komunikaty

> AUDYCJA 28 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Mrithi!

UWAGA!
Z okazji dnia ojca każdy fabularny tata dostaje 5 opali od jednego swojego młodego (wiek dowolny)! Wszystkiego najlepszego! :>

UWAGA!
3 lipca (poniedziałek) zostanie nagrana audycja z Xenią! Zapraszamy do nadsyłania pytań, pozdrowień i piosenek na konto Radio. :)

inne

Cytat czerwca nadesłany przez Bomvu
Idzie sobie Bomvu i nagle mu mg "masz fiva" a on "no nieźle".
~ Ghalib, ShoutBox

Generator statystyk

CZERWIEC
Opady ograniczyły się do średniej obfitości deszczu raz, czy dwa w tygodniu. Oznacza to początek pory suchej. Temperatura stopniowo się obniża, a jej obecny zakres to 20-29 *C za dnia, w nocy zaś jest o kilka stopni chłodniej. Słońce odzyskało swoją moc, uspokajając rzeki, które niechętnie wróciły do koryt i zwolniły bieg. Kiedy nie przeszkadzają mu chmury, osusza całą krainę, ale póki co nie działa to zbyt szkodliwie na jej mieszkańców i roślinność.
Ndevu
Samotnik
*
GatunekKrokuta cętkowana PłećSamiec Wiek2 lata 6 mies. Liczba postów:186 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 81
Zręczność: 46
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 9

07-06-2017, 22:48
Prawa autorskie: Postać: Casanova-pl, Tło: Disney, Głos: Hearthstone: Heroes of Warcraft

-Rozumiem cię, bezpieczeństwo młodych jest najważniejsze - Powiedział do Kiu. 
No tak... Wszystko co dobre szybko się kończy... 
Samiec polizał jeszcze raz różnookką i wstał gdy z niego zeszła. 
-Spacer dobrze nam zrobi! Cóż lwy to dziwne istoty, aroganckie i w szczególności nie znoszą hien, trudno im zaufać bo taki potrafi zachowywać pozory do samego końca, nie mówiłem, że wszystkie są złe, ale zbyt niebezpieczne jest to sprawdzać - Powiedział co myśli nie ufał lwą, one mają wrodzoną nienawiść do hien. Teraz gdy wstał przeciągnął się, I spojrzał uśmiechnięty na Kiu.
Odpowiedz
Chonge
Samotnik
*
GatunekHiena cętkowana PłećSamica Wiek3 lata Liczba postów:49 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 96
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 5

08-06-2017, 11:23
Prawa autorskie: SirOutlaw - base, Disney - kolory, Ghalib - rozmiar

Odeszłam, mając dość towarzystwa Avy.

........

Kilka/naście/dzieści dni później znów zawitałam na te tereny. Wędrowałam kierowana głodem. Ostatnio nie za dobrze mi się powodziło, co poskutkowało nadmiernym wychodzeniem. Mimo to nie byłam jednak zaniedbana i szłam pewnym krokiem. Nasłuchiwałam, nie chcąc dać się zaskoczyć. Nos powiedział mi, że jestem na terenach należących do innych hien, i byłam zdecydowana przemknąć się tędy niezauważona, a gdyby się nie udało, walczyć. Maszerowałam w ciszy, ostrożnie, zdeterminowana nie dać się zaskoczyć.
Odpowiedz
Kiu
Samotnik
*
Gatunekkrokuta cętkowana PłećSamica Wiek5 lat Tytuł pozafabularnyVIP Liczba postów:777 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 25

19-06-2017, 20:57
Prawa autorskie: pospis- ja'/ awek -Trollberserker

-Też tak uważam- Przytknęłam i ruszyłam przed siebie. Czas trochę łapy rozprostować.
-Lwy sa świetnymi manipulantami lubią kryć swe prawdziwe oblicze- Nie ukrywałem tego, że lwy nie darzyłam sympatią. Może jednego ale to było lwiątko, to co innego niż dorosłe osobniki.
[Obrazek: kiu2_by_dirke-da2kusc.png]

Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Rinuzi
Samotnik
*
Gatunekkrokuta cętkowana PłećSamica Wiek9 miesięcy Liczba postów:122 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 42
Zręczność: 26
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 13

20-06-2017, 07:36
Prawa autorskie: Ja

Słysząc polecenie mamy, Rin urwała likaonią nogę i weszła z nią do groty. Tam usadowiła się wygodnie i dokończyła posiłek. Gdy skończyła, pobawiła się chwilę kośćmi. Dość szybko jej się znudziło, więc ziewnęła i poszła spać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości