♫ Audycja 35 ♫
[NOWA!]


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Kikao!
CYTAT ROKU

A później Samiya wyciągnęła pudełko księżycowego proszku marki "General" i poczęstowała Firraela, by mogli razem radośnie obserwować gwiazdy za dnia i wielkie afrykańskie orło-pustułki porywające małe kotki, by zbudować swoją świętą księżycową inkwizycję i zrzucać niewiernych ze Złotej Skały, a wszystko to ku chwale Jasnego Pana.
~ Samiya, Nieprzypadkowe spotkanie
  • Na wspomniane poniżej opowiadania został założony osobny dział. Więcej informacji w temacie Tematy opowiadań.
  • Temat, który dotychczas służył do upominania się o PD za akcje fabularne zyskał dodatkową funkcję - można tam prosić o odnowienie utraconych punktów życia, o ile, oczywiście, dana postać na to zasłużyła.
  • Kosmetyczne zmiany: zioła osób zawieszonych/mało aktywnych także gniją, a spisy ziół kont zawieszonych w spisie medykamentów znachorów są nietrwale usuwane.
  • Zmiany dotyczące zostawania uzdrowicielem lub zaklinaczem. Nie można dostać tytułu "z zapisu", każda postać aspirująca do niego powinna napisać krótkie opowiadanie. Jest to alternatywna forma do prowadzenia szkolenia u boku innego gracza. Na specjalne życzenie można założyć sesję z Mistrzem Gry, aczkolwiek nie będzie to już podstawowa metoda zdobywania tytułu. Ponadto kasujemy limity związane z liczebnością uzdrowicieli/zaklinaczy. Więcej informacji odpowiednio w tym i tym temacie.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (2 porcje):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro

Imbir
Skrawek Sawanny, Równina, Ognisty Step
Kocimiętka
Upendi
Boswellia
Ognisty Las, Księżycowa Polana, Dżungla, Oaza
Lulek czarny
Oaza, Źródło Życia
Hibiskus
Oaza, Sawanna, Równina, Ognisty Step
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
1-14 lutego
27 °C
23 °C
15-28 lutego
30 °C
24 °C
I lunęło! Umiarkowane opady przerodziły się w bogate ulewy, dając prawdziwe orzeźwienie i wynagradzając ten długi czas suszy. Od czasu do czasu pojawiają się burze.
Postać miesiąca:
Luty

We krwi się zrodził i tylko w niej skąpany czuje, że prawdziwie żyje. Oto kim jest. Bez pana, bez króla. Samotny barbarzyńca. Poparzeniec, Zmora, Morderca, Założyciel Cieniowiska, para błękitnych ślepi i strudzone czarne ciało kryjące niespokojne, mroczne serce.
Cytat lutego
Nadesłany przez Zephyra

Jak nie wiesz co robić, leć na północ, tam musi być jakaś cywilizacja.
Znajdziecie nas na:
Venety
Azylant
*
Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:1/1 Tytuł pozafabularny:Administrator / Pomoc Techniczna Liczba postów:1,125 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105


Poziom ostrzeżeń: 0%
14-12-2017, 17:17
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

Luka, Laini - proszę ustalić wspólny przedział wieku i statystyki. Jesteście z jednego miotu, musicie dogadywać ze sobą skipy i mieć taki sam poziom oraz należną jemu ilość punktów statystyk. Pisałam PW, zostało zignorowane, zatem może w temacie bardziej zostanie dostrzeżone. Daję tydzień na zmianę, po tym czasie zawieszam konta (tym samym możliwość pisania) dopóki między sobą się nie ugadacie.
Odpowiedz Ostrzeż
Belial
Płomień
*
Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Tytuł pozafabularny:Spryciarz Liczba postów:1,277 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 180


Poziom ostrzeżeń: 0%
14-12-2017, 18:52
Prawa autorskie: Kiu

Szary przytaknął łbem po ich słowach. 
- Nie chcę by padło to po co tu przybyłem. Zrobię wszystko aby klan był silny i niezniszczalny... Jestem do waszej dyspozycji... - oświadczył im wierność. Miał nadzieję że będzie między nimi współpraca a nie niezgoda... Jedno buduje drugie niszczy...
Odpowiedz Ostrzeż
Kamui
Dragon
*
Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Zastępca Tytuł pozafabularny:Moderator KO / Artysta Roku Liczba postów:298 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 79
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 10


Poziom ostrzeżeń: 0%
20-01-2018, 13:02
Prawa autorskie: KitRae/kosekiasai

Dyskusja przedłużała się niemiłosiernie, od dłuższego czasu wszyscy milczeli. Popatrzył na Beliala, czyżby na obecna chwilę nikt nie miał niczego więcej do dodania?
- Zatem jeśli nikt nie ma niczego do dodania.. - Skwitował kontynuując.
- Horus od dnia dzisiejszego stał się pełnoprawnym członkiem stada. Płomieniem, Askari i ja dzierżymy tytuł zastępców. Dragoni, spośród których wyłoniony zostanie Wódz. - Majtnął ogonem zamaszyście i skierował łapy do wyjścia.
- Horus z racji gatunku i posiadania skrzydeł zobowiązany jest do czujnego omiatania wzrokiem terenów Klanu i składania wylewnego raportu Grzywiastej, lub mnie w wypadku kiedy pierwszej nie odnajdzie. Ja i Belial zajmiemy się obroną, reszta dorosłych opieką. Wszystkie dorosłe lwy są też zobowiązane polować na rzecz wszystkich członków Klanu. Z mojej strony będzie to wszystko. Jeśli ktoś z was ma obiekcje, chętnie ich wysłucham. A teraz idę. Wrócę niebawem.- I poszedł.

ZT
Odpowiedz Ostrzeż
Luka
Młode
*
Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Maluch Liczba postów:27 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 5


Poziom ostrzeżeń: 0%
21-01-2018, 12:13
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, disney, ja

Luka uśmiechnęła się, gdy wujek Belial ją zauważył, ale o nic już nie pytała, choć wewnątrz aż skręcało ją z ciekawości. Siedziała cicho, nerwowo przebierając przednimi łapami podczas całej rozmowy, coraz bardziej zirytowana. Dlaczego dorośli musieli mówić takim dziwnym, skomplikowanym językiem, a nie prostym i jasnym? Przez to prawie nic nie zrozumiała. Wiedziała tylko, że wujek koloru toffi się zgubił, i że ktoś ma go zastąpić. Ale kto i po co? Czyżby ktoś z dorosłych zamierzał przefarbować futro na kolor toffi? Nie lepiej poszukać wujka?
Gdy wujek o szarym futrze sobie poszedł, nie wytrzymała i pacnęła wujka Beliala lekko w łapę.
- Co się stało, wujku? - zagadnęła, zadzierając głowę, by spojrzeć prosto w oczy samca. - Gdzie jest wujek z rudą grzywą?
Odpowiedz Ostrzeż
Eleyna
Iskra
*
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:211 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28


Poziom ostrzeżeń: 0%
Wczoraj, 01:16
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna słuchała uważnie całej dyskusji, ale nie uznała za stosowne się odezwać, uważając, że skoro dopiero niedawno dołączyła do klanu, niewiele może wnieść do rozmowy. W końcu nie mogła raczej zostać przywódczynią. Zbyt krótko przebywała w klanie, by ktokolwiek poparł jej kandydaturę. Zresztą musiała się opiekować Luką i Laini, a to nie pozostawiało czasu na rządzenie. No i tak naprawdę wcale nie pragnęła władzy. Za duża odpowiedzalność i zbyt wiele obowiązków.
Zastanawiała się, gdzie zniknął Wódz. Czyżby nie chciał dłużej przewodzić Klanowi i postanowił uciec?
Wstała i podeszła cicho do Askari.
- Muszę się przejść i trochę pomyśleć - powiedziała do niej cicho. - Postaram się coś upolować. Wiem, że zapewne sprawiam ci kłopot, ale czy mogłabyś popilnować przez chwilę moich córek? Postaram się szybko wrócić.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]

Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości