♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#1
15-06-2016, 16:44
Prawa autorskie: ja-Dirke

Kto gra i gdzie, no i jaka frakcja ;)
Sheloth poleca Firestorm, serwer wod'a piracik :3

***
Ja pogrywam na globie na Eonarze, Rourth.

Ogólnie pogrywam zazwyczaj w Hordzie. Na firestormie musze sprawdzić gdzie postać sobie zrobiłam.

Na mopie mam trochę postaci.

A pogrywa ktoś na wowie w rp? i Preferencje pvp czy pve?

---
Można jakąś grupkę na dungi skminić.
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#2
15-06-2016, 17:43
Prawa autorskie: ja-Dirke

a i Sheloth ja wole aby mi firestorm się nie pchał do oryginalnych plików officiala xD ale zobacze sciagne se to znowu x3
Odpowiedz
Sheloth
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:186 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 78
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 39

#3
15-06-2016, 17:53
Prawa autorskie: (c) nukotek
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja i Durga gramy na WoDzie przez Firestorm, oboje w alliance, ja mam Draenei huntera, on ludzkiego warlocka. Polecamy się, jutro kończy nam się sesja i będziemy tam znowu wchodzić :3
Siedzimy na anglojęzycznym realmie WoDa z włączonym PvP, ale żadne z nas za bardzo nie pchało się do pojedynkow. Jeden minus jaki ma FS to to, że tylko jeden realm jest ustawiony na PvE, na pozostałych raczej nie uniknie się walki z kimś.
Ale za to jest całkiem spora polskojęzyczna gildia, taka na kilkaset osob, to już jakiś plus.
A do RP mogłabym się pewnie przekonać, chociaż w WoWie jeszcze nie probowałam.

/Jedyny problem to to, że na samym początku lipca wyjeżdżamy do pracy i nie mamy pewności jak będzie z internetem na miejscu. Ale jeśli w najbliższym czasie zbierze się jakaś grupa, to zawsze możemy się do niej podłączyć we wrześniu.

A teraz wracam do nauki, nie po to dałam sobie szlaban na granie w gry, pisanie tutaj i rysowanie do końca sesji, żeby teraz go złamać i nie zdać jutro egzaminu ;_;

Edit: też prawda, zanim się przekonałam do FS, byłam przerażona tym, że żeby zmienić serwer będę musiała ściągać oryginalne pliki gry od nowa, bo coś mi tam pozmieniał XD
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#4
15-06-2016, 19:48
Prawa autorskie: ja-Dirke

Aluchy? :< no wiecie co D: ech no to zrobie kogoś D:
pvp eh no można próbować osobiście lubie tylko na bg, global pvp nie i mam nadzieje, ze na tym realmi nie ma nękania xp bo takie zagrywki od razu mnie zniechęcają do gry xD <acz na pandashanie nn taranzu było ok>

Jakie poziomy macie?
Zrobie se moze palka czy innego druta bo na wodzie spoko nimi sie gra.

a co do polskich gildii.. no cóż

RP we wowie jest spoko na polskiej scenie kiepsko z serwami niestety.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości