♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Persa
Konto zawieszone

Gatunek:Krokuta cętkowana Płeć:Samiec Wiek:9 miesięcy Liczba postów:43 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 5
Zręczność: 7
Spostrzegawczość: 5
Doświadczenie: 3

#61
10-07-2017, 12:48
Prawa autorskie: Własne

Imię: Persa
Wiek: 9 miesięcy
Rodzina: Kyou, Shiew - dziadkowie | Kiu, Israel - rodzice | Nurit, Remi, Rinuzi - rodzeństwo
Potencjalne postacie do wątków: yyyy...? Nvedu, Kiu, Rinuzi
Uwagi:  Jeśli ktoś będzie nim zainteresowany, mogę jego dokładne tropy charakterowe napisać na PW. Ogólnie już się trochę wykształcił, taki pyskaty dzieciak, ale tchórzliwy, dużo myśli i bardzo do siebie bierze krytykę

Dopisany.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#62
13-07-2017, 03:27
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Imię: Zuri
Wiek: 2 lata
Postacie do gry: Ghalib (ojciec), Kiburi, Persymona, Gamoń, Małpiszon i Zevran (rodzeństwo), Vasanti Vei, Ines, w przyszłości może Tohuvabohu i Tyrvelse?
Powód: no cuszszszsz
Uwagi: tylko dla osoby solidnej~
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#63
13-07-2017, 06:17
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

Jak mi Kaisera nie dadzą to chętnie wezmę Żuline ~ :v
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#64
13-07-2017, 13:10
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ustaliliśmy, że nie oddajemy Kaisera, bo Otieno grała nim dość długo i aktywnie i już każdy ją kojarzy z tą postacią. Zresztą, mimo że to Bjorn oddawała Kaisera, to obecne wątki Kaisera nie są powiązane ani z Bjornem, ani z Razielem (którzy obecnie nie grają), tylko, z tego co się orientuję, wszystkie zostały wykreowane przez Oti.

Z postaci Kaisera/Oti do oddania jest tylko Zuri, którą dopiero co zaczęła grać. Ponadto Myr i Satau mogą zamienić Folami na inna postać-lwiątko, ale samej Folami nie można oddać, bo to postać w całości wykreowana przez Kaiser/Oti.
Pozostałe postacie też są jej, więc też nie są do oddania. Na fabule należy uznać, że zaginęły/zginęły.
Kamui
Wódz
*

Gatunek:Lew Tsavo Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Towarzysz:Nietoperz borsuczy Liczba postów:496 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 81
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 15

#65
13-07-2017, 16:52
Prawa autorskie: Ian Hinley/kosekiasai/XylaX

No nic trochę szkoda |D znowu będzie że 'potomstwo' Kami to takie włóczęgi bez honoru i po raz kolejny zlały stado. Boli mnie to prywatnie w zadek, wolałabym żeby uznali, że Kaiser zdechł, ale w KMP to ostatnimi czasy same tragedie XDDD wiec jak nie będzie będzie ŹLE!
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#66
13-07-2017, 17:04
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Imię: Scarlett
Wiek: 9 miesięcy
Rodzina: Kyou, Shiew - dziadkowie | Kiu, Israel - rodzice | Nurit, Rinuzi, Persa - rodzeństwo
Potencjalne postacie do wątków: Ndevu, Kiu, Rinuzi, Nurit, Scarlett (ogólnie skalny las - rodzinka hienek)
Uwagi: Właściwie, to jej charakter jest jeszcze do wykształcenia, jest dość zadziorna i żywiołowa, lubi zaczepiać siostrę Nurit. Jeśli będzie chętny mam dla niego już nieco aktualniejszy wygląd, stworzony przez Myr.
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

#67
08-08-2017, 11:20
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

[Obrazek: alamera_av_by_owlyblue-dban07n.png]
Imię: Alamera
Wiek: rówieśniczka Ghaliba
Rodzina: Bato i Chaaya - rodzice | Ghalib, Lothar, Safiye i jedna bezimienna lwica - rodzeństwo | Kiburi, Zuri, Persymona, Kanziru, Gamoń - bratankowie
Potencjalne postacie do wątków: postacie powyżej + Tyrvelse, Vasanti Vei, Tohuvabohu, Anubis, Belial

Dam ją osobie sumiennej i mającej pomysł na postać, komuś kto jej nie porzuci z byle powodu
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Shem
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Szkrab Liczba postów:27 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#68
20-08-2017, 14:20
Prawa autorskie: YurikoSchneide, Disney, Askari

Jak widzę, Haraka zniknął ze spisu. Czyżby ktoś go wziął? :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2017, 14:28 przez Shem.)
Chawa
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 40

#69
20-08-2017, 14:31
Prawa autorskie: av: Fileera & FKpl; syg: Nharlie

Masz na myśli Harakę? Usunęłam go ze spisu, bo wszystkie postaci, z którymi był jakkolwiek powiązany już nie pisały na forum, więc był to już potem taki zwykły gepard :) A co, chciałabyś go? ;D
[Obrazek: chaaw_pod_by_salvathi-dbeigse.png]
Sprike
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:102 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 20

#70
20-08-2017, 14:34
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, Disney, Angelo, ja

Nie, po prostu byłam ciekawa :)
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#71
20-08-2017, 15:35
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

A to okej ;D
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#72
24-08-2017, 14:51
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Imię: Chonge
Wiek: Trzy lata (Dorosła).
Rodzina: Rodzice, dwaj bracia i dwie siostry - wszyscy spoza forum.
Potencjalne postacie do wątków:  Mtego, Ndevu, Persa, Ava, Alaba, Kiu.
Uwagi: Proszę nie zmieniać designu, z wyjątkiem grzywy (na być czarna, nie szara), oczu (brązowe, o "Kiarowatym" odcieniu) i blizny na nosie, którą Chonge nabyła w bójce z Avą - należałoby ją dorysować.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2017, 14:54 przez Eleyna.)
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#73
25-08-2017, 12:18
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

Dodana.
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Tyrvelse
NAJSEKSOWNIEJSZY | SAMOTNIK

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:365 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 90 :I
Siła: 78
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 23

#74
06-03-2018, 19:47
Prawa autorskie: Salvathi

Imię: Runa (choć w sumie nie jest jakieś bardzo wymyślne, może być zmienione, I guess?)
Wiek: urodziła się 02.05.2014, zatem obecnie młoda dorosła
Rodzina: Jest na drzewku; brat Tyrvelse, rodzice Maoni (nieaktywna) i Frey (umarł, gdy byli małymi lwiątkami)
Potencjalne postacie do wątków: Tyr oczywiście, poza tym mogłaby się pewnie wkręcić do Hordy. 
Uwagi: Tak naprawdę o wiele więcej nią nie grano, niż grano, więc nikt do końca nie wie, jaki ma charakter i jakie miała dzieje. Przez pierwszy rok życia grzecznie żyła z matką w stadzie Zachodnich Ziem, jednak po tym jak jej brat, Tyrvelse, wreszcie się odnalazł i rodzeństwo przeżyło tkliwe spotkanie, Runa zniknęła. Fabularnie zdarzyło jej się jeszcze wrócić i raz jeszcze z nim spotkać, lecz znów zniknęła. Ostatni raz zatem widzieli się jako "nastolatkowie"
Jest to niezwykle ważna postać dla Tyrvelse - kochał siostrę bardziej niż kogokolwiek innego na świecie, zrobiłby dla niej dosłownie wszystko, a gdy zniknęła po raz pierwszy, szukał jej bardzo długo i rozpaczliwie, choć sam był zaledwie młodzikiem. Owo zniknięcie dalej w nim siedzi, w głębi duszy dalej martwi się jej losami, nie potrafi sobie wybaczyć tego, że mu tak zniknęła - zatem gdyby Runa znów pojawiłaby się na jego drodze, sama nie wiem, czy wybaczyłby jej to zniknięcie. To zależy na ile sprawnie rozegrałby to gracz od strony Runy. 
Jej historia od czasu zniknięcia całkowicie pozostaje całkowicie do wykreowania.
Z charakteru Runa była raczej dobra, uczona Zachodnich wartości takich jak rodzina, odpowiedzialność, posłuszeństwo i pilne wykonywanie obowiązków, lecz skoro zniknęła, właściwie w pewien sposób im zaprzeczyła :v Na pewno również bardzo kochała swego brata. 
Moimi wymaganiami jest uzgodnienie losów i charakteru Runy ze mną/Vei. Również o ewentualne wskazówki można się kierować do Vei.

O jak ja kocham to miejsce!
Tu jest tyle policji i czuję się bezpiecznie
Kochanie, czemu szepczesz?
Możemy być spokojni
Opuśćmy ręce
Opuśćmy ręce

Ale najważniejsze, to że kiedy zamkniesz oczy
że kiedy zamkniesz oczy
nic nie zaskoczy cię
.


Spectra
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła (3 lata) Liczba postów:3 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70

#75
06-03-2018, 23:40
Prawa autorskie: lioden

<---SPECTRA/VICCA

Imię:  Spectra
Drugie imię: Vicca
Data narodzin: 18-07-2014
Gatunek: lew afrykański
Charakter: Spectra jest elegancką lwicą i damą, zawsze zachowuje się z klasą i smakiem, choć niektórzy mogą przez to myśleć, że jest zbyt wyniosła. Tymczasem jest to młoda samica o elastycznym poczuciu humoru i zmiennym stanie ducha. Nie każdemu jednak pokazuje tę stronę swojego ja. Przez większość czasu jest pełna melancholii i zadumy, zaś jej miętowe spojrzenie sięga dalej niż za horyzont. Ciężko ją sprowokować i wywrzeć na niej wrażenie, przez co można ulec wrażeniu, że jej serce niełatwo się wzrusza. 
Cała jej zdaniem składa się ze sprzeczności wynikających z tego jaka czuje, że jest, chciałaby być i jak została wychowana. Nie wie czego pragnie i nie potrafi określić czego chce jej serce i dusza. 
Historia:  Vicca urodziła się w nie tak dalekiej krainie na wschód od tutejszej. Jej stado zamieszkiwało górzysty teren, który często pokrywał śnieg z racji wysokiego położenia. Wyjątkowy jak na Afrykę subklimat sprawił, że większość lwów, które tam żyją mają biały kolor sierści. Spectra nie jest tu wyjątkiem, jej sierść jest jasnoszara, ale i tak pokrywają ją w większości białe, nieregularne łaty, więc de facto jest bardziej biała niż szara. Te wyjątkowe umaszczenie zawdzięcza swojemu ojcu, który wprawdzie przywódcą stada nie był, ale pełnił inną ważną funkcję. Bowiem podobnie jak w Krainie Stad istnieje stado Srebrnego Księżyca, tak rodzinne stado Spectry wyznawało moc księżyca choć w odmienny sposób. Księżyc był dla nich boginią matką Friyą nazywaną też Patronką, czułą i łagodną a za razem patronką magii i zmarłych. Ojciec miętowookiej był nikim innym jak najwyższym kapłanem zwanym Świadkiem. Matka Vicci pochodziła natomiast z rodziny królewskiej, choć nie była córką króla to jednak była z nim blisko spokrewniona. 
Za szczenięcych lat Vicca często buntowała się i uciekała w sobie znane samotnie, by w ciszy kontemplować światło księżyca i orszak lśniących gwiazd. Nigdy nie chciała przyjmować na swoje barki losu kapłanki, nigdy nie chciała przewodzić innym nawet w religijnym aspekcie. Jednakże konsekwentne wychowanie sprawiło, że stała się bardziej poważna i zaakceptowała swoje przeznaczenie. 
Jednakże pewnego dnia odwieczni wrogowie Wyznawców Patronki, Czciciele Słońca łasząc się na chłodne i urodzajne tereny zaatakowali stado Spectry. Nie przygotowani na atak Księżycowi szybko ulegali brutalnej sile Słonecznych. Rodzice miętowookiej wywalczyli jej drogę ucieczki i posłali na zachód by ratowała siebie i dziedzictwo Wyznawców Friyi.

Uwagi: 
- napisałam nią tylko jednego posta więc można nią grać swobodnie, ewentualnie zmodyfikować trochę charakter, ciężko wskazać postacie do gry, jej relacje są do wykreowania ale chętnie bym swoimi postaciami weszła z nią w relację (np Sundarą)
- ona nie miała dołączać do SK tylko ich kapkę wkurzyć :v
- ODDAM TYLKO  OGARNIĘTEJ I AKTYWNEJ OSOBIE
- ZGŁOŚ SIĘ DO GHALIBA NA PW JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY I TWIERDZISZ, ŻE PODOŁASZ :P


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości