♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#1
26-06-2012, 13:09
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Avatar:[/b]
[b]Podpis:[/b]
[b]Postać:[/b]
[b]Osoba:[/b]

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Mirra
Gość

 
#2
29-06-2012, 13:23
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Jedyny w swoim rodzaju ;)
Avatar: Świetny, podkreśla charakter postaci
Podpis: Może być
Postać: Bardzo ciekawa, potrafi dopasować się do każdej sytuacji
Osoba: Nie znam osobiście ale jest w porządku :)
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#3
29-06-2012, 14:16
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Nick: Takie fajne brzmienie i ogólnie mi się podoba. Na plus. ^^
Avatar: Bez tła, ale sama lwica jest świetnie wykonana. Podoba mi się i chyba nic więcej mówić nie muszę.
Podpis: No cóż, brak takowego, więc nie ma co ocenić.
Postać: Nie znam.
Osoba: Też niestety nie znam., ale wydajesz się być ok. ;)
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
29-06-2012, 16:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nick: Jak Fatima. Ładny, niewiele jest nicków na 'h', nie ma problemów typu 'ale że jak to się czyta...?'.
Avatar: Mam taką zasadę, że jak na obrazku jest tło i napis, to ramka też musi być, choćby cieniutka. A sam napis zbyt prosty i, na moje oko, niepotrzebny.
Podpis: Tu też brakuje mi ramki. I tu napis bardziej by pasował niż na avatarze, zmniejszyłoby się go i walnęło na ukos w prawym górnym rogu...
Postać: Lwioziemka z krwi i kości. Wygląda na porządną.
Osoba: Dość rzadko z nią piszę, ale lubię.
Odpowiedz
Miles
Konto zawieszone

Gatunek:Przydałby mu się jaki... Płeć:Samiec Wiek:Trzy i pół roku. Liczba postów:76 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

#5
29-06-2012, 17:24
Prawa autorskie: ~Vegava

Nick: Pamiętam jak kiedyś źle przeczytałam ten nick i później tak go wypowiadałam xD Dziś już sobie z nim radzę i--... podoba mi się :D tak kojarzy mi się właśnie z kolorkami futra jakie nosi ta postać.
Avatar: Kicia :D Ciągle nowe avatarki i każdy mi się podoba :3
Podpis: Stylem Desevery... Chce taki rysek xD. Wiersz (czy co to tam jest x_x) też ładny. Pasuje do niej...
Postać: Kochana :D
Osoba: Nie miałam jakiejś okazji porozmawiać z nią prywatnie... ale wydaje się miłą... No i jest 4w5 xD
Odpowiedz
Amarth Shetani
Konto zawieszone

Gatunek:Samael. Płeć:Samiec Zezwolenia:The leader of acatalepsy. ~ Liczba postów:212 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 95.
Zręczność: 85.
Spostrzegawczość: 85.
Doświadczenie: 37.

#6
29-06-2012, 17:45
Prawa autorskie: Levis.
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Kojarzy mi się z Minosem i nie mogę się od tego odczepić. Ogólnie jest prosty w wydźwięku i wymowie. Nie jest specjalnie intrygujący, ale mogę spokojnie wpisać go jako neutralny.
Avatar: Lew ma genialnie wyrysowaną grzywę. Trochę ma niekształtny pysk, a sam kolor bazowy futra nieco mnie odstrasza. Plus za to, że nie jest to kolejny kurwny koleś pseudo Simbowato/Mufasowy.
Podpis: Idealny.
Postać: -
Osoba: Wydaje się być pozytywnie nastawiona do życia, na forum odnosi się do większości radośnie, soł... Na razie ocenię jako optymistycznego człeka.

[TICK-TACK-TACK-TACK-TACK-TACK]

[Obrazek: fgqe3.png]

  • _Endless fuckin' show time _Bite off my skin and cell, _But you cannot eat my deep inside, _You kneel down and beg to me _[Give me your beast…]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#7
29-06-2012, 20:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nick: Nadal uważam, że jest za długi. Samo Amath Shetani w zupełności by wystarczyło.
Avatar: Lepszy od poprzedniego, przynajmniej coś widzę. Zmora wygląda tu na straszliwą wredotę, a napisy dodają klimatu. Brak niepotrzebnych dodatków. Na plus.
Podpis: Czy ktoś poza tobą robi tu jeszcze takie podpisy? Nie wiem, chyba nie, mnie tam się nie chce. Przecież i tak nikt tego nie czyta. Tak, ja też wszystkiego nie przeczytałam. I tak tematyka jest ta sama. Hm, jeśli chodzi o loga, to też się wiele nie zmieniło... Nie potrafię zrozumieć, co to ma do forum o lewkach, ale przynajmniej ładnie się komponuje z avatarem.
Postać: Tu raczej też bez zmian, co?
Osoba: O, a tu już inaczej. Ostatnio jakaś taka bardziej 'ludzka' się wydaje. Może to przez te emotki. Wpływ Hurrowej?

Shet: Nie obrażaj mnie, nadal jestem jędza tyle, że gram.
Tajasne, wmawiaj sobie.
Shet: Nie muszę. I tak nie uwierzę.
Odpowiedz
Shun
Gość

 
#8
29-06-2012, 23:37
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nick: I tak go nie lubię.
Avatar: toniejestlewnawetniewiemcotomabyć. Moje było lepsze moim zdaniem.
Podpis: Cotomabyć. Nie lubię.
Postać: Jest okej.
Osoba: -//-
Odpowiedz
Shaid
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:Dwanaście i pół Znamiona:1 Liczba postów:92 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 35
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70

#9
29-06-2012, 23:56
Prawa autorskie: ~KamiLionHeart || Arto

Imię: Jak taki chłopczyk z takiej bajki o kulkach i kartach. Sama nie weim. Nie przepadam...
Avatar: O. Prawdziwy lew. Nawet, nawet, z tym że nie podoba mi się wycięcie go. Po co? Z prawdziwym tłem by wyglądał ciekawiej. To jest takie jakieś tandetne. Ewentualnie powinnaś zrobić tylko z niego taką ponadpół przezroczystą nakładkę. Takie moje zdanie. Napis fajny.
Podpis: ---
Postać: ---
[Obrazek: qwerj.png]

Z konara na gałąź skacze raz po raz
To w górę to w dół, tak cały czas
Znikajcie wśród liści, bo znajdzie nas!
To fossa nawiedziła nasz mały las!
Łowca, przemierzając busz spieszy się
Lecz nie myśl, że minie dziś cię
Żółtych ślepi czujne spojrzenie
Na drzewie nie sprawdzi się żadne schronienie...
Więc zmykaj na ziemię...
Odpowiedz
Shun
Gość

 
#10
30-06-2012, 12:09
Prawa autorskie: ~KamiLionHeart || Arto

Ale to jest prawdziwe tło, nic nie wycinałam, tylko parę brushy dałam i napis xD


Nick: No... czy ja wiem. Idzie się przyzwyczaić.
Avatar: Fajny.
Podpis: Może być.
Postać: Przyjemnie się ją czyta, ale czy przyjemna jest dla innych to mało powiedziane ^^
Osoba: ---
Odpowiedz
Padme
Gość

 
#11
01-07-2012, 01:58
Prawa autorskie: ~KamiLionHeart || Arto

Nick: Jest w porządku.
Avatar: Łohoho, w końcu jakieś zdjęcie .
Podpis: Uwielbiam.
Postać: Lubie i cienie za oryginalność.
Osoba: W porządku jest.
Odpowiedz
Shun
Gość

 
#12
05-07-2012, 17:26
Prawa autorskie: ~KamiLionHeart || Arto

Nick: Same imię Padme bardzo lubię, ale dla mnie to takie mało pasujące i do tej postaci i w ogóle tutaj.
Av: Wszystko kami schludnie wygląda, ale tu mógłby być jakiś napis, tło i takie tam.
Podpis: Fe.
Postać: ----
Osoba: ----
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#13
05-07-2012, 19:09
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: ----
Avatar: ----
Podpis: ----
Postać: ----
Osoba: ----

Ot, jakaś taka nijaka i w ogóle... |3
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#14
06-07-2012, 01:11
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Nick: Jak już wiele razy w przyszłości wspominałam twój nick bardzo kojarzy mi się z Gwiezdnymi Wojnami, a to z powodu droida, który miał niemal tak samo na imię (Artoo). Ogólnie jednak nick sprawia dobre wrażenie, nie jest za długi, ani za krótki, łatwo go zapamiętać i wymówić. Ma więc cechy dobrego nicku, choć to powiązanie z Gwiezdnymi Wojnami wciąż nie daje mi spokoju.

Avatar: Serio mam oceniać? xD Emm... noo... może być. ;p

Podpis: Jest

Postać: Hatima spotkała Arto chyba raz i to za czasów inwazji hien, gdy miała na imię Kim. Było to krótkie spotkanie, więc nie znam twojej postaci za dobrze. Po postach jednak wydaje się ciekawym charakterem. Piszesz fajne, składne posty, dobrze prowadzisz postać. Ciekawi mnie, czy kiedyś nasze postacie się jeszcze spotkają. ^ ^

Osoba: Nie znam za dobrze, nie rozmawiałam przez gg, tlen, ani inny komunikator, a na forum tylko raz na jakiś czas zamienię z tobą słowo. Wydajesz się jednak być ogólnie ogarnięta osobą.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Naomi
Gość

 
#15
06-07-2012, 01:40
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Nick: Ładny, tylko jak dla mnie jest nieco ,,ostrzejszy'' od poprzedniego. Brzmi trochę jak Fatima (wiem, trochę religijnie)
Avatar: Uroczy, naprawdę. Dobrze, że zostało usunięte tło, co sprawia że avek lepiej wygląda
Podpis: Obrazek też ładny, ale też przydałby się jakiś fajny tekst do tego
Postać: Siostra mojej postaci. Lubie ją. Jest taka miła i sympatyczna.
Osoba: Też lubię. Często z nią gadam przez GG i myślę że również jest tak serdeczna jak jej postać ^^
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości