♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#16
23-10-2016, 17:56
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ale czy to administracja na Ciebie naskakiwała z tymi tekstami? No chyba nie. Ja nie mam wpływu na to, co sobie myśli dany user. Dla administracji to te teksty były "wasze", bo przecież nie odcięłaś się od stada, tylko oni odeszli, a Ty zmieniłaś nazwę... Ale to już nieistotne.

I dla mnie wina leży po obu stronach - i "rodzica", i "dziecka", przy czym bardziej po stronie "dziecka", bo to ono się zobowiązywało do gry, a potem to olało. Skoro ktoś olewa forum, to nie powinien mieć pretensji, że ktoś olewa jego "prawa autorskie do ledwo założonej postaci" z tego forum. Jak nie chce grać, to czemu miałoby mu zależeć na uprzykrzaniu gry innym poprzez niepozwalanie na ruszenie postaci czyjegoś dziecka, którą on zobowiązał się grać, a tego nie robił?
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
23-10-2016, 18:21
Prawa autorskie: ja-Dirke

Proszę o zejście z tonu, ja w swoim poście nie krzyczę nie unoszę się. Co do nazwy... Hiena jest nadal tym samym zwierzęciem mimo że teraz u nas nazywamy ja Krokuta cętkowaną. Nadal to to samo zwierze.

A czy brak aktywności rodziców czy ich zmniejszona aktywność nie może być również przyczyną takiego zachowania? Zwalanie, że to wina dziecka nie zawsze jest prawdą. Jeśli rodzic jest mało aktywny i mu dziecko zniknie a ona nagle wraca i ma pretensje do ów dziecka to nadal tylko wina gracza, grającym tym dzieckiem?

To nie jest też ekstremum ale nie powinno winy zrzucać się tylko na jedną stronę. Ja zaproponować w tym temacie dyskusje i chciałabym aby to nadal była a nie kłótnia. Jest to temat drażliwy i mimo wszystko w pewnym sensie delikatny.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#18
23-10-2016, 20:54
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Przecież nie krzyczę, napisałam to normalnie. I tak, zgadzam się z Tobą co do tych nazw, dokładnie o tym pisałam.

Myr, ok, taka sytuacja to co innego, ale zauważ, że Sadie do niedawna aktywnie pisała, a Namira zniknęła po pierwszym napisanym poście w maju (a Lerato trochę później, bo w lipcu, no ale to był drugi użytkownik tego konta). To dzieciaki pierwsze przestały pisać, dopiero później Sadie.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#19
24-10-2016, 11:29
Prawa autorskie: ja-Dirke

A co w odwrotnej sytuacji co wtedy am poczynić użytkownik?
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#20
24-10-2016, 13:07
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

W odwrotnej to ma problem, musi sobie inaczej ułożyć fabułę. Matka na ogół jest postacią rozwiniętą i nieprzejętą od nikogo, tylko własną. Skoro ktoś miał na tyle rozwiniętą postać, że doczekała się dzieci, to nie ma mowy o oddawaniu jej bez zgody.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości