♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
05-06-2016, 12:29
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie wiem czy wiecie, ale 3 czerwca 2016 minęła DZIESIĄTA rocznica forum. Nieźle. ;)
Oto i niepodważalny dowód, czyli profil założycielki forum na naszym forumowym archiwum: klik!.

W związku z tym organizujemy, jak co roku, event rocznicowy. W tym roku odbędzie się on dość późno, bo w dniach 30 czerwca (czwartek) - 3 lipca (niedziela) z możliwością przedłużenia. Będą drobne gry, konkursy i, oczywiście, półfabuła.
Administracja jeszcze nie zdecydowała, jaki motyw będzie panował na półfabule; mamy już pewien pomysł, acz jesteśmy otwarci na propozycje.

Poza tym, w najbliższą sobotę (11 czerwca) organizuję u siebie w Warszawie "urodziny forum", tj. spotkanie forumowe, na którym będziemy cieszyć się swoim towarzystwem, jeść ciastka, grać w planszówki, śpiewać piosenki z TLK i TLG, rysować lewki i może nawet pojawi się ciasto-zebra upieczone przez Cynkę. ;P Planowany jest też wcześniejszy wypad do Miau Cafe (kociej kawiarni).
Wstępnie zadeklarowało się, nie licząc mnie, sześć osób z forum i klimatów okołoforumowych. Mile widziane osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z innych części Polski - mogę was u siebie przenocować, mam wygodną podłogę, a nawet materac, dodatkową pościel, kocyk i śpiwór. ;)
Kto chętny na przybycie, niech kontaktuje się bezpośrednio ze mną, a zdradzę szczegóły. :)


PS Tak, można wypowiadać się w tym temacie zarówno na temat imprezy, jak i eventu.
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#2
05-06-2016, 12:40
Prawa autorskie: Dirke

A może pomyśleć nad organizowaniem przyszłych urodzin gdzie indziej w Krakowie albo we Wrocku. Też bardziej środka niz Warszawka aby to i inny mogli sie wstawić, nie tylko osoby z Warszawy i jej okolicy.

Edit i ten profilek nie bardzom cche się pokazac xp
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
05-06-2016, 12:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie mam miejscówki w Krakowie ani we Wrocku. Jeśli Ty masz albo złożymy się na wynajem lokalu, to spoko. ;P Choć zdaje mi się, że największe skupiska userów i innych osób związanych z fandomem są właśnie przy Warszawie i na Śląsku.

Profil jest bez avatara, ale u mnie się wyświetla, datę widać, nawet gdy nie jestem zalogowana.
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#4
05-06-2016, 13:02
Prawa autorskie: Dirke

Mi się nie pokazuje nic albo tylko tlo i pseudo ramka. Lepiej screena zarzucić myślę.

A co do miejscówki bez przesady ludzie. Hostel drogie nie są xp a grupowo to w ogóle taniej wyjdzie. A zarzuciłem te dwa miejscówka bo i ludzie a i jest w razie czego co zobaczyć. a nocleg byłby na tyle dobry bo i można było gdzie rzeczy zostawić itp. Nie trzeba do razu u kogoś x)
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
05-06-2016, 13:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Proszę: http://s019.radikal.ru/i610/1606/8d/57877b9eec26.png
Recus (wcześniej Kiara, a jeszcze wcześniej Simba)

Ok, ok, pomyślimy za rok. ;) To wyszło dość spontanicznie. Za rok możemy wcześniej zacząć się zastanawiać, gdzie i kiedy zrobić imprezę, na razie zapraszam do mnie.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#6
05-06-2016, 13:50
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Nie chcę nic mówić, ale OFICJALNE spotkanie forumowe w Warszawie było tylko raz, kiedy... Przyjechał Fuko. W styczniu. xD To już więcej spotkań było na południu Polski niż tutaj, ze dwa w samych Katowicach. No i teraz jednak jest grupka nieletnich, takiej Sami ciężko było się dostać do samej stolicy, a co dopiero jechać gdzieś w kraj. Więc wcale tej Warszawy nie było tak dużo, żeby nie zrobić spotkania. ;P

Ale, przyznaję, jakieś spotkanie by się przydało na Śląsku czy gdzieś, sporo ludu tam mieszka. :D
Machafuko
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:4 lata 2 miesiące Liczba postów:786 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 38

#7
05-06-2016, 15:08
Prawa autorskie: Avatar: Nataka || Podpis: Kami (szkic), Cynka (kolory), Inn (cienie)
Tytuł pozafabularny: Pomoc techniczna / Prowadzący Radia

Postaram się przyjechać, ale nie wiem, jak to wszystko się ułoży. Ale w razie czego jak ktoś ma, niech weźmie gitarę, to zrobimy sobie integrację muzyczną vol. 2. Jakby co, to wezmę komputr, to będę miał tekst i chwyty do piosenek, więc nie będę się mylić XD
Głos // Sylwetka // A tu w nowej roli // I prezencik od synka
___

I rzekł do mnie główny admion: "Zbanuj wszystkich, ja rozpoznam swoich".


Zielony? Czy czerwony? :v
Otieno
Zbanowany

Gatunek:Lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:336 Dołączył:Lis 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 95

#8
05-06-2016, 15:16
Prawa autorskie: Dirke | Lioden/Kami

To może ja zorganizuję urodziny kl'a na śląsku? :D O, może ognisko u mnie na dworze, najtaniej xD Można też podstawić grilla, pokupować piwo, inne napoje, jedzenie, z gier mam jedynie monopol no ale coś by się wymyśliło xD

Jak kto chętny to pisać, można też się gdzieś spotkać na mieście w Katowicach :)

A w Warszawie byłam wczoraj :<
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#9
05-06-2016, 21:59
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Oti a też będziesz robiła 11? Jak coś to postaram się załatwić sobie wolne w pracy. Jak mi się uda to przyjadę a jak nie to nie. No i jeszcze muszę się z Belialem dogadać czy idzie ze mną czy nie.
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#10
05-06-2016, 22:31
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

Ej, mam takie pytanie, i pomysł za razem.
Na pewno nigdy, a przynajmniej nie w ciągu najbliższych kilku lat nie będzie mnie na takim spotkaniu forumowym, z własnych powodów.
I tu wpadła mi pewna myśl; nie byłoby to rozwiązanie na całe spotkanie, tylko na powiedzmy przysłowiowe dwie godziny, ale czy nie dałoby się powiedzmy podczas takiego zebrania w pomieszczeniu odpalić skype'a i się przez niego połączyć? Jeżeli by wam pasował taki układ i akurat nie miałabym nic w planach, to... :D

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#11
05-06-2016, 22:37
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

O, jest to jakaś myśl. :D Możemy się umówić, że o tej i o tej godzinie odpalamy skype, kamerki i zrobimy konfę z osobami, które chciałyby się z nami "spotkać".
Właściwie mogę tu od razu podać mojego skype: filka_bella
Zostawię włączonego skype w sobotę i można dzwonić, choć jakbyś wcześniej napisała, mniej więcej o której by Ci pasowało, to byłoby super. ;3
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#12
05-06-2016, 22:43
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

O, możliwe bardzo, ze bym skorzystał też. Choć nie wiem, czy będę miał możliwość.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#13
05-06-2016, 23:15
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

Spoko :D. Jak na razie wiadomo, nie wiem, jak to będzie, bo to jeszcze szmat czasu, ale zakładam, że od 16 powinnam być wolna, o ile nic nie wypadnie.
I aha, żebyście się w razie czego nie zdziwili - o ile się uda, będę mieć zakrytą twarz
...
I'm not joking, bro

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
05-06-2016, 23:18
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Is, zapraszamy. :D

Cher, okej, dzięki za ostrzeżenie. xd'
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#15
05-06-2016, 23:21
Prawa autorskie: Ghalib

Jak coś będzie grzebane na skype i będzie się można dołączyć to ja chętnie. Oczywiście jak dostanę od was pozwolenie xD
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości