♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
22-06-2012, 10:32
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Zauważyłam, że sporo osób ma z tym problem, dlatego postanowiłam udzielać tu odpowiedzi na najczęściej zadawane w tej kwestii pytania.

Jak podpisać Regulamin?
Na stronie głównej forum, klikamy "Regulamin". Znów klikamy "Regulamin" i otwiera nam się strona z... Niespodzianka! Z regulaminem!
Czytamy go dokładnie, a gdy w trakcie czytania zauważymy coś dziwnego, niepasującego do reszty (chodzi o pojedynczy wyraz), zapamiętujemy go.
Teraz u góry, na samej górze, po prawej stronie obrazka są różne opcje. Klikamy "Prywatne wiadomości", a następnie "Napisz wiadomość".
W pierwszej linijce wpisujemy adresata, czyli Regulamin, a w drugiej, niżej, temat; nieważne co to będzie, może być 'Hasło" albo cokolwiek innego. W największym okienku wpisujemy wyraz, który zapamiętaliśmy i na samym dole klikamy "Wyślij wiadomość".

Ale w tym regulaminie nie ma żadnego niepasującego wyrazu! 
Na pewno jest, dobrze poszukaj. Nie musi się on znajdować na końcu danego punktu, może być też w środku.

Skąd mam wiedzieć, czy moje hasło zostało zaakceptowane przez Regulamin?
Dostaniesz prywatną wiadomość o treści "poprawne hasło" albo podobnej.

Dostałem/am wiadomość, że hasło jest niepoprawne! Co mam teraz zrobić?
Poszukaj hasła jeszcze raz i tym razem wyślij dobre.

Podpisałem/am regulamin, ale mimo to nie dostałem/am kolorku. Dlaczego?
A zapis wysłałeś/aś? Jeśli nie, to należy go wysłać w tym temacie.

Wysłałem/am zapis i hasło, a nadal nie mam kolorku.
Sprawdź, czy z twoim zapisem na pewno jest wszystko w porządku i czy nie ma tam dopisanych żadnych uwag od administratora.
Przyczyną może być np. brak wpisanych statystyk, niedozwolone elementy w historii postaci, brak avatara/opisu wyglądu postaci w podpisie lub niepoprawny avatar, np. z tzw. nielegalnej galerii, nieodpowiednich rozmiarów, przedstawiający zwierzę o niedozwolonych kolorach (np. zielonego lwa) lub postać, która wygląda identycznie jak innej osoby, która już wcześniej zarejestrowała się na forum i jest aktywna.

Wysłałem/am hasło, zapis, mam dobry avatar, a kolorku nadal nie!
Czekaj cierpliwie. Możesz też upomnieć się na ShoutBoxie lub napisać o tym pw (prywatną wiadomość) do któregoś z członków administracji.

Dlaczego dostałem/am kolor samotnika?
Na początku każdy jest samotnikiem. Jeśli chcesz dołączyć do któregoś ze stad, musisz odbyć fabularną rozmowę z jednym z przywódców lub zastępców danego stada. Wyjątkiem są młode urodzone w stadzie, które automatycznie zostają przypisane do stada matki.

Jestem zatwierdzonym użytkownikiem, a teraz zakładam drugie konto. Czy muszę jeszcze raz wysyłać z niego hasło?
Nie, o ile twoje konta są połączone za pomocą opcji "Multikonta" lub któryś z administratorów wie, że to twoje konto.


(temat by Felija)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości