♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#1
24-07-2016, 00:41
Prawa autorskie: Ssak

Poszukuję jakiś osób do popisania na fabule. Głównie z Jasiri. Najlepiej takich, co w miare często odpisują
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#2
24-07-2016, 00:57
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Jestem chętna jakąkolwiek postacią, jednak Ava i Taal są aktualnie zablokowane. Jeanette jest wolna, a Ema będzie się snuć po pustyni.
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#3
24-07-2016, 09:37
Prawa autorskie: Ssak

Ok, tylko powiedz którą postacią by Ci pasowało. Jeśli ma być coś z Jasiri, to gdzieś w okolicach Mglistego Brzasku, a jeśli Kama (Rinuzi na razie nie zaliczam) to gdzieś niedaleko Doliny Spokoju.
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#4
24-07-2016, 14:41
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Mi pasuje każdą postacią, mogę nawet pisać dwiema xD Więc tak Ema będzie aktualnie pomieszkiwała na pustyni obok Mglistego Brzasku, więc ona może się spotkać z Jasiri. Żanetka natomiast jest całkowicie wolna fabularnie, a pomieszkuje niedaleko doliny spokoju, więc mogłaby przypadkowo wpaść na Kamę. Dopóki nie zakończę marginesu z Kami, to fabularnie Żancia jest jeszcze samotnikiem, zanim wyrusza na poszukiwanie stada.
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#5
24-07-2016, 14:44
Prawa autorskie: Ssak

Jasiri i Ema może trochę później, bo przed chwilą się już widziały. Co do Kamy, to możesz wpaść do niego. Masz tutaj link: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...offset=330
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#6
25-07-2016, 20:42
Prawa autorskie: Ssak

Ktoś jeszcze chętny?
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości