♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

#1
16-10-2016, 06:48

Szukam postaci, która pamięta jeszcze Skandę jako Ragnara, władcę Szkarłatnego Świtu. Pamiętać go musi dobrze, nie jako rzekomego zdrajcę. Dunno, może Vei mi się tu zgłosi, ale skoro do tej pory pochodzenie Skandy było jej dzieciom przedstawiane okrężną drogą, to nie wiem, jakby to miało wyglądać. Jakkolwiek, potrzebuję kogoś, kto opowie Skadimowi o jego ojcu, kim był naprawdę. Nie wiem, czy ktoś taki w ogóle się znajdzie na forum, w tym miejscu jest jakaś straszna luka, nie wiedzieć czemu. Od biedy poproszę o jakiś duchowy wiatr z nieba, łeb zmarłego ojca w chmurach czy coś.
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#2
16-10-2016, 11:28
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tak się wtrącę, że jeśli nikogo nie znajdziesz, to, oczywiście, możemy rozegrać coś z Vei, ale też nie bardzo wiem, w jakiej sytuacji musieliby się znaleźć, by miała im o tym opowiedzieć.

Większość postaci z dawnego Świtu/Zachodnich odeszła, ale nie jest powiedziane, że umarła. Może Soren mógłby na jakiś czas wrócić do Maoni... Tylko że Ragnar zabił jej faceta, więc to chyba nie byłaby taka historia, jaką chciałabyś, żeby usłyszał Skadim i reszta.
Nie wiem, na ile Malimau Cynki pamięta Ragnara. Nikt inny taki już nie przychodzi mi do głowy.

Ja ze swojej strony mogę jeszcze zaoferować... Shiyę. Co prawda, gdy przestałam nią pisać, to była jeszcze dzieckiem, ale w domyśle pozostała u Zachodnich jeszcze do wieku nastoletniego, więc te wspomnienia nie są zatarte. Jak może pamiętasz, Shiya była swego czasu podopieczną i naczelną fanką Ragnarą. Nigdy też nie słyszała o nim jako zdrajcy, jej kontakt z ZZ urwał się przed tym momentem.
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

#3
16-10-2016, 12:19

Z Vei to ja tam bardzo lubię ten wątek, że ona nie powiedziała dzieciom wszystkiego o ojcu, więc mi nie zależy na tym, żeby to rujnować, jedynie w ostateczności.

Ach i źle się wyraziłam... "dobrze" miało znaczyć, że rzetelnie, a nie z plot. Nie chcę tutaj nikomu wkładać żadnych słów w usta, że proszę Skadimowi powiedzieć to i to, dziękuję. Równie dobrze ktoś mu może wspomnieć tylko o tej najgorszej stronie Skandy, po prostu młody musi się dowiedzieć, że jego tatuś był kiedyś królem, ale nie na zasadzie, że bo Myr mi powiedział, że był kiedyś taki lew, co zdradził swoją rodzinę i uciekł... czy coś podobnego.

O, ale jest Shiya. Pamiętam to, pamiętam, myślałam o niej nawet przez chwilę. Haha i przeszperałam użytkowników i serio, tu chyba faktycznie nie ma nikogo z ZZ. Wpadła mi jeszcze teraz w oko Kami, bo ona chyba Ragnara szkoliła w ogóle jak była szefową w SŚ...? Ale też jej nie było jakiś czas na forum, popytam u źródła, jak się pojawi. Ta Shiya jakby co to mi pasuje, tylko jeszcze najpierw rogatą o to zapytam, bo ona by mogła zdrowo namieszać Skadimowi w głowie, jeśli by chciała.
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#4
16-10-2016, 20:59
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Ragnar nieco wspierał Padme, kiedy Moran umarł, a on sam został królem. Poza tym, żółty znał Frigg oraz Deyne. Nie jestem pewna, czy Malim osobiście znał szarego, ale na pewno słyszał o nim jako lwiątko, poza tym matka mogła mu opowiadać co nieco (na zasadzie ten samiec nam pomógł, dlatego powinniśmy być mu wdzięczni).
Jakieś wielkie konkrety to nie będą, ale z pewnością da się to zrobić, by brzmiało to autentycznie.
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#5
16-10-2016, 21:55
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Ja mogę tylko nieśmiało rzucić imieniem Tyrvelse, który sam kontaktu z Ragnarem nigdy nie miał, ale opowiadała mu o nim Maoni - w końcu młody chciał wiedzieć, co się stało z jego tatą i czemu kopnął w kalendarz przedwcześnie :> (mowa o Freyu jakby coś)
Co prawda Tyr początkowo uczynił sobie z Raga coś na kształt odwiecznego, mitycznego wroga, który musi zapłacić własnym życiem za życie Freya, to było to dawno i nieprawda. Akurat sama Maoni w rozmowie z Velse nie wyrażała się o Ragnarze źle, a teraz młody już trochę zapomniał o tamtej sprawie i ogólnie jest obrażony na cały Zachód i własną rodzinę, więc i o Ragnarze nie myśli już z taką nienawiścią, a teraz i tak ma ważniejsze rzeczy na głowie niż przejmowaniem się czymś takim. No i raczej nie jest typem, który by nastawiał Skadima przeciwko własnemu ojcu czy też chodził i rozpowiadał innym jak to go ktoś skrzywdził, mordując ojca, bardziej opowiedziałby o tym neutralnie, na zasadzie historii rodziny.

Ale sama wiem, że mimo wszystko Velse kiedyś był jednym z tych głośno krzyczących o tym, jaki to hurr durr Ragnar był zuy i brzydki, więc nie jest to najlepszy kandydat :v Tak tylko nieśmiało przypominam, że i Velse coś niecoś o nim wie.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#6
16-10-2016, 22:22
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Wtrącę nieśmiało Vult też co nieco dowiedziała się o historii Ragnara, z opowieści od Kalani.
Skadim, możesz zbierać fragmenty puzzli by złączyć je w pełny obraz.
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

#7
17-10-2016, 00:10

Woho! nie spodziewałam się tylu pakietów do wyboru! Vult, raczej myślałam sobie, że załatwię to jednym kompleksowym wątkiem, który będzie punktem wyjścia dla dalszych decyzji dotyczących przyszłości Skadima, ale tutaj twoja propozycja to zupełnie nowy pomysł, który mi się bardzo podoba. Wątek podróży i eskapady poza LZ to coś, co miało być jednym z możliwych skutków, ale i takim też najbardziej upragnionym.
Sami, tak jak pisałam, to może być historia i dobrego, i złego Ragnara, to wszystko zależy od tego, jak druga osoba będzie chciała to przedstawić, ja tutaj nic nie chcę narzucać.
Temat niech sobie jeszcze chwilę wisi, bo może znajdzie się ktoś jeszcze. O Vult bym nie pomyślała, o Tyrvelse także i o Malimau, że go Ven będziesz chciała ruszyć, no więc generalnie jest super, dziękuję wam bardzo za odzew. Nie chcę się pakować w marginesy, będę łapać te postacie na fabule po wcześniejszym umówieniu się lub też nie, jeśli nadarzy się okazja.
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości