♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#16
01-03-2016, 21:58
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No, do Ciebie też pasuje. ;P

KONIEC OFFA, KOMENTUJCIE AUDYCJĘ! D:
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#17
02-03-2016, 16:29
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Podoba mi się kiedy jest jeden gość, bo wszystkie pytania skupiają się na nim i nie ma takiego odczucia, że przez przypadek zepchnie się go na dalszy plan.
Fajnie się słuchało, bo dużo o hienkach, lewkach, trochę o dawnych postaciach. Nie było takiego offtopu jak w 15 audycji, chociaż nie wiem, ja tam lubię słuchać jak po różnych tematach skaczecie xD
Noooo i przyjemnie było usłyszeć imię swojej postaci w audycji :D
Hmm... nie byłam pewna jakie pytania zadać, chyba muszę nad czymś bardziej filozoficznym pomyśleć na następny raz.
Pisałam to już, ale się powtórzę bo trzeba. Genialny pomysł z audycjami, ponieważ ma się wrażenie że użytkownicy są tutaj tacy zżyci ze sobą, taka wielka rodzinka, chociaż nadal otwarta na nowe człowieki. W sumie zawsze tak jest, że jak się gdzieś człowiek rejestruje to wyczuwa i dostosowuje się do panującej atmosfery, dlatego cieszę się że ta na lwim wygląda w ten sposób.
Przyczepiłabym się do czegoś, ale chyba nie mam pomysłu. Czekam na następnąąąą xD
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#18
02-03-2016, 18:23
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Mi się oczywiście audycja podobała. Fajnie się jej słuchało.
Jeśli zaś chodzi o Kiu i Srulisia, to po prostu po kilku dniach od powiedzenia tego przestałem się zajmować fabułą. No a później stwierdziłem, że może lepiej, jeśli on pozostanie sam.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#19
02-03-2016, 19:35
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Przesłuchałam i miło mi się słuchało. Nie wiem, jak wyglądała ostatnia audycja (15), ale podoba mi się, że tak, to jest konkretna audycja i nie ma wcale tak dużo zbaczania na tematy zupełnie od czapy. Może to też kwestia, że Kiu jest bardziej rozgadaną osobą i siłą rzeczy nie było miejsca na jakieś odskocznie. Tamtego gadania o innych kwestiach też nie słucha się źle, ale kiedy porównasz tę audycję z ostatnimi, ta zdecydowanie wygrywa.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#20
02-03-2016, 21:21
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Mau, też mi się wydaje, że lepiej to wychodzi, gdy jest jeden gość.
A Twoja postać się wyróżnia, trudno nie zwracać na nią uwagi. :D

Fakt, Cyń, Kiu nie trzeba było ciągnąć za język. ;)

Ogólnie cieszę się, że dobrze wam się nas słucha. ;D
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#21
10-07-2016, 18:12
Prawa autorskie: Ssak

Wreszcie wiem skąd wzięła się moda na hieny :)
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości