♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vanthi
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samica Wiek:Podrostek Liczba postów:66 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 15

#76
13-06-2017, 12:46
Prawa autorskie: Lineart (c) Malaika4, reszta moja

Po skończeniu "Dziennika Norweskiego" Pilipiuka zabrałam się za kontynuowanie sagi "Poldark". Akurat trzecia część, Jeremy Poldark <3
[Obrazek: cho_by_choiicho2_by_fileera-d91don1.png]

Sweet home Alabama, 

Where the skies are so blue, 

Sweet homa Alabama 

Lord, I'm coming home to you.



 







Odpowiedz
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#77
13-06-2017, 13:54
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Skończyłam "Paxa" Sary Pennypacker i zabrałam się za "Wszystkie jasne miejsca" Jennifer Niven. W planach mam "Katedrę Marii Panny w Paryżu" Victora Hugo i "Białego Kła" Jacka Londona.
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#78
15-06-2017, 21:35
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Kończę po raz enty ,,igrzyska śmierci" i zaczynam ,,Wilki'' Adama Wajraka
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#79
15-06-2017, 22:57
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

O, "Wilki"! Czytałam i, choć to bardziej książka opowiadająca o wilkach z punktu widzenia biologicznego, bardzo mi się podobała. Czytaj, czytaj.
Odpowiedz
Normik
Gość

 
#80
25-10-2017, 22:13
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

Ja ostatnio nie mogę oderwać się od Sumlińskiego :)
Odpowiedz
Raluza
Gość

 
#81
01-11-2017, 16:13
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

A czytałyście Początek Browna? Lubię tego autora (czytać, bo oglądać potem filmy na podstawie już mniej ) i to kolejna książka, która mnie wciągnęła.
Odpowiedz
Maziyo
Konto zawieszone

Gatunek:Kobra Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:8 Dołączył:Lut 2018

STATYSTYKI Życie:
Siła: 30
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#82
21-02-2018, 08:30
Prawa autorskie: Culpeo-Fox (za zgodą)

Normalnie nie jestem mocno zainteresowany książkami, ale ostatnimi czasy nabrałem chęci do przeczytania przynajmniej niektórych z nich. Nie tak dawno temu skończyłem "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. Tolkiena. Przeczytałem je sobie, ponieważ znajomi ciągle mi mówili, żebym to zrobił po obejrzeniu filmu. Pozytywnie się zaskoczyłem, gdyż książka jest fenomenalna. Kiedyś wezmę się za książkowego Władcę Pierścieni.

Oczywiście na czytanie książek nie znajduje za bardzo czasu, czytam je sobie może raz na parę dni, czasem tygodni. Obecnie wziąłem się za "Metro 2033" Dimitrija Głuchowskiego i mam w planach prędzej czy później skończyć całą napisaną przez niego trylogię.
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#83
25-02-2018, 11:51
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Hobbit jest cudowny. Bardzo przyjemnie pisana, lekko, cudownie się to czyta. To jedna z moich książek, do których wracam z sentymentem (choć nie, nie czytałam w dzieciństwie). Władca Pierścieni jest dużo bardziej poważny, cięższy do zgryzienia, niekiedy mnie czytanie nużyło - trylogię uwielbiam, bardzo lubię te książki i klimat Śródziemia, bardzo mądre... Aczkolwiek Hobbit ma to "coś" w sobie, co z nimi wygrywa.

Metro 2033 cudowne! Czytałam parę lat temu i pożarłam w całości. Bardzo żałuję, że nikt z moich znajomych nie posiadał 2034, ponieważ czytanie serii w tym momencie się dla mnie skończyło... Aczkolwiek zbieram się na kupno sobie tej nieszczęsnej części i po prostu przeczytania pierwszej części ponownie, bo do pozostałych dwóch mam dojście.

Parę dni temu wpadła w moje ręce manga Higurashi no Naku Koro ni: Onikakushi-hen (Gdy zapłaczą cykady: Księga uprowadzenia przez demony). Jest to pierwszy tom całej serii książek o powyższym tytule. Bardzo znana seria, powstała na bazie gier komputerowych (swoją drogą będę musiała ogarnąć, z tego co widziałam, ma niesamowity klimacik, który bardzo mi odpowiada), horror, bardzo mocno utrzymuje w napięciu i buduje wokół Ciebie ciągłe uczucie osaczenia. Zaczyna się bardzo sielsko, ot życie w spokojnej, japońskiej wsi z górach, zgrana paczka szkolnych przyjaciół - co może pójść nie tak? Ano może, szybko okazuje się, że owa wioska nie jest tak spokojnym miejscem, za jaką się ją uważa. Mnie pochłonęło bardzo mocno, przeczytałam w dwa dni (ogólnie przezwyciężyłam swoją niechęć do mangi!), klimat jest niesamowity i nierozwikłana zagadka. Na pewno sięgnę po kolejne tomy z serii. Ktoś miał styczność, gdyż właśnie, jest to bardzo znana seria? Tylko bez spoilerów, proszę. ^^;
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości