♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#46
26-02-2017, 16:39
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

PAX MIĘDZY LEFKAMI

Ogólnie wcześniej nie za bardzo miałem jak odpisać, ale teraz do zrobię. Owszem, nie ma mnie i pewnie jeszcze trochę nie będzie. Owszem nigdzie o tym na forum nie pisałem, i jest to mój błąd, ale nie jestem nieosiągalny, że tak powiem. Można było się ze mną skontaktować i obgadać. PW od Oti próbowałem otworzyć, ale nie było mnie w domu, net w telefonie mulił, nie dałem rady. Pewnie część skryptu jednak się wykonała, skoro wyświetliło Ci, że pw odczytałem.

Rozumiem, że chcesz mieć aktywnego dzieciaka i właściwie to nie było dla mnie problemem, żeby go oddać, utworzyć nową postać. Pogadaliśmy jednak z Ate, która stwierdziła, że właściwie chciałaby, aby Cili był jej synem i abym ja nim grał, co szczerze jest mi na rękę, bo mam zamiar rozruszać tę postać. Chcę mieć dzieciaka Sadie, ona też tego chce, a skoro Ty masz życzenie, wszystkie Twoje były aktywne, to zaczęliśmy sobie kminić jak to rozwiązać. Ta propozycja to był żart, który wyeskalował tak szybko, że nagle dziewczyny zaczęły wszystko zmieniać, pisać posty itd. xD

Oti, owszem, mogliśmy Cię włączyć do rozmowy i zapytać, co o tym sądzisz, bo oryginalnie zgodziliście się, abym był waszym dzieckiem, co daje Tobie również pewne prawa. Jednak nie sądziliśmy, że z tego będzie taka impreza. Bo jedyne co się zmienia, to że z 7 kociąt masz 6, to i tak sporo i tak taką liczbą możesz zmieniać SK. I wiem, że najpewniej boli Cię to, że zostałaś pominięta, co rozumiem i za co ze swej strony przepraszam, ale proszę. Na chwilę zatrzymaj się i zastanów, co to tak naprawdę zmienia. Nic. Trochę, też mnie zaskoczyło, że tak ochocza dysponujesz moją postacią bez uprzedniej komunikacji. Być może poniosły nas emocje, za szybko podziałaliśmy, chcieliśmy to wszystko zakończyć w zarodku. No zdarza się, jesteśmy ludźmi.

Nie mam serio nic do Ciebie, wyszło jak wyszło - wypadkowa naszych wspólnych działań :( Oti, możemy pogadać na spokojnie. Odgrodźmy się od tamtej rozmowy, która tylko wszystkich zatriggerowała. Wypunktuj mi jasno i wyraźnie, czego oczekujesz. I powiedz, czy serio opcja z mnogością ojców Ci przeszkadza. A jak tak to gdzie. Bo ihmo to świetny motyw w fabule, który może rozkręcić trochę stado. Jakbyś kiedyś chciała znów grać Otieno to masz świetny wątek w rodzinie, atrakcyjny fabularnie :) Odgrodźmy się od własnych emocji, wcześniejszych i porozmawiajmy jak ludzie, jak ludzie na zwierzęcym forum dokumentującym życie flory i fauny afrykańskiego lądu, żeby powadze tego forum, opartego na bajce, gdzie ludzie bawią się zwierzątkami stało się za dość :D
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#47
26-02-2017, 16:57
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Nie wiem, co Wy macie do SK, a raczej czemu nagle wątek tego stada się tu pojawił - jak chcecie to macie dostęp do Spraw Stada SK, zapraszam :v
Ja tu tylko zostawię jakieś artykuły o kotach wygrzebane z neta, żeby była jakaś podkładka, czy w końcu jest to realne, czy nie - http://www.perskaalternatywa.fora.pl/fon...ow,35.html / http://dookolakotatv.pl/2014/08/11/kocie...ych-ojcow/
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#48
26-02-2017, 17:38
Prawa autorskie: Bjorn

Tak, bo kot a lew to dokładnie kropka w kropkę to samo.
Fuko, brawo dla ciebie, choć jedna osoba potrafi coś napisać raz a konkretnie, poproszę resztę administracji by zaczerpnęła tej wiedzy na przyszłość.
Co do dzieciaka, jeśli będziesz grać nim w przeciągu kilku miesięcy to ok, bo wybacz ale od października nic się nie dzieje więc mam powody myśleć że nic się więcej nie ruszy. Wy uczepiliście się tej liczby, a o to w tym chodziło, jest to największy miot, miło będzie jeśli ktoś z nich może odejdzie do stada innego, zostanie samotnikiem, tu też będzie ciekawy wątek. Ale to z innym ojcem, no sorry mi się nie podoba, szczególnie że z Sadie od początku ustalałyśmy że to ich dzieciaki, że to nie jest tylko jednorazowy numerek i wkurza mnie że nagle sobie zmienia to, dla żartu ok, ale realnie mi się nie podoba, bo dla was to ciekawa fabuła. Jak odbierają to moje postacie? Otieno został zdradzony, Nym będzie patrzeć z obrzydzeniem na matkę, no sorry, ale nie tak widziałam to wszystko, więc mogę być zła i przeciw, ale zauważyłam że na tym forum kogoś sprzeciw wywołuje tylko gównoburzę która kończy się tylko z punktem po stronie adminów.
Więc podsumowując, jeśli będziesz grać, mi spoko. Chcę po prostu żeby te lwiątka żyły i miały się dobrze, żeby coś zaczęło się coś dziać, czy to takie dziwne?
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#49
26-02-2017, 17:52
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

W kwestii rozmnażania? Jest niemal tak samo :v
Nie będę się tu rozpisywać, warto poczytać o tych słynnych keratynowych kolcach, które występują u kotów domowych jak i u lwów, ponieważ właśnie zasada zapładniania jest taka sama - w ten sposób organizm kotki jest pobudzany do owulacji. Jeżeli przeczytałaś pierwszy link, który podesłałam, ładnie jest tam wyjaśnione działanie tego wszystkiego, jeżeli nadal nie wierzysz, że u lwów jest tak samo - wystarczy chociażby angielska wikipedia :> pierwszy akapit "Reproduction and life cycle" - nawet dam Ci linka! https://en.wikipedia.org/wiki/Lion#Repro...life_cycle
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#50
26-02-2017, 18:39
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Dobra Oti mam propozycję. Bo ja serio nie wiem, kiedy będę mógł pisać. Możemy uznać, że Ciliana nigdy nie było. Masz jedno miejsce wolne w miocie, jak ktoś się zgłosi Ci, to może je sobie zagospodarować. Zależałoby mi, aby jednak tę postać zatrzymać. To Cię satysfakcjonuje? :P

Na przyszłość fajnie by było, jakbyś pisała najpierw o takich sprawach do zainteresowanych, bo widzisz co się dzieje.
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#51
09-04-2017, 18:04
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Puk, puk. Chciałabym adoptować Nyote jako, że niestety nie dostałam żadnych lwiątek z miotu.
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Nymeri
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:12 miesięcy Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Uczennica Medyka Liczba postów:139 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 38
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 41
Doświadczenie: 30

#52
09-04-2017, 18:25
Prawa autorskie: DestinyBlue / Lioden

W razie czego jest jeszcze córa Otieno i Sadie do przejęcia

Imię: Namira (do zmiany)
Wiek: 9 miesięcy (niedługo przeskok robimy do roku)
Rodzina: Rodzice: Otieno i Sadie, Rodzeństwo: Nymeri, Ciri, Cilian, Lerato, Azim, Asura.
Potencjalne postacie do wątków: Te powyżej + stado Księżyca, Kami może w końcu z prawnukami się też spotka :D
Uwagi: Wygląd jest do zmiany, był to design userki nie będziemy go kraść, ale spokojnie, na pewno pomogę jeśli będzie taka potrzeba <3

córka Sadie, nie Padme xD

Tak to jest, wieczór, ból brzucha i człowiek majaczy xD Już poprawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2017, 19:02 przez Nymeri.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#53
09-04-2017, 18:45
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Huntrees, jak najbardziej mogę Ci oddać Nyotę, ale może rzeczywiście wolałabyś tę córkę Sadie i Otieno? Miałabyś od razu rodzeństwo i ogólnie więcej postaci do wątków, a one są mniej więcej w tym samym wieku.
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#54
10-04-2017, 13:42
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Po długich rozmysłach zgadzam się i biorę Namire. Tylko co z imieniem i avkiem?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Nymeri
Zbanowany

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:12 miesięcy Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Uczennica Medyka Liczba postów:139 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 38
Zręczność: 41
Spostrzegawczość: 41
Doświadczenie: 30

#55
10-04-2017, 19:18
Prawa autorskie: DestinyBlue / Lioden

Imię jest do zmiany, av do zrobienia, bo wygląd był tamtej userki i prosiła o jego zmianę. Także wymyśl, w razie czego mogę ci pomóc w pokolorowaniu linearta, lub możesz zgłosić się do pracowni którejś, ktoś pewnie też pomoże <3
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#56
10-04-2017, 21:08
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Odnośnie wyglądu to zawsze można wziąć coś z wolnych avków, a w razie czego jest też trochę linertów robionych przez naszych userów: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1281 i pełno innych lineartów na dA. Tak jak pisze Nym, na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce Ci go pokolorować. Tylko weź pod uwagę, że 9 miesięcy to już podrośnięte lwiątko, prawie "nastolatek".
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#57
10-04-2017, 21:34
Prawa autorskie: Bjorn

Dodam że będą mieli lada chwila rok ;)
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#58
10-04-2017, 23:15
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Albo opisz wygląd w podpisie? Co Wy macie z tymi avkami, to wcale nie jest mus. xP
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#59
10-04-2017, 23:40
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To trochę offtop, ale odpowiem: emh, bo to jest bardziej estetyczne? Jasne, że można grać bez avka, ale skoro zdecydowana większość userów jednak gra z nimi, to profil bez avka może wyglądać na w pewnym sensie niegotowy, niedopracowany. Poza tym nie wiem jak innym, ale mnie większą frajdę sprawia widok zaprojektowanej przeze mnie postaci niż taki suchy opis.
Kayla
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:100 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 15

#60
31-05-2017, 00:22
Prawa autorskie: moje

Do oddania jest Zuri, córka Ghaliba, więcej szczegółów:

Imię: Zuri
Gatunek: lew (mix populacji lokalnej z Tsavo)
Rodzina: Mirra i Ghalib (rodzice), Kiburi (rodzony brat), potomstwo Zenzele (przyrodnie rodzeństwo)
Wiek: 2 lata
Historia: Praktycznie żadna. Urodziła się na Cieniowisku, ale z jakiegoś powodu zniknęła z tego stada w tym samym momencie co jej matka i miała w tym czasie około pół roku. 
Wymagania: poza umiejętnością sklecenia więcej niż trzy zdania podrzędnie złożone, logicznego myślenia i w miarę stałego przebywania na forum (nie oddam jej nikomu kto napisze jednego posta a potem znika na kilka miesięcy albo nie odpisuje kilka tygodni bo mu się nie chce) - to nic więcej :v
Wygląd: można w miarę możliwości i logiki pozmieniać. Na podstawie poprzedniego wyglądu teraz powinna wyglądać mniej więcej tak:
[Obrazek: zuri_by_owlyblue-dbazosb.png]

Dodałam do pierwszego posta :)

Edit: Postać przejęta ;D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017, 00:30 przez Kayla. Powód edycji: zmniejszyłam jej szczękę bo niektórzy hejco )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości