♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#1
07-10-2016, 22:22
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Wielka akcja pt. "poprawiamy PR Sotha" uważa się za rozpoczętą. (:v)

Poszukiwane są osoby na następujące stanowiska:


Mały, słodki podopieczny (nie własny dzieciak >:I)
oraz
Kumpel do mordobicia

Wymagania:

- Dzieciak nie może mieć mniej niż 4 miesiące i nie więcej niż rok.
- Najlepiej by była to samiczka (ale na samca też się nie obrazimy, po prostu jest za dużo samców w stosunku do samic na forum)
- Gatunek jest dowolny. Najbardziej ryzykowny jest lew, a najmniej tygrys, ale tak na dobrą sprawę może zajmować się i jakąś gazelą :I
- Uznaje się odejście od opiekuna tylko w przypadku poważnego fabularnego wątku. Soth nie ma zamiaru tracić czasu na kogoś, kto sobie będzie na boku pisał marginesy, po czym nagle uzna, że Soth jest be. Inaczej można się liczyć od razu z zamordowaniem postaci.

- Kumple do mordobicia uznawani są tylko na toku akcji fabularnych. Głównym założeniem jest to, że jako userzy, jedna i druga osoba zobowiązuje się do starania się na rzecz pomyślnego zakończenia wątku (nie na zasadzie, że ktoś wpadnie i po dwóch postach z dupy uzna, że nic z tego nie będzie - zgłaszasz się, to chyba nie po to żeby bez celu sobie popisać)
- Taka osoba nie może być młodsza niż dwa lata i nie starsza niż sześć.
- Gatunek nie ma znaczenia, aczkolwiek najlepiej jak będzie to lew.
- Trzeba się liczyć z tym, że nie każdy zostanie uznany za kumpla. Nie uznaje się postaci, które zachowują się po prostu głupio.

Nie szuka się osób do stworzenia jakiejś bandy/stada. Prosi się by mieć to na uwadze przed zgłoszeniem się.
Oczekuje się tylko aktywności fabularnej i odrobiny kreatywności. Zastrzega się prawo do nie wymyślania wszystkich wątków za osobę zgłaszającą się.


Oferuję:

- W przypadku dzieciaka pełny zakres usług fabularnych. Wiąże się to w praktyce z częstymi sesjami fabularnymi (w zasadzie to non stop, Soth nie ma zamiaru ot tak puszczać dzieciaka wolno, bez pozwolenia), a w przypadku Kumpla(i) jego ograniczony zakres (nie ma prowadzenia za rączkę, ale raczej nie skończę na jednym/dwóch sesjach)
- Postaci, która pozostanie fabularnie przy postaci oferującego, zapewnia się opale na zakup np. towarzysza, w ograniczonym zakresie. (po prostu jak cię polubię, to ci dam prezent, ot, wielka mecyja)
- Jeśli ktoś będzie chciał, to zobowiązuje się do stworzenia avatara dla dzieciaka (taki pokolorowany rysunek jak ja mam)


CV wraz z linkiem do zapisu postaci (w przypadku kumpla) proszę wysyłać poniżej w temacie wraz z oświadczeniem, że osoba zgłaszająca się zapoznała się z tematem i zgadza się na jego konsekwencje.

PS. Liczę na was gumciaczki, że ktoś jednak się zgłosi <3
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#2
18-10-2016, 23:07
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

A może być samczyk-mały pedałek z burzliwym charakterkiem który chce stać się silny? :3

Im ciekawsza fabuła, tym lepiej. Opiszę to w ten sposób, że Asura jeszcze na chwilkę wróci do SK po pierwszym zmyciu żeby nieco nim ogarnąć (pare osób więcej i tralalala) a potem kopsnę go o jakieś dwa miesiące i ponownie ucieknie, tym razem starszy z konkretnymi celami. No, ale najpierw musi jeszcze dość dużo narozrabiać w SK, warto zostać zapamiętanym. I wtedy będzie m. in. szukał swojego ojca, jego stada albo jakiejkolwiek chociaż rodziny i - motywu, żeby stać się silniejszym. Poza tym nie będzie w żaden sposób grzecznym chłopcem, bo im dalej zajdzie i nic go nie powstrzyma - tym dalej będzie brnął. Chyba, że ktoś będzie umiał sobie z nim poradzić jak z trudnym dzieckiem (taka super niania w werszji very hard, hehe) - nawet siłą. Byleby on sam też coś z tego miał, sensei ma uczeń a uczeń ma sensei'a. Asu będzie chciał stać się silny a jego myśli z czasem staną się coraz bardziej aroganckie i pewne siebie. Aha, cokolwiek się nie stanie, może jego stosunek do konkretnej osoby tak, zmieni się, ale nie jego ogólny charakter. A przynajmniej na pewno nie, do póki ja nie będę tego chcieć bo i to i to uparte.


Problem może być tylko z tym, że to lew i jakoś niespecjalnie chciałabym, aby został zjedzony. xD Normalnie nie mam takich przejawów żebym na siłę nie chciała utracić swojej postaci, ale to chyba pierwsza moja w życiu postać którą serio chce mi się prowadzić i wolałabym się tym nacieszyć. ;;
Tak poza tym w związku z powyższym jeżeli dotrzymamy, to zabawa jak już to będzie konkret, o ile będę upominana na chama o odpisy. To jedyna presja która tak dobrze motywuje tego Cherry-lenia. :>

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#3
19-10-2016, 20:14
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Ja z reguły nie poganiam, jeśli chodzi o odpisy, z prostej przyczyny: jeśli mi się nie chce, to nie odpiszę. Ot. To tak przy okazji.


Jeśli tak bardzo boisz się o postać, to można zrobić margines, taki... na próbę. Jak coś pójdzie nie tak, to zwyczajnie się uzna, że nie miał on miejsca z fabule, o. I tak na razie nie mam co innego do zaproponowania, bo jak widać, moja fabuła się trochę... ciągnie i komplikuje.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#4
23-10-2016, 15:55
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

Spoko, ja tak tylko zaznaczam, że na mnie ta zasada czasami nie działa; potrafię mieć pomysł, mieć chęć, ale z grubsza i tak stoi nade mną takie lenistwo, że nie chce mi się tego napisać. Chcę, ale mi się nie chce.

Mi pasuje. A zrobilibyśmy ten wątek w marginesie przed czasem, czy jeszcze za jakiś czas kiedy się wszystko ogarnie?

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#5
27-10-2016, 06:14
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

A może ja?
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#6
29-10-2016, 09:44
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Przed czasem czyli co, chcesz zrobić teraz? Bo jakoś nie bardzo rozumiem.


Bel, może być jakoś rozwinął wypowiedź, bo wiesz, może ja to mogę się pytać każdego :I
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#7
29-10-2016, 20:48
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

(29-10-2016, 09:44)Soth napisał(a): Przed czasem czyli co, chcesz zrobić teraz? Bo jakoś nie bardzo rozumiem.

Tak, chodziło o to, czy zrobimy to teraz - czyli wcześniej, czy dopiero w oryginalnym mniej-więcej czasie, bo mówiłam przecież, że mam jeszcze pare rzeczy do zrobienia w SK.
I nie mówiłam że chcę, pytam się o to, czy tak zrobimy. ;;

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#8
30-10-2016, 13:11
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Mi się nie śpieszy więc możemy pisać jak już zrobisz to co tam robisz.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Asura
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo berbericus Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:118 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#9
30-10-2016, 18:10
Prawa autorskie: Av - Askari, Ref - ja

Ok, więc wpierw zrobię. :p

[Obrazek: lemon-tuesday.regular.png]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#10
02-11-2016, 22:16
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Piszę się jako kumpel do robienia zadymy. Jednak nie mogę to wadzic w moje plany. Jeśli nakreślisz mi jakiś plan to chętnie się zastanowię i dołączę do ciebie xp
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#11
02-11-2016, 22:48
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Fajny awatar, tak btw.

Ja po prostu szukam taką oficjalną drogą Sothowi jakiegoś towarzystwa. Można się wiecznie szlajać samemu i grozić każdemu lwu, ale samemu to na dłuższą metę jest nudne. Mogę tylko tyle powiedzieć, że nie jest mile widzialny u MB. A tak po za tym to hulaj dusza piekła nie ma, chociaż myślałem nad tym, by rozerwać trochę lwioziemców, których Soth uważa za najgorszy podgatunek lwa.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#12
05-11-2016, 10:55
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

To może mieć sens. Zaraz dostaniesz pw .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości