
Zagrożona śmiercią, walcz.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

24-02-2018, 02:16
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna słuchała uważnie całej dyskusji, ale nie uznała za stosowne się odezwać, uważając, że skoro dopiero niedawno dołączyła do klanu, niewiele może wnieść do rozmowy. W końcu nie mogła raczej zostać przywódczynią. Zbyt krótko przebywała w klanie, by ktokolwiek poparł jej kandydaturę. Zresztą musiała się opiekować Luką i Laini, a to nie pozostawiało czasu na rządzenie. No i tak naprawdę wcale nie pragnęła władzy. Za duża odpowiedzalność i zbyt wiele obowiązków.
Zastanawiała się, gdzie zniknął Wódz. Czyżby nie chciał dłużej przewodzić Klanowi i postanowił uciec?
Wstała i podeszła cicho do Askari.
- Muszę się przejść i trochę pomyśleć - powiedziała do niej cicho. - Postaram się coś upolować. Wiem, że zapewne sprawiam ci kłopot, ale czy mogłabyś popilnować przez chwilę moich córek? Postaram się szybko wrócić.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

28-02-2018, 15:17
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Windu spojrzał na młode...
- Nic się nie stało... Nie martw się. - na pysku samca pojawił się uśmiech .
- musimy powoli zacząć trenować... Musisz rosnąć w siłę. Ale teraz muszę pogadać z twoją mamą.- ruszył za lwicą i wyprzedzając ją odparł.
- pomogę ci... Chodź ... - po czym ruszył przodem.

Z.t
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

28-02-2018, 20:49
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna uśmiechnęła się do Windu.
- Dzięki. Razem zawsze raźniej - odparła i ruszyła za lwem.
Szybkim krokiem opuściła zebranych.

z/t
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Horus
Płomień
*

Gatunek:Orłosęp Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:79 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

07-03-2018, 21:23
Prawa autorskie: DetectiveScheper

Ptaszysko uniosło wysoko łeb słysząc swe imię, tym samym - odrywając się od swojego zamyślenia. Jego uważne oczy spoczęły na odchodzącym szarym samcu. Skinął mu głową.
-Idealnie!-
I rozprostował gwałtownie skrzydła.
-W takim razie ruszam na patrol... Czy coś takiego.-
Machnął niedbale jednym ze skrzydłem a potem - wzbił się w powietrze, opuszczając skałę.

[ZT]
Hier kommt die Sonne.

[Obrazek: yyyy_by_tokka_a-dbuctzm.jpg]

Luka
Iskra
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:30 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 5

29-07-2018, 11:58
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, disney, ja

Lwiczka naprawdę starała się już siedzieć spokojnie. Naprawdę! Ale po prostu nie potrafiła. Nieposkromiona ciekawość i wrodzona ruchliwość kazały jej zbadać uważnie to miejsce, a później całe terytorium Klanu. Próbowała zignorować ten wewnętrzny nakaz, ale nie udawało jej się to dłużej niż przez minutę. W końcu się poddała, i na wpół zachwycona, a na wpół winna, wymknęła się z towarzystwa.

z/t
Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie.
Otoczona, obmyślaj plany.
Zagrożona śmiercią, walcz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości