♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#1
06-09-2016, 17:17
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

Siemcia, tak się zastanawiałam czy ktoś by nie chciał zabrać synów Bjorna? Kaiser i Raziel są już dorośli, mieliby około 4-6 lat w tym momencie. Istnieli na forum lata temu, gdyby ktoś nie kojarzył.
http://sta.sh/2ziygjuvd0v tak mniej więcej wyglądali, ale zmiany są dozwolone (Kaiserowi chcę uprościć dizajn bo za pstrokaty jak dla mnie jest, na pewno nie będzie miał skarpetek i kropek na uszach, nie w takiej formie, no i grzywa mi nie pasi, prawdopodobnie zrobię mu większą i inaczej rozłożę kolory)

Matką była Matumaini, od której Bjorn ich zabrał. Nie znali matki. Wykarmiła ich Shira, córka Kami.
Jeśli chodzi o relacje z ojcem, Bjorn tak w zasadzie nie uznaje ich za swoich. Kaiser spotkał się z Bjornem jako podrostek, Raziel nie.
Kaiser jest trochę bezczelny względem jego ale szanuje go chociażby z powodu jego siły. Ma skłonności do obsesji, i prawdopodobnie jest niedojrzały emocjonalnie. No i jest mega zazdrosny, zwłaszcza jeśli idzie o dziewczyny :3c Ale kto wie, może się okazać że woli chłopców lol.

Raziel był raczej nieśmiały, z tego co pamiętam. Nie miał szansy się rozwinąć, więc jego charakter jest do ukształtowania. Wszystko dozwolone, może być ciepłą kluską, może być mordercą, jak kto woli. No i trza mu wymyślić grzywę i resztę ciała, ale raczej nie będzie większy niż Bjorn.

Tak myślę że gdyby spotkali się z ojcem, Kaiser polazłby za nim w ogień, a Raziel niekoniecznie, szczególnie że ledwo go pamięta. Ale być może chciałby w końcu go poznać i nadrobić ten czas, no zależy co mu się tam w łebku zrodziło jak dorastał. Kaiser lubi mu dokuczać, ale oboje raczej czują tą braterską więź.

No w każdym razie możliwości jest wiele, jakby ktoś chciał nową postać z więzami rodzinnymi, to brać. Oni są w zasadzie jak nowe postaci, Kaiser ma tylko minimalnie zarysowany charakter (który może był się zmienił, serio róbta co chceta).

Brak wymagań co do członkostwa w stadzie czy poglądów, niechaj się rozwijają jak chcą. Byleby tylko nie przyszli tu żeby mordować Bjorna, mogą go hejcić ale nie wydaje mi się żeby aż tak chcieli się mścić.

@edit

A, zapomniałam dodać, że to tylko tak na luzie. Nie śpieszy mi się z niczym, nie mam planów co do wątków (no bo nie wiem jak się te relacje ułożą). Tak po prostu, gram Bjornem a jak już faktycznie miał te dzieci, to niech mają szansę. Jak komuś przychodzi do głowy wątek, to dać mi znać na ten tychmiast :d Możliwości są nieograniczone, zwłaszcza jak się pomyśli o upośledzeniu emocjonalnym po porzuceniu przez rodziców hehe. Kreatywnie do tego podchodzić, no. Jak zginą z własnej głupoty to się nie obrażę, więc można ich brać jako eksperymenty. Głównie chodzi mi o to żeby nie wisieli w nicości, o.
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
07-09-2016, 09:11
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Może opisz ich wg wzoru i wrzucimy do ogólnej listy? https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1897 Temat niech sobie wisi, ale bardziej prawdopodobne, że ktoś się znajdzie, jak będą w spisie z innymi.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#3
07-09-2016, 17:34
Prawa autorskie: ja-Dirke

Ar... ten brązowy jest pynkny <słabość do brązowych lffów> Ale mam za dużo postaci xD
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#4
07-09-2016, 18:50
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

hmm tak się zastanawiałam czy ich nie wrzucić na liste ale w końcu uznałam że tamto bardziej nadaje się na postaci które już mają konta i wątki... A tak mi straszliwie na nich nie zależy, to jest bardziej jakiś punkt zaczepienia dla kogoś kto chciałby lekko zarysowaną postać ni "z dupy" tylko z jakąś tam familią :d Ale zobaczę.

aw Myru, no jak ci się kiedyś jakaś postać znudzi to możesz brać tych bez pytania :3c nie sądze żaby ktoś ich wziął w tym roku lol
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
07-09-2016, 18:55
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No niekoniecznie, akurat nie ma tam postaci bez kont, fakt, ale to nie było założenie tego tematu. Po prostu o takich się bardziej pamięta i te zostały wpisane, ale można tam dawać wszystkie "gotowe" postacie, które kiedyś były na forum, nawet te bez kont.
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#6
07-09-2016, 19:04
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

oki to jak im kiedyś ogarnę jakieś robocze grafiki to ich tam zgłosze :3
Patch
Konto zawieszone

Gatunek:Vulpes vulpes Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:20 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 5

#7
21-11-2016, 16:37
Prawa autorskie: Ssaku

Kusi mnie Kaiser ale pierw zobaczę jak mi wyjdzie z Patchem. Jak dam radę na 4 postaci to z chęcią go wezmę.

// Zajęty, szkoda. Dobra w takim razie zastanowię się nad tym drugim
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2016, 16:39 przez Patch.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#8
21-11-2016, 16:56
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Kaiser jest już zajęty i pisze na fabule od ponad tygodnia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości