♫ Audycja 36 ♫

Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali

Otrzymuje Sin!
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (2 porcje):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro

Imbir
Skrawek Sawanny, Równina, Ognisty Step
Kocimiętka
Upendi
Boswellia
Ognisty Las, Księżycowa Polana, Dżungla, Oaza
Lulek czarny
Oaza, Źródło Życia
Hibiskus
Oaza, Sawanna, Równina, Ognisty Step
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Szałwia
Wulkan Burgess Shale, Złota Skała, Kanion
Melisa
Kanion, Wąwóz, Skalisty Wąwóz Śmierci, Jaskinie nad rzeką
Pogoda
1-15 maja
31 °C
26 °C
16-31 maja
27 °C
22 °C
Nastąpiła przerwa od burz, ale opady wciąż są częste i intensywne. Na otwartych przestrzeniach hulają ciepłe wiatry.
Postać miesiąca:
Maj

Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy
i o jego przyjacielu bardzie Kuro:

wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Cytat maja
Nadesłany przez Sprike'a

Ten tu podziurawiony chyba-jednak-nie-Skadim miał straszliwe szczęście, że wyłożył się akurat na tym terenie. Od razu ma zapewnioną pełną opiekę: licencjonowany uzdrowiciel, zielonookie wsparcie psychiczne, ba jest nawet ktoś od kontaktów w relacji martwy-żywy, gdyby nie udało się mu jednak z tego wyjść.
~ Athastan, Na ratunek
Znajdziecie nas na:
Karati
Konto zawieszone
Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:102 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 25
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 20

Poziom ostrzeżeń: 0%
26-12-2017, 19:16
Prawa autorskie: Autor: Salvathi, tło Disney, kropki ja

Lwiczka w pewnym momencie zastygła, utkwiwszy wzrok w jakimś punkcie. Prychnęła cicho, po czym dała nura w krzaki.

Z.t.
Odpowiedz Ostrzeż
Iris
Konto zawieszone
Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Znamiona:1/4 Tytuł pozafabularny:Nieszczęśnik Liczba postów:221 Dołączył:Lis 2015

Siła: 60
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 75

28-12-2017, 22:03
Prawa autorskie: Ja

Została tu jeszcze długo po tym jak wszyscy się porozchodzili. Sama z własnymi myślami, powoli się uspokajając i zasypiając jednocześnie, tak bardzo była już zmęczona. A jak tylko się wybudziła, powlekła się gdzieś bezsilnie.

zt
[Obrazek: hshhAbo.png]
Odpowiedz Ostrzeż
Cheka
Samotnik
*
Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Maluch Liczba postów:10 Dołączył:Lip 2017

Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 0

09-05-2018, 20:43

Ostatnimi miesiącami Cheka nie za bardzo przykładała wagę do tego gdzie jest i co się dzieje wokół niej. Pamięta tylko ze przez jakiś czas wędrowali z mamą, i pamięta oczywiście dużą ilość jakiejś śmiesznej roślinki po której wszystko było jakieś takie bardziej wesołe i kolorowe. Chyba coś z tej substancji jeszcze w niej pozostało, bo wciąż snuła się po okolicy dosyć zdezorientowana, szukając kogokolwiek z rodzeństwa.
W końcu łapki zaprowadziły ją aż tutaj. Na chwilę zapomniała o swojej "misji" gdyż całą jej uwagę pochłonął wodospad. To była największa rzecz jaką w życiu widziała! Mała położyła się na plecach próbując dosięgnąć wzrokiem szczyt i tak leżała, zahipnotyzowana monotonnym szumem wody i zastanawiając się skąd ta cała woda się brała.
 Cellophane flowers of yellow and green
Towering over your head
Look for the girl with the sun in her eyes
And she's gone
Odpowiedz Ostrzeż
Ava
Wtajemniczony
*
Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:229 Dołączył:Maj 2016

Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

10-05-2018, 23:17
Prawa autorskie: Ghalib

Jeśli Ava miała być ze sobą szczera, to nienawidziła tego cholernego wodospadu. Za każdym chędożonym razem, kiedy tu przychodziła, zawsze działo się coś złego. No ale dupa, tak robota, że teren trzeba cały obłazić. Bo przecież nikt za nią tego nie zrobi, bo deficyt strażników dawał się Srebrnemu Księżycowi we znaki. A nawet, gdyby ich było pod dostatkiem, to nikt tej roboty tak dobrze jako o a nie zrobi i tyle. Zatem przylazła tutaj, akurat w podobnym czasie co mała brązowo-biała kupka futra. Co taki pokurcz robi tutaj sam? To pytanie dzwoniło jej w głowie kiedy z wewnętrznym jękiem podchodziła do młodej hipiski. Kurfa znów za niańkę będzie robić? Oby nie było powtórki z Nymeri bo normalnie nie zdzierży i utopi bachora w jeziorku. Hiena podeszła do lwiątka, i pochyliła się nad jej łbem, zasłanianąc jej widok na szczyt, czy ogólnie wodospad.
- Hej kuleczko. Co tutaj robisz? Sama jesteś?
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Odpowiedz Ostrzeż
Cheka
Samotnik
*
Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Maluch Liczba postów:10 Dołączył:Lip 2017

Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 0

17-05-2018, 22:05

Nagle świat przed jej oczami przybrał barwę szarą w ciemniejsze plamki. I cały był jakiś taki bardziej puchaty. oczy lwiątka zrobiły się jeszcze większe gdy w milczeniu przyglądała się stojącej nad nią hienie. W końcu zorientowała się że dobrze by było odpowiedzieć na zadane pytanie.
- No... moja mama i rodzeństwo gdzieś tu byli... a teraz to nie wiem... - Wydukała przypominając sobie o reszcie świata którą dopiero co przyćmił jej wodospad. - Ale mama powiedziała ze biała pani sie nami zajmie - Dodała usprawiedliwiająco. - Znasz ją?
 Cellophane flowers of yellow and green
Towering over your head
Look for the girl with the sun in her eyes
And she's gone
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości