♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#1
05-06-2016, 20:29
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Moge zrobić proste grafiki, avatarki, bannerki itp.

Robię z gotowych obrazków,mogę kolorować też base'y (tylko nie pikselowe, bo brzydko wyglądają w grafikach), albo zrobić proste recolory (np. Simba pokolorowany na brązowo z niebieskimi oczami).
Nie, ze nie umiem, bo umiem, ale mi się nie chce, nie robię już takich rzeczy. Nie chce mi się marnować czasu na przerabianie nie swoich dzieł, wolę się zająć sobą :P

_

1. Jeśli chcecie jakiś płatny albo prywatny lineart to sami musicie go sobie kupić i mi wysłać do kolorowania. Zapewniam, ze nie będę używać żadnych przesłanych mi obrazków do własnych celów.
2. Obrazki mają być darmowe, ze screenów z filmu albo wasze własne. Nie będę przerabiać obrazków "znalezionych na google". Jeśli jakiś artysta zgadza się na przeróbki prywatnych prac to proszę o dowód. Nie tykam się cudzych prac, jeśli nie jestem w 100% pewna, ze mogę, dotyczy to także używania nie tylko obrazków, ale i wyglądu czyjejś postaci. (i "nie było napisane, ze nie można, więc można" nie jest dla mnie argumentem).
3. Używam Photoshopa. mam kilka ozdobnych tekstur i brushy. Jak chcecie jakiś konkretne teksty, czcionki, brushe, pierdółki to proszę o podesłanie linku do pobrania. w innym wypadku robię standardowe avki bez tekstów, z tłem z Króla Lwa albo z tekstury.
4. Nie mam czasu i ochoty, żeby szukać obrazków za was. Przesyłacie - robię.
5. Robię w swoim tempie. Proszę mnie nie poganiać, chyba, ze ewidentnie się zapomnę :P

_

Jakieś tam przykłady, głównie efektów, czcionek, których używam :P
[Obrazek: dorcia_178f.png]
[Obrazek: dorcia_186f.png]
[Obrazek: troll_berserker29f.jpg]
[Obrazek: dorcia_174f.jpg]
[Obrazek: dorcia_168f.jpg]
[Obrazek: dorcia_177f.png]
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Aladar
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:95 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#2
07-06-2016, 18:14
Prawa autorskie: szkic :ja kolorowanie: Askari

Heej, heeej. ^^
Dałoby radę zrobić coś z tego?
https://zapodaj.net/141f1f37144d9.jpg.html
Jeśli tak to poproszę, o takie same kolorki jakie mam. Ta łapa z zegarem, to nie jego - więc może być innego koloru np.szary? Zegar jakiś taki... byleby nie żarówkowy! :d A tło..... hm.... Zdam się na Ciebie.
To jak? :D
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#3
10-06-2016, 17:07
Prawa autorskie: Ghalib

https://i.imgur.com/S07icsQ.jpg

Czy można mi by to przerobić na avatar? Można pokolorować i wstawić tło? Przeczytałam twój pierwszy post ale nie jestem pewna czy ten obrazek kwalifikuje się do twoich wymagań.
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#4
10-06-2016, 18:44
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Aladar napisał(a):Heej, heeej. ^^
Dałoby radę zrobić coś z tego?
https://zapodaj.net/141f1f37144d9.jpg.html
Jeśli tak to poproszę, o takie same kolorki jakie mam. Ta łapa z zegarem, to nie jego - więc może być innego koloru np.szary? Zegar jakiś taki... byleby nie żarówkowy! :d A tło..... hm.... Zdam się na Ciebie.
To jak? :D

Ava napisał(a):https://i.imgur.com/S07icsQ.jpg

Czy można mi by to przerobić na avatar? Można pokolorować i wstawić tło? Przeczytałam twój pierwszy post ale nie jestem pewna czy ten obrazek kwalifikuje się do twoich wymagań.

Da się zrobić. Będę musiała pobawić się kontrastem, może nawet poprawić linie w pierwszym przypadku, ale da się zrobić ;)
Postaram się wyrobić na poniedziałek z obydwoma.
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Aladar
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:95 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#5
12-06-2016, 13:35
Prawa autorskie: szkic :ja kolorowanie: Askari

Świetnie. <3 To grzecznie czekam.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#6
13-06-2016, 11:00
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Zrobione :)
[Obrazek: aladar40186.png]
[Obrazek: ava7870f.png]
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
13-06-2016, 11:21
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Askari, jedna uwaga - mogłabyś trochę zmniejszyć nasycenie/przyciemnić kolory "grzywy" Avy? Ja wiem, że taki był rysunek, no ale takie ostre czerwienie i niebieski są nieregulaminowe. Może być bordo i szary wchodzący w niebieski, ale nie ewidentny niebieski i czerwień.
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#8
13-06-2016, 16:16
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Vasanti Vei napisał(a):Askari, jedna uwaga - mogłabyś trochę zmniejszyć nasycenie/przyciemnić kolory "grzywy" Avy? Ja wiem, że taki był rysunek, no ale takie ostre czerwienie i niebieski są nieregulaminowe. Może być bordo i szary wchodzący w niebieski, ale nie ewidentny niebieski i czerwień.

Jasne, nie ma sprawy. Czerwień w sumie zostawiłam bardzo podobną, moim zdaniem aż tak nie razi. Często taki kolor to taki przesadzony "kreskówkowy rudy" taki sam kolor grzywy mają Simba czy Kion, ale jak dalej jest problem, to będę zmieniać :P
[Obrazek: s9z1RSU.png]
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#9
13-06-2016, 16:20
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Fakt, ten kolor jest dość simbowy, ale w połączeniu z niebieskim sprawiał wrażenie bardziej rażącego.

Teraz jest pięknie. ;)
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#10
13-06-2016, 16:31
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Vasanti Vei napisał(a):Fakt, ten kolor jest dość simbowy, ale w połączeniu z niebieskim sprawiał wrażenie bardziej rażącego.

Teraz jest pięknie. ;)

Grunt to dobrze dobrać kolory, wtedy nawet różowa postać nie wygląda źle ;)
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#11
13-06-2016, 16:57
Prawa autorskie: Ghalib

Dzięki po stokroć ^^ Teraz muszę jakoś wykombinować jak go wstawić bo mi się nie udaje ;__;
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany

Aladar
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:95 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#12
14-06-2016, 09:41
Prawa autorskie: szkic :ja kolorowanie: Askari

Rany, rany! Cudowne, dziękuje Ci bardzo. :D
Madan
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:156 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#13
14-06-2016, 20:08
Prawa autorskie: Szkic mój, cała reszta - Askari

Umiesz robić cuda! :O
Też przychodzę do Ciebie z moimi bazgrołami. W miarę możliwości prosiłabym o przerobienie tego trochę krzywego lwa o psychopatycznym uśmiechu na avatar. Kolory oczywiście madankowe (ślepia w kolorze intensywnej zieleni). Tło pozostawiam Tobie. :)
[Obrazek: 2py4baa.png]
Muzyka | Głos

Cage me like an animal
A crown with gems and gold
Eat me like a cannibal
Chase the neon throne


If I could only let go.
Human - Of Monsters and Men
Mwuaji
Konto zawieszone

Gatunek:Guziec Afrykański Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 5

#14
17-06-2016, 10:23
Prawa autorskie: Ja

Zrobione:
[Obrazek: GtG7V4F.png]
Until I should die, until I should break,
not a god, not a devil my soul shall take.
If I should lie to betray myself,
then I would damn myself, and my soul forsake.

[WYGLĄD][THEME]
Madan
Konto zawieszone

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:156 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

#15
17-06-2016, 13:51
Prawa autorskie: Szkic mój, cała reszta - Askari

Wow! Piękne. Wygląda jak rozbójnik. :D

Dziękuję. :)
[Obrazek: 2py4baa.png]
Muzyka | Głos

Cage me like an animal
A crown with gems and gold
Eat me like a cannibal
Chase the neon throne


If I could only let go.
Human - Of Monsters and Men


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości