♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#1
31-07-2016, 11:13
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Brakuje mi tutaj paru... rzeczy:

1. Brakuje mi tematu gdzie mógłbym zgłosić, że chcę wrócić z nieaktywnych.
2. Brakuje mi tematu gdzie mógłbym zgłaszać tak drobne i kosmetyczne sprawy jak te tutaj, zamiast zakładać nowy temat.
3. Nieobecności jako temat powinien być usunięty, założony od nowa, i regularnie sprawdzany czy osoba, która zgłosiła nieobecność wróciła (i takie ogłoszenie usunąć). Mamy vbhduvfj 40 stron nikomu niepotrzebnych, a ja próbując ustalić czemu jest tak mało osób i kiedy prawdopodobnie będą wracać musiałem przetrzepać trochę stron, bo między kilkudniowymi nieobecnościami bo niechcęwchodzićnaforum.jpg przewalają się te dłuższe, bo komuś laptop się zepsuł i go miesiąc nie ma. Myślę, że jak ma się moderatorów od pilnowania całego działu, to jeden taki temat nie byłby problemem.
4. To samo z tymi zapisami fabularnymi (zmieniłabym nazwę na coś w stylu szukam kogoś do pisania, ale to już tak swoją drogą i wcale mi na tym nie zależy) które mają 235734523428 nieaktywnych zgłoszeń.

Także tego.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
31-07-2016, 12:01
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

1. Poruszyłam już to w administracji. Myślę, że po prostu temat do dezaktywacji będzie także tematem do aktywacji, po prostu piszesz tam i w zależności od tego, co chcesz, konto będzie zawieszane lub odwieszane. Bardzo łatwo nam to będzie ogarnąć. Zrobiłabym to właściwie od ręki, bo wątpię, aby ktoś był przeciwny, ale nie chcę się za bardzo rządzić, gdy zostałam sama na forum z administracji.
2. Na takie drobne pierdoły jest temat "skargi i zażalenia", jest w dziale "sprawy forum".
3. Nasze forum jest na tyle małe, że ciężko zniknąć i nikt tego nie zauważy. Równie dobrze można zapytać innych użytkowników, co się dzieje. Aktualny stan użytkowników tak z zakresu dwóch miesięcy jest znany, a jak ktoś wraca po rocznej przerwie to i tak musi się wszystkiego dowiadywać. Jasne, można to robić, ale ja nie widzę w tym większego sensu, a to dodatkowa robota. A roboty nam tu nie brakuje.
4. Już bardziej jestem skłonna do tego, żeby ten temat czyścić. Zwłaszcza te ostatnie posty, bo nikt normalny nie będzie szukał ludzi do pisania, gdy tamta osoba pisała w 2016. Choć to też bardziej taki kosmetyk, mi osobiście te posty nie przeszkadzają.
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#3
31-07-2016, 12:13
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Jakoś nie wydaje mi się, ze forum z ponad trzydziestką userów (powiedzmy, że aktywnych) jest małe.
Ale spoko, jak nikt nie chce się takimi drobnostkami zajmować, to nie było tematu.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości