♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jua
Gość

 
#16
11-07-2012, 17:38

Stary kremowy lew. W młodości ktoś zrobił mu bliznę na oku. Nie można mu ufać za żadne skarby.
Odpowiedz
Bjorn
Gość

 
#17
11-07-2012, 20:12

Misiek nie jest stary ;__; Nie stwierdzaj faktów, każdy widzi, że mu ktoś zrobił bliznę xp Ostatnie zdanie w porządku.

Jak chce to potrafi być miła. Nie jest zła, chce tylko na taką wyglądać, może boi się nowych kontaktów, może ktoś ją kiedyś skrzywdził. Potrafi szaleć ale jeśli ktoś ją "zgasi" to potrafi wpaść w depresję. Dużo myśli i przejmuje się tym, co kto mówi.
Odpowiedz
Moran
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Wiek:2 lata i 8 miesięcy Liczba postów:899 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 88
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 29

#18
11-07-2012, 21:26
Prawa autorskie: avatar: MadKakerlaken, edit by Ragous/sygnatura: Disney, edit by MadKakerlaken

Zgorzkniały, tajemniczy samiec. W przeszłości straszliwie skrzywdzony. Prowadzi samotniczy tryb życia, służy innym dobrą radą.
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#19
11-07-2012, 22:03
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Spokojny, miły lew, który jak chce to potrafi być dla innych dobry. Często nie wiadomo jak się zachowa, jednak zdaje się być godny zaufania. Podchodzi do siebie z dystansem, choć nie zawsze.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Jua
Gość

 
#20
12-07-2012, 12:23
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

miła dzielna lwica.
Odpowiedz
Martwe Oko Ryby
Gość

 
#21
13-07-2012, 11:32
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Jua żona, kochana taka miła hehehe
Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#22
13-07-2012, 16:32
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Ta sardyna, jej martfe peune bulu oczo.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz
Padme
Gość

 
#23
15-07-2012, 22:58
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Zła wywłoka, która mimo swego..hyyym dość oryginalnego charakteru, łaknie przyjemności, a w chwili obecnej chce się po prostu zabawić ;3
Odpowiedz
Hatima
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:325 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 73
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 73
Doświadczenie: 20

#24
18-07-2012, 23:03
Prawa autorskie: SixNewAdventures (Avatar) | Obróbka: Moja || HydraCarina (Sygnatura) | Obróka: Moja

Zadziorna, ciesząca się życiem samiczka, która lubi bawić się z innymi i innymi. Gdy chce potrafi być urocza, choć tak naprawdę nie wiadomo czego się po niej można spodziewać.
[Obrazek: hatimahydracarinasygnat.png]
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#25
18-07-2012, 23:12
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Bystra, błyskotliwa. Mówi niewiele, ale za to mądrze i z sensem. Spokojna, raczej powściągliwa jeśli chodzi o otwarte okazywanie uczuć. Wygląda na delikatną, jednak w razie potrzeby poradzi sobie na własną rękę/łapę bez najmniejszego problemu.
Odpowiedz
Padme
Gość

 
#26
19-07-2012, 17:33
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Marzyciel, osoba, która nie szuka związku na siłę, jednak jeśli znajdzie już tę swoją miłość, angażuje się w związek całym sobą. Romantyk, cichy, nie podejmuje decyzji pochopnie.
Odpowiedz
Bjorn
Gość

 
#27
19-07-2012, 21:42
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Zadziorna, cwaniak. Ale lepiej niech uważa bo jeszcze wiele musi się nauczyć a ma skłonności to przeliczenia swoich możliwości.
Odpowiedz
Eenu
Konto zawieszone

Gatunek:Roza Płeć:Samica Wiek:8 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#28
27-07-2012, 21:12
Prawa autorskie: MysticMistSong

Przebiegły, wyćwiczony w swych intrygach. Praktycznie nie żałuje niczego, co kiedykolwiek uczynił w swym życiu, ba, przemawia przez niego nietuzinkowa duma. Nie należy do typów najmilszych, starannie dobiera towarzystwo - jednakże od czasu do czasu odpowiada mu "zabawa" pewną potencjalną ofiarą ;3.
[Obrazek: free_icon</em>seed_of_life_by_valasedai-d4p8ddm.gif]
Muszę przyznać,
Tak na prawdę,
Bez przesady,
Można zwalczyć różne wady.
Na nieśmiałość nie ma rady,
Chociaż staram się usilnie kilka lat,
Wciąż nieśmiałość jest najgorszą z moich wad.

~Eenu~Głos~
Odpowiedz
Naomi
Gość

 
#29
04-08-2012, 17:45
Prawa autorskie: MysticMistSong

Zadziorne, odważne, ciekawe świata i zarazem sympatyczne lwiątko.
Odpowiedz
Bjorn
Gość

 
#30
04-08-2012, 22:37
Prawa autorskie: MysticMistSong

Wciąż młodziutka i niedoświadczona, aczkolwiek stara się jak najlepiej przystosować do dorosłości i bycia autorytetem. Jest uosobieniem spokoju i wyrozumiałości, co niestety skutkuje tym, że łatwo wejść jej na głowę. Nie zawsze mówi to, co myśli i czuje. Nieśmiała.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości