♫ Audycja 36 ♫

Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali

Otrzymuje Sin!
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (2 porcje):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro

Imbir
Skrawek Sawanny, Równina, Ognisty Step
Kocimiętka
Upendi
Boswellia
Ognisty Las, Księżycowa Polana, Dżungla, Oaza
Lulek czarny
Oaza, Źródło Życia
Hibiskus
Oaza, Sawanna, Równina, Ognisty Step
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Szałwia
Wulkan Burgess Shale, Złota Skała, Kanion
Melisa
Kanion, Wąwóz, Skalisty Wąwóz Śmierci, Jaskinie nad rzeką
Pogoda
1-15 maja
31 °C
26 °C
16-31 maja
27 °C
22 °C
Nastąpiła przerwa od burz, ale opady wciąż są częste i intensywne. Na otwartych przestrzeniach hulają ciepłe wiatry.
Postać miesiąca:
Maj

Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy
i o jego przyjacielu bardzie Kuro:

wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Cytat maja
Nadesłany przez Sprike'a

Ten tu podziurawiony chyba-jednak-nie-Skadim miał straszliwe szczęście, że wyłożył się akurat na tym terenie. Od razu ma zapewnioną pełną opiekę: licencjonowany uzdrowiciel, zielonookie wsparcie psychiczne, ba jest nawet ktoś od kontaktów w relacji martwy-żywy, gdyby nie udało się mu jednak z tego wyjść.
~ Athastan, Na ratunek
Znajdziecie nas na:
Sköll
Samotnik
*
Gatunek:Panthera leo spelea Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:34 Dołączył:Mar 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 52
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 38
Doświadczenie:

Poziom ostrzeżeń: 0%
13-05-2018, 14:03
Prawa autorskie: Koseki/Xylax

- Progi.. też pasują. - Im więcej pasujących słów tym wiecej wątpliwości miała. Gdyby tylko lwy umiały pisać, miałaby pod łapą notes pełen notatek. Ale nie potrafiły i nie znały notesów!
- Starsi ze stada znaczą teren. - Może biała nie ogarnęła zapachu bo w stadzie tak multigatunkowym było ich kilka? Kotki, Hienki i Kaczuszki.. swoją drogą, jak Kaczki znakują teren? - Oj tak. Jest mała, wredna i potrafi wspinać się na drzewa. Sama widziałam. - Zarzekła się kiwając potakująco łebkiem. 
Wypięła potem dumnie kudłatą pierś, bo już od kilku tygodni wolno im chodzić na polowania, a potem trochę oklapła udając że opadający z drzewa obok listek jest potwornie interesujący. Dobry sposób na uniknięcie niewygodnego pytania. 
- Byłam właśnie na tropie.. Ayhm, tego no. - Spojrzała na brata, co dużego mogła tropić w tej okolicy? Hati helpaj, ty znasz więcej tych śmiesznych nazw.
[Obrazek: 592.png]
Odpowiedz Ostrzeż
Manaia
Samotnik
*
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:27 Dołączył:Maj 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie:

Poziom ostrzeżeń: 0%
14-05-2018, 19:42
Prawa autorskie: Disney, moje

Uśmiechnęłam się lekko, obserwując rodzeństwo. Hati i Skoll byli nieproporcjonalnie zadziorni w stosunku do swojego wzrostu, ale to tylko dodawało im uroku.
- W takim razie bardzo się cieszę, że to właśnie was spotkałam, a nie waszą siostrę. – nie byłam pewna czy nazywając siostrę straszydłem Hati miał na myśli, że jest tak groźna czy ma tak odstręczający wygląd i wolałam o to nie pytać. Słowa Skoll sugerowały, że ich siostra była jeszcze mała, więc nie miałam czym się przejmować.
- Czułam zapachy, ale nie wiedziałam do kogo należą. Nie znam tego stada.
Słuchając lwiątek nabierałam przekonania, że wcale nie są na polowaniu, tylko wymknęły się rodzicom, żeby pozwiedzać we dwójkę równinę. Nie chciałam psuć im jednak zabawy.
- Hmm… może polowałaś na surykatkę? Bardzo łatwo je spłoszyć i pewnie schowały się pod ziemią. – mówiąc to przybrałam poważną minę znawcy tematu.
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości