♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
13-10-2016, 21:54
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Zima tuż-tuż, najwyższy więc czas, żeby rozpocząć zgłoszenia na Secret Santa!

To już nasza szósta edycja edycja zabawy polegającej na rysowaniu prac sobie nawzajem.


~ Zasady ~
1. Zgłoszenia do zabawy przyjmuję do dnia 21.10.2016 (piątek) na pw.
2. Każdy może zgłosić się do wykonania dowolnej liczby rysunków, lecz proszę mieć na uwadze swoje możliwości. Jeśli nie macie wiele czasu, lepiej będzie narysować jeden porządny rysunek niż pięć byle jakich.
3. Można wybierać spośród trzech kategorii rysunków:
a) cała postać z pełnym tłem; tłem nie jest wypełnienie jednym kolorem ani gradientem! pracą z tłem jest np. to czy to
b) cała postać bez tła; tzw. transparent background, np. to
c) headshot; portret postaci, np. takie jak to albo to
4. Niezależnie od kategorii, praca powinna posiadać kolory i cienie (mogą to być proste cienie).
5. Prace mogą być wykonywane tradycyjnie (kredki, akwarele etc.) bądź w digitalu.
6. Każdy otrzyma pracę z tej samej kategorii, do której sam się zgłosił; czyli jeśli chcesz rysować postać bez tła, to ty również otrzymasz postać bez tła.
7. W zgłoszeniu (wysyłanym do mnie na pw) należy umieścić:
a) informację o wybranej kategorii (patrz punkt 3)
b) ref sheet lub inny rysunek swojej postaci z forum, którą chciałoby się otrzymać, z którego można by pobrać kolory postaci (ew. opis postaci); można podać kilka postaci do wyboru;
c) ewentualne drobne sugestie dla osoby rysującej Twoją postać (drobne, a więc "niech się uśmiecha", ale nie "niech biegnie przez gęstą dżunglę pełną wściekłych małp")
7. W dniu 21.10.2016 rozlosuję postaci do rysowania dla każdego uczestnika. Gotowe prace należy nadesłać do mnie na pw. do 24.12.2016.
8. Konsekwencją nieoddania pracy w terminie może być zakaz brania udziału w przyszłorocznej edycji Secret Santa, a w przypadku długiego, niczym nieuzasadnionego nieoddawania pracy - otrzymanie ostrzeżenia na forum. Wyjątkiem są sytuacje, w których dana osoba wyjaśni mi na pw powód zwłoki - wtedy istnieje możliwość wydłużenia terminu oddania pracy dla danej osoby.


Część prac z poprzednich lat można obejrzeć na naszej grupie na dA (acz część prac była wrzucana tylko do tematów i tych tu nie znajdziecie):
2015
2014
2013
2012
2011


Wszelkie pytania i wątpliwości proszę umieszczać w tym temacie.
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#2
13-10-2016, 22:28
Prawa autorskie: Dirke

Czegoś nie rozumiem... Zgłoszenie wysyła się, gdy się chce rysować, czy być narysowanym?
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#3
13-10-2016, 22:34
Prawa autorskie: ~Malaika4

Rysujemy sobie nawzajem, czyli ty będziesz rysować kogoś, a jakaś inna osoba będzie Ciebie rysować ;D Z tym że osoba, której postać rysujesz nie jest tą samą, która będzie rysować dla Ciebie, dzięki czemu nikt nie wie, od kogo dostanie rysunek :)
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#4
15-10-2016, 01:30
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

Mogę się zgłosić, czy mnie wygonicie za poprzedni rok? :v
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
15-10-2016, 11:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Hmm, ostatnio nie znikasz, więc ok, ale tym razem na jeden rysunek. ;P
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
22-10-2016, 10:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

PW zostały rozesłane! Polecam odebrać. ;)

Jeśli wysłałabym komuś za mało/za dużo postaci lub coś innego by się nie zgadzało, to śmiało do mnie piszcie! Starałam się wszystko każdemu napisać jak trzeba, ale w razie czego nie bójcie się zwrócić uwagi.

A gdyby ktoś wcześniej zaspał i chciał się jeszcze dopisać - niech do mnie pisze, zobaczymy, co da się zrobić. ;P


Macie czas do 24 grudnia! Prace możecie wysłać albo do mnie pw na to konto (kiedykolwiek, byle nie później niż 24 grudnia), albo już do odpowiedniego tematu, który założę 24 grudnia. Ale jeśli nie będziecie mieli możliwości nadesłania pracy 24 grudnia, bo np. nie będzie was w domu, to lepiej wyślijcie mi ją wcześniej na pw.

24 grudnia założę też folder na naszej grupie na deviantArcie, do którego będzie można wrzucać gotowe prace.


Miłego rysowania! :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości