♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#16
13-09-2016, 16:31
Prawa autorskie: Dirke

Ines mieli bo Bel dał dupy ale mogu coś zminic mógł i Cienisci sie ruszyli an początku roku, wiem bo byłam, widziałam, brała udział w tym po tym jak Bel olał/znikł i Mogu to zdechło, bo ja w tym okresie dostałam w spadku ZZ więc olałam Cieistych.

I co byli nowi? Nie. Bo multi kont nie wliczam w nowych <bo ci do multi i tak wiedzieli o nich>, jedynie Zefir i tyle.

Właśnie Ines byłas zablokowana czyli nic nie szło do przodu a stado/grupa jako tak nic nie robiła.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#17
13-09-2016, 18:02
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Ja tak myślę, że jak się grupka utworzy, to powinno być w jakimś tytule/pod nickiem? Jak już się tworzy coś stalszego. Chyba było coś takiego z grupą Sadisma zanim miała zapisy fabularne.

I nie wiem co się kłócicie o biedne bractwo, niech sobie na razie żyje. Cieniowiskiem nikt nie chciał się zająć, a zawsze ci członkowie mogą je próbować wskrzesić tak jak to było robione z płonącą i tylu :v
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#18
13-09-2016, 18:25
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

To ja dodam od siebie aż tyle że chodzi tu bardziej o to, by gracze własnie formalnie czuli się grupką, a nie nieformalnie umawiali, wam to i tak w żaden sposób nie szkodzi, a taki zalążek potencjalnego stada to fajna sprawa, w dodatku bardzo motywująca graczy.
Nie sądzę że będzie tych grup wiele, wniosek ten sam nasuwa mi się widząc jak gracze grają góra 3-4 się zawiążą, wola być częścią czegoś większego- stada, grupki byłby nieco niszowe i urozmaiciły dość stary system stad.

Minimum postaci- dałabym aż 3, mogliby zająć też jeden teren, aczkolwiek nie będzie on oznaczony pod banerem bo sory, ale jeden teren pod belką wygląda śmiesznie, nazwa itd w opisie terenu. A co do wybieranych kolorów, narzuciłabym odgórnie jakieś dopasowane do kolorów forum.

Odnośnie zapisów i opisów tu tez wszystko do jednego worka: Subforum zapisu/ opisu Bandy i tematy z zapisami/opisami. Wsio? Czy jakieś jeszcze pytania?
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Mogu
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:158 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 74
Zręczność: 58
Spostrzegawczość: 78
Doświadczenie: 38

#19
13-09-2016, 18:57
Prawa autorskie: Kalenka, Frigg, tło: VityaR83
Tytuł pozafabularny: Skryba

Nie chciało mi się czytać wszystkiego, ale sprawa "band" mnie zaciekawiła.

W sumie dałbym na to jedno proste rozwiązanie: Niech każdy z bandy wpisze sobie w podpis np. "Drużyna A" i tyle. Reszta niech leci na fabule...nikt nie zabroni! Ba nawet nie ma prawa.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#20
13-09-2016, 18:59
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cytat:Czy jakieś jeszcze pytania?

Jest ktoś chętny na coś takiego? :p

Pod takimi warunkami, jakie wymieniłaś - czyli brak bannera i wydzielonych terenów, ale też nie jestem przekonana co do opisu i zapisów - co byłoby w takim opisie, historia? Górnolotne założenia raptem trzech postaci? I sztywne zapisy do małej grupki? To już lepiej zamiast tego zrobić listę band, spisać członków, wyróżnić kto im przewodzi i do kogo wbić na fabułkę, żeby stać się częścią tego tworu. Jest wyróżnione, że coś takiego istnieje, ale jest też wyraźnie zaznaczone, że taka banda jednak nie ma tych samych przywilejów co pełnoprawne stado.

I jeżeli ludzie stwierdzą że chcą takie cudo - okej. Co prawda nie uważam, żeby było to popularne i często używane, ale kto wie, może zostanę zaskoczona?
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#21
13-09-2016, 19:17
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Wiesz Sam od jakiegoś czasu są zapisy na żonę na tym forum ;v więc taki zapis miałby takie samo znaczenie jak po prostu "szukam/oferuję".

Ludzie tu w ogóle nie pytają się o takie rzeczy zauważyłam xD boją sie czy co?
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#22
13-09-2016, 19:33
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

No nie do końca, te tradycyjne zapisy do stad mają miljon pól do wypełnienia, i to nie wszystkie są wymagane przez "system", że tak to ujmę.

Nie pytają o co, o możliwość wprowadzenia czegoś tam? A nie mam pojęcia czemu, nie rozumiem tego bólu, ja po prostu piszę w adminowym :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#23
13-09-2016, 20:05
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Kiu, ale tak czy siak Cieniowisko i KB to zupełnie inna sytuacja. KB ma przywódcę, który chce i potrafi. Stada nie są likwidowane z automatu przy braku tych 5 userów, tylko wtedy, kiedy widzimy, że jest mała szansa na rozwój stada. A ja widzę szansę dla KB.

Nie no, jak Sadism chciał zrobić BJ, to pytał, no i najpierw to właśnie taka jakby banda była. Mieli te tytuły, jak tu Soth przypomina. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest najlepsze - nieoficjalna grupa może mieć swoje subforum do rozmów i tytuły, tyle. Tak jak pisze Mogu, rolę kolorku może spełniać choćby spójny podpis. Jak chce prowadzić rekrutację inną niż fabularną, to niech zakłada temat w Sprawach użytkowników. Mogę dodać do tematu o zakładaniu stad informację o tym, że taką bandę można stworzyć.

Co do listy band - nie widzę sensu, dopóki żadnej takiej bandy nie ma. Można by im co najwyżej przykleić ich temat w Sprawach użytkowników.
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

#24
15-09-2016, 06:03
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

I wypada dodać przy punkcie reg. O stadach że takie coś funkcionuje. Bo skąd userzy mają wiedzieć że mają taki przywilej? Bez info będzie tak jakby tego nie było, rozumiecie?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#25
15-09-2016, 10:12
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No jak komuś zależy, to się spyta, tak jak Sadism, ale ok, mogę dać taką specjalną notkę dla nieśmiałych i leniwych. xd
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#26
07-10-2016, 14:38
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Macie. ;d https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...1#pid80151


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości