♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#46
13-08-2012, 19:24
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Imię: Nie bardzo. Nie lubię nadawnia postaciom imion-rzeczowników w języku polskim. Co innego epitety typu Cynamonowa Noc. Niee, sorry.
Avatar: ano ładny, ale może tło bardziej kolorowe?
Podpis: bardzo, baaardzo mi się podoba. Pasujące kolory tekstu, przecudny rysunek, a piosenka... z czego to, bo mnie pamięć zawodzi?
Postać: Moran i Jarema nie znają, ja zwyczajnie postów nie śledzę.
Osoba: gdybym ja tylko kurna pamiętała, jakie są twoje inne konta... sklerozę mam, wybacz.
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#47
13-08-2012, 22:49
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Imię: Coś to po hebrajsku znaczyło, z pamięci rzucę, że to Mistrz albo Nauczyciel, nie pamiętam. Kojarzy mi się wyłącznie z tą postacią. I dobrze. Lubię, na Moronka da się przeinaczyć.
Avatar: Najlepszy. Naprawdę, wszystko w nim jest idealne, idealnie dobrane tło, idealny błysk w oku, idealny uśmiech. Idealnie oddaje charakter postaci. Jeden z lepszych jakie w karierze na forum widziałem. Poważnie.
Podpis: Linki do galerr fajne, słodziak cudowny, do wytulenia w sam raz. Brak pseudofilozoficznych rymowanek, na plus. Czego chcieć więcej?
Postać:Drugi synek wypłosza. Ciekawe jak zareaguje na wieści, które niebawem dojdą do jego uszu. I nie mam na myśli sytuacji z Shaidem. Mógłby być kapkę, kapkę bardziej asertywny, tudzież mniej otwarty. Ale tylko kapkę, bo straciłby sporo ze swojego uroku.
Osoba: Lubi żłówie. Lubi mnie. Przeszła pierwszy poziom inicjacji i odnalazła swojego pierwszego poniaka. Pora dalej przeciągać ją na ciemną stronę mocy.
Odpowiedz
Kivuli
Gość

 
#48
14-08-2012, 19:15
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Imię: Szczerze powiedziawszy, ani mi jakoś szczególnie nie przeszkadza, ani też nie jest jakoś wspaniałe. Szału nie ma, staniki nie latają.
Awatar: Obróbka jakaś jest, ale nie jakaś wielka i dobrze, bo art od Kami sam w sobie jest wspaniały i nie potrzebuje jakiejś specjalnej obróbki. Praca na plus.
Podpis: Obrazek jest, jakaś informacja jest, ale ona nie jest ważna. Najważniejsze jest to, że znów art od Kami i, że mi się podoba.
Postać: Bardzo ciekawa. Teraz jeszcze chętniej będę obserwowała tą postać.
Osoba: Nie wiem co sądzić. Nie znam, nie ocenię.
Odpowiedz
Padme
Gość

 
#49
15-08-2012, 03:43
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

imie: jakoś mi się nie podoba i nie pasuje do samca.. Znaczy moim zdaniem, które często jest sprzeczne z opinią innych. Bardziej pasuje do samicy, a kojarzy mi się z owocem.
avatar: nie podoba mi się. Ogólnie lubię lewki od Mad, ale ten jest jakiś dziwny,a koloring też nie zachwyca. Tło nie pasuje do kolorów lwa, choć samo w sobie jest ładne. Fajna czcionka, choć kapkę nie czytelna.
podpis:---
postać: Skąd mam wiedzieć? Nie śledzę i zapewne nie będę.
osoba: nie znam.
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#50
18-08-2012, 00:47
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Imię Padme jakoś nigdy nie wzbudzało u mnie szczególnych emocji. Jest sobie i tyle. Chyba wcześniej miała jakoś inaczej, ale jak - za nic sobie nie przypomnę. Alzheimera mam jak nic.
Avatar: Wreszcie jest inny. Tamten zaczynał się już mocno nudzić. A obecny - no cudeńko po prostu. Postać bardzo ładna, brak tła nie przeszkadza. Tylko jedno mnie boli. To, że prawa i dolna linia ramki są węższe od lewej i górnej. Moje oczy cierpią, patrząc na ten nietakt.
Podpis: To są cytaty z jakichś... pamiętników wampirów czy czego tam, tak? Nie lubię tego serialu, ale niech sobie będą. Tylko, że niezbyt estetycznie wyglądają. Obrazek jest bardzo w porządku, ale mam pytanie - co tak Padme wkurwiło?
Postać: Nie znam jej zupełnie. Tylko jedno pytanie. Ile ona już jest kurde tym lwiątkiem? Nie, żeby to mi nie pasowało, ale to niespotykane na forum, by tak długo to trwało.
Osoba: Nie mam zdania. Serio.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#51
19-08-2012, 22:06
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nick: Sheloth to Sheloth. Lubię, przyzwyczaiłam się już i w ogóle. Dobrze brzmi.
Avatar: Wygląda jak żul. I to 'o' jest dziwne. I to spojrzenie, tło... Nie no, generalnie taki całkiem klimatyczny ten av. Kolorowe koraliki fajnie kontrastują z miną Shelka.
Podpis: Aladdyn! :D Ale ładny, ładny. Tekst też dobrze wygląda, wiesz, że też uwielbiam tego typu przejścia.
Postać: Co tu dużo mówić, jak pojawił się z powrotem, to udowodnił, że potrafi się doskonale odnaleźć także w obecnych realiach. Sheloth był świetną postacią, jest i będzie. :)
Osoba: Mój Nukotek.
Odpowiedz
Destiny
Zgryźliwa | Gość

 
#52
23-08-2012, 14:55
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nick: Podoba mi się. Nawet bardzo. Nie trzeba skracać nicku, by znaleźć odp. zdrobnienie :3 Vei brzmi idealnie :D
Avatar: Kami jak zawsze się spisała :P Kocham sposób, w jaki narysowane są oczka. Sam design jest ciekawy pomimo, że Vasanti ma na sobie tylko trzy kolorki :) Kocham jej nosek *.* Avatar prezentuje się ładnie, ale chciałabym zobaczyć jakąś wersję z ładnym tłem i napisem na tym- takie, jak zawsze robisz :3 Z dwukolorową 2-pixelową ramką.
Podpis: Dość spoczko. Masz ładniejsze obrazki Vei, niepotrzebne jest też to podświetlenie (nawet nie rozmazane), a nick dałabym bliżej samej postaci. Kolorki napisu widzę w takich, w jakich jest postać :) Ciekawie to wygląda. Generalnie lubię podpisy, w których postać stoi obok tekstu, a obrazek jest dopasowany do takiego układu :3 Podoba mi się, ale jest dość niedopracowany.
Postać: Pisałam raz. Vasanti wydaje się być ciekawą postacią, chętnie przeprowadziłabym jeszcze jeden wątek :3 Zbyt słabo znam, by oceniać, ale pierwsze wrażenie było dobre.
Osoba: Kochana <3 Rozmawiałam raz czy dwa na skajpaju, trochę na gadulcu, ale bardzo mało :c
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#53
23-08-2012, 20:24
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

*patrzy na posta* kurna, nie wiedziałam, że się aż tak rozpiszę

Nick: To chyba jeden z nicków, do których mój stosunek zmienił się najbardziej w miarę przyzwyczajania się. Początkowo jakoś nie podobało mi się szczególnie nazywanie postaci po prostu słowami przetłumaczonymi na angielski. Ale teraz nie dość, że szczerze ten nick lubię, to gdy w tekście trafiam na to słowo, to bardziej przychodzi mi na myśl Desti niż faktyczne znaczenie. Ładny i da się ładnie zdrabniać i skracać. Czego chcieć więcej, to ja nie wiem.
Avatar: Po pierwsze Malaikowy art. Po drugie, bardzo lubię design Desti. Kiedyś miałam ten dziwny fetysz na grzywki u samic. Co prawda mi to nie przeszło (patrz: moja fursona z grzywą jak samiec nastolatek), ale jakoś zaczęłam bardziej doceniać designy lwic z "normalnymi" łbami. W ogóle, nie wiem jak to działa, że wygląd Dest jest niby dość prosty, a wszystkie jego elementy tak ładnie się zgrały, że nic więcej w nim nie potrzeba. Serio. To jedna z niewielu postaci, w których nie zmieniłabym nic. A, i wielki plus za wrzosy w tle. Wrzosy są super. Nukot aprobuje.
Podpis: Koloryyy *_* Wyszukałam sobie tę piosenkę, bo tekst ma naprawdę ładny. I zaciekawiła mnie, będę musiała jeszcze parę razy przesłuchać. Sygna jest cudna, zarówno jeśli chodzi o samą Desti, jak i o wrzosy za nią. Jak mówiłam, wrzosy są zajebiste. Wrzosów nigdy dosyć.
Postać: Dopiero niedawno miałam szansę na krótką interakcję z nią na fabule. Jak mnie zawsze ciekawiła - tak teraz wiem, że było to uzasadnione. Postać jest naprawdę dobrze poprowadzona, aż przyjemnie się z nią wplątać w fabułę. Wiem, że strasznie tu kadzę, ale co ja poradzę, że nie mam na co narzekać.
Osoba: Pisze cudnie, miło się z nią gada - nawet jeśli wymieniłyśmy tylko kilka wiadomości, chyba nawet lubi muzykę którą tu czasem wrzucam. I zadzwoniła do mnie z Surr żeby mi zaśpiewać koko koko euro spoko. A to się ceni w ludziach, powiadam Wam wszystkim.
Odpowiedz
Arto
Konto zawieszone

Gatunek:Genus ducis Płeć:Samiec Wiek:Siedem susz. Znamiona:1 Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:444 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 59
Doświadczenie: 10

#54
25-08-2012, 16:13
Prawa autorskie: RagDrawer
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Oceniałem sto tysięcy razy, można spolszczać, kojarzy mi się z miodem albo pszczółkami, może przez nieodłączny kolor LZ.
Avatar: Ale smutna mordka. Jednak po oczach widzę że lew jest zajęty rozmyślaniami nad czwartą gęstością tudzież nad swoim beznadziejnym życiem.
Podpis: On ma małą grzywę. Malutką. Ale przynajmniej jest pogody.
Postać: Wciąż nie wiem po co przylazł na tę sawannę, jedynie przeciągając wątek.
Osoba: Tym razem się postaraj, dobra? masz ostatnią szansę, serio.
Odpowiedz
Miyuki
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni. Znamiona:Dawnej Lwiej Ziemi na szyi, pod lewym uchem. Tytuł fabularny:Wędrowiec / Znachor Liczba postów:300 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 77
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 10

#55
25-08-2012, 23:23
Prawa autorskie: AnnieHyena | Walt Disney Company | Bryan Adams

Nick: Arto... Hmm... Ano, nic do tego imienia nie mam. Kojarzy się tylko z tym lwem i jest fajne. Jest twarde i pasuje do Złoziemca (dlatego zwykle je zmiękczam i mówię Artuch albo Artoś). Nie wiem czemu, ale nieco kojarzy mi się także z orzechami włoskimi. Na pewno lepsze niźli Szperacz.
Avatar: A tutaj zdanie mam podzielone. Arto sam w sobie cudnie wyszedł na tym rysunku, Kami bardzo dobrze umie oddać cechy i charakterek. Widać, że kawał inteligentnej bestyjki z musztardowego. Ogółem, cud, miód, malina. Ale tło nie podoba mi się. Jest dość brzydkie i jakoś mi nie pasuje - choć ma fajną symbolikę. Taki tańczący z hienami.
Podpis: Już sam szkic bardzo mi się podobał. Całkowicie dokończony zaś jest, podobnie jak avatarek... Po prostu cudny. Choć twierdzę, że fossa leciutko dziwnie wygląda, mimo to cały rys uroczy i doskonale oddaje ten cały związek. Właściwie to nie umiem sobie wyobrazić innego podpisu u tego pana, który ceni sobie prostotę i średnio przepada za podpisami. Nic więcej nie potrzeba.
Postać: Fajnie się czyta jej posty, a jeszcze fajniej się nią pisze. Dość fajna postać, która wymaga myślenia. Jedna z bardziej znanych na KLu, stworzyła sporo ciekawych wątków, a ten z Shaidem na czele jest najbardziej znany. I oddaje charakter właściciela, to trzeba przyznać. Dodam jeszcze od siebie, że ciekawie jest kierować tą postacią (miałam przyjemność to robić, ale nie na KLu, od razu mówię), bo nie jest... Płaska. Wymaga myślenia i wczucia się w rolę. Aż dziw, że to był kiedyś mały, niepozorny Szperacz.
Osoba: Rozbraja mnie. Pozytywnie. Dobry z niego przyjaciel, i jest dość zaskakującą osobą. I jeszcze trawnik będzie kosić łopatą! Zabawne, że na początku znajomości nieźle się żarliśmy i wprost nie lubiłam gościa, ale teraz... Żałuję, że nie udało nam się spotkać w rzeczywistości, realu, czy jak tam sobie to nazwiecie.
Ale imienia nigdy się nie nauczę, bo nie wiem, czy zangielszczać, czy po polsku mówić. :D
[center][Obrazek: miyukiobrazek1.png]
[Obrazek: miyukipodpistekst2.png]
[Obrazek: miyukiobrazek2.png]
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#56
26-08-2012, 14:53
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Nick: Miyuki. Takie azjatyckie imię, japońskie, co zresztą jest ono oczywiste, jednak musze stwierdzić, że bardzo ono do tej postaci pasuje. Gdy na nią patrzę na avatarze po prostu to wiem. :)

Avatar: Nie ma jako takiego tła, więc muszę powiedzieć, że nie pasuje mi ta czarna ramka. Zdecydowanie lepiej by wyglądało bez niej. Dla mnie ramka jest dobra, gdy jest jakieś tło. Bez niego to niepotrzebny element. Nie licząc jednak tego... design lwicy jest świetny, a ta jej mina i spojrzenie - cudne! Ogólnie avatar mi się podoba, jest świetny, nie licząc oczywiście tej czarnej ramki.

Podpis: Nie ma go, więc co tu opisywać.

Postać: Niestety nie znam jej zbyt dobrze, gdyż z tego co wiem ta postać grała na forum, zanim ja się tu pojawiłam. Przez ten czas chyba jej tu nie było, o ile się nie mylę. Przynajmniej nie fabularnie. Mimo to mam nadzieję kiedyś ją spotkać jako Hatima, bo wiem jak osoba grająca Miyuki pisze. Mam w tej kwestii dobrą opinię o niej. :D

Osoba: Znam ją z Czarnoziemu, gdzie razem popisałyśmy trochę na fabule, znam ją też teraz obecnie z GG i czasem mam okazję z nią pisać. Za rzadko, bo uważam, że jest to naprawdę miła osoba i fajnie mi się z nią rozmawia. Choć są to tak rzadkie i czasem krótkie rozmowy. Mam nadzieję, że skoro teraz grasz ponownie na KL to będziemy częściej się spotykały na gadulcu.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#57
01-09-2012, 18:03
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nick: Lepszy niż Kim. W ogóle ktoś jeszcze pamięta tamten...? Nie wiem jak inni, ale ja zdążyłam się już przyzwyczaić do Hatimy, lubię to imię i uważam, że pasuje do postaci. W sumie lubię większość żeńskich imion na 'h'.
Avatar: Widać, jak wygląda postać i to jest najważniejsze. Poza tym jest zwyczajny, schludny, a sama lwica ma ciekawą minę. Design postaci jest prosty, ale pasujący. Podoba mi się.
Podpis: Trochę za ciemne to to, a deszcz na napisie wygląda jak jakaś chmurka - jest zbyt widoczny, ja bym tu zmniejszyła krycie albo w ogóle tego nie dawała. I jakiś taki strasznie prosty ten deszcz... A postać, hm, postać w porządku. Ja bym to logo ucięła u góry, bo tak to jest za dużo tła, a za mało Hatimy.
Postać: Bardzo ją lubię. Nie jest prosto grać typową Lwioziemką z jednoczesnym zachowaniem jej własnego, niepowtarzalnego charakteru. Tobie się to udało. :)
Osoba: Miła, cierpliwa, świetnie się z nią rozmawia. Zastanawiam się, czy ona kiedykolwiek miewa zły humor. Umie prowadzić wątki.
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#58
01-09-2012, 21:31
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick: Feliczita, taki se nigdy mi sie specjalnie nie podobał. Najmniej fajny z wszystkich postaci które masz/ miałaś.. zmień pora na to ;p
Avatar: Na tym avku Fel wygląda jak ciotowaty samiec lwiatko, mało samicza jest, a już na pewno mało dorosła ;p
Podpis: Może być nic specjalnego w sumie. Tekst piosenki taki buntowniczy.. fufu
Postać: Noo niezła dupodajka- wnoszę po tym co ostatnio przeczytałam, jak tak dalej pójdzie będziesz kurtyzaną nr 1 na KL Felciu.
Osoba: Może być, niewiele się zmieniła od tych paru lat nadal powiewa jak ta flaga zmieniając kierunek przy każdym podmuchu wiatru, wiatru nie wiaterku.. mało asertywny z ciebie dmin.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Padme
Gość

 
#59
01-09-2012, 22:11
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nick:Kami. Ładne w swej prostocie, pasuje do niej. Nawet bardziej, niżeli Chimwala.
Avatar:Jeden z moich ulubionych na forum. Sama Kami wyszła świetnie, twarde cienie, ciekawa poza i postać, jedna wielka indywidualność, postać wpasowana w to tło, ładnie się komponuje no i ogólnie wszystko razem się trzyma kupy.
Podpis:Skróciłaś nieco ten opis widzę. Choć mógł zostać, fajnie to wyglądało. No i oczywiście obrazek, jestem sexi dupa, cieszę się życiem, ogólnie fajny, inne przedstawienie Kami, która jest zazwyczaj rysowana jako zło jedno wielkie. Więc oczywiście idzie na plus.
Postać:Boski Bug jak ich mało. Nie no a tak na poważnie, nadal szerzy postrach wśród innych? Fajna jest, ciekawa, śledzę jej losy. Nie wiem co tu jeszcze napisać, ogólnie jest na plus.
Osoba:W porządku jest
[Obrazek: If%20you%20know%20what%20I%20mean..png]
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#60
01-09-2012, 22:58
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Nick: Padme Amidala. Z tym mi się kojarzy ten nick za każdym razem, gdy go czytam. :) No ale to i tak nie zmienia faktu, że moim zdaniem bardzo do niej pasuje. Podoba mi się. Jak się na nią patrzę to przykładowo imię Chaka dużo mniej pasowałoby od Padme.

Avatar: Świetny nie licząc tej ramki. Ja po prostu mam coś takiego, ze gdy jest samo tło to nigdy ramki nie daję. Wg mnie wygląda to przez to brzydziej. Nie pasuje po prostu do przeźroczystego tła. Nie licząc jednak tego jednego to sama postać jest cudna. :3

Podpis: Jedno słowo: cudny! Mi tam się bardzo podoba, jest obrazek, jest trochę tekstu, więc posiada to co powinien zazwyczaj posiadać podpis. Dobrze jest.

Postać: Uwielbiam ją. Jest taka jedyna w swoim rodzaju jak dla mnie, ciekawa i aż się zastanawiam jak ją poprowadzisz w przyszłości. Zwłaszcza jej design jest rewelacyjny. Kolory niby normalne, ale wygląda to świetnie.

Osoba: Miła, sympatyczna, przynajmniej takie mam odczucia, gdy z nią rozmawiam na gg. :) No i sądzę, że są prawdziwe. Dogaduję się z nią i po prostu lubię zamienić parę słów. Mam nadzieję, że ta nasza internetowa znajomość w dalszym ciągu będzie się utrzymywać w kategorii pozytywnej.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości