♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Hekima
Szaman

Gatunek:Dżelada. Płeć:Samiec Zezwolenia:Postać specjalna Liczba postów:64 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#1
30-10-2016, 13:17
Prawa autorskie: http://robinmoore.photoshelter.com

Tutaj piszemy, jeśli chcemy coś kupić od Hekimy. Asortyment i cennik znajdują się w tym temacie.
Wykonywanie ozdób i kupno ziół odbywa się na fabule, niemniej nie trzeba tego opisywać (a jeśli już, to zazwyczaj odbywa się to na marginesie) - na ogół po prostu przyjmujemy, że gdzieś między wątkami spotkaliście się z Hekimą i zakupiliście odpowiednią ozdobę/zioło. Po napisaniu w tym temacie administracja odejmuje odpowiednią ilość opali i otrzymujecie pożądany przedmiot czy medykament.

Kod:
[b]Typ akcji (zioła/ozdoby):[/b]
[b]Szczegóły:[/b]

Szczegóły dotyczące ozdób najczęściej ustala się na PW, niemniej opisanie ich tutaj pomaga w wycenie.
[Obrazek: Bez%20nazwy-5_zps9dj8pm6q.png]

W postach potrafię wplatać suahili, dodaję wtedy na końcu tłumaczenie. Jest to bardzo swobodna interpretacja języka, nie znam w żadnym stopniu suahili i jeśli wiesz więcej ode mnie, proszę, nie oburzaj się, zawsze możesz mnie poprawić! ;) Asante sana!


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2016, 13:17 przez Hekima.)
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#2
12-01-2017, 16:37
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

Typ akcji (zioła/ozdoby): ozdoby
Szczegóły: kilka piór sępa i kruka dla Bjurna
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

#3
19-01-2017, 02:19

Typ akcji (zioła/ozdoby): ozdoby
Szczegóły: W końcu się zbieram w sobie, żeby zapłacić za taką przepaskę dla młodego, jaką ma w refie, na łapie z żyrafiej skóry, i do tego krzemień na skórzanym rzemieniu. Przyniesie cały ten grajdół ze sobą, będzie potrzebował tylko pary przeciwstawnych kciuków, więc poproszę o wątek z Hekimą na marginesie czy tam w akcjach z MG. Czy może się dziać w Ognistym Lesie?
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2017, 02:21 przez Gyda.)
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

#4
15-02-2017, 13:46

może mi ktoś po prostu odjąć opale? perspektywa pisania wątku z kimś, kto nie organizuje pierwszego posta po miesiącu od zgłoszenia robi mi dreszcze, a skoro można zioła kupować poza fabułą, to chyba można też uznać, że gdzieś tam doszło do spotkania z tą małpą w sprawie skórzanych g a d ż e c i k ó w tak chyba będzie wszystkim weselej

W sumie ok :v za robociznę odejmuję straszną cenę w postaci 5 opali, postać już może się cieszyć g a d ż e c i k i e m

d z i ę k u j ę m o j a t y k o c h a n a m a ł p e c z k o
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2017, 18:13 przez Gyda.)
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#5
15-02-2017, 21:21
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Zanim zrobię zamówienie interesuje mnie dopuszczalność/cena takiego projektu:

Interesuje mnie zestaw 'kulek' z suszonego liścia, wypełnionych sproszkowaną kocimiętką, które to rozpadały by się po trafieniu. Całość przenoszona jako naszyjnik/ w saszetce, sakwie.

A więc czy i ile?
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#6
16-02-2017, 00:39
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Po bardzo poważnej naradzie adminów i mojej wycenie werdykt jest taki:
Jest to możliwe, choć oczywiście trzeba się liczyć ze wszelkimi właściwościami działania kocimiętki (nie na wszystkich to działa, nie działa natychmiastowo, choć szybko, trzeba się tego nawąchać żeby zadziałało). W zależności od tego czy Twoja postać jest wrażliwa na kocimiętkę, czy też nie, będzie musiała też jakoś specjalnie to przechowywać, by samemu się nie naćpać. (myślę że kwestię wrażliwości rozwiąże się rzutem kostką, mogę Ci napisać później wynik na PW).
Co do ceny - będzie ona raczej wysoka, ze względu na cenę materiałów, oraz "robociznę". Mianowicie - jedna taka kulka kosztowałaby 35 opali. (15 opali to porcja kocimiętki, drugie tyle porcja liści baobabu, a robione by to było podobnie jak cudo zwane "zasłoną dymną", więc, no).
Chyba że Twoja postać jakoś zdobędzie sama materiały - sama ich zrywać nie może, ale jeżeli zdobędzie je od medyka/zanochora bądź wyprosi kogoś takiego o naukę zdobywania ich samemu, to wtedy oczywiście cena będzie niższa - myślę, że 15 opali styknie.
W ostateczności w ogóle można poprosić jakiegoś medyka/znachora o wykonanie tego od początku do końca, ale to pozostawmy fabule.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#7
16-02-2017, 01:01
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Ok, to się zgłoszę, jak wygrzebię jeszcze trochę opali/znajdę zbieracza/umedycznie się. Bo z torbami zakładam problemu nie ma?

(Coś strasznie dużo ,nasza szanowna administracja ma ostatnio narad i burz mózgów.)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2017, 09:14 przez Athastan.)
Imbali
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:63 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 85
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 25

#8
14-04-2017, 11:19
Prawa autorskie: avatar: ja, sygnatura: Teatr Muzyczny Capitol

Typ akcji (zioła/ozdoby): ozdoba
Szczegóły: piórka i trochę farby
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2017, 09:02 przez Imbali.)
Hekima
Szaman

Gatunek:Dżelada. Płeć:Samiec Zezwolenia:Postać specjalna Liczba postów:64 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#9
17-05-2017, 20:22
Prawa autorskie: http://robinmoore.photoshelter.com

Firkraag, zakupione malunki i czaszka za 130 opali, odjęte z Sigrun.
[Obrazek: Bez%20nazwy-5_zps9dj8pm6q.png]

W postach potrafię wplatać suahili, dodaję wtedy na końcu tłumaczenie. Jest to bardzo swobodna interpretacja języka, nie znam w żadnym stopniu suahili i jeśli wiesz więcej ode mnie, proszę, nie oburzaj się, zawsze możesz mnie poprawić! ;) Asante sana!


Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#10
09-06-2017, 15:32
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Typ akcji (zioła/ozdoby): Ozdoba
Szczegóły: Potrzebowałabym dla Chikji karwasz z kościaną ostrogą i mały pojemnik na truciznę mocowany na drugie ramię? :v

Da się takie cacko zrobić? Jak tak to za ile :> ?

(Ps> T2rucizny sama sobie nie zrobi bo to nie medyk ;v )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2017, 19:58 przez Chikja.)
Vincent
Wiarus
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:186 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 50

#11
19-06-2017, 19:45
Prawa autorskie: Własne

Typ akcji (zioła/ozdoby): 1x Szałwia, 1x Akacja (razem 25 opali)
Szczegóły: Raczej żadnych ;v Prosiłabym jedynie, by móc zaoszczędzić czas, aby założyć że Vincent spotkał Hekimę gdzieś w tle, nie na fabule.

Opale pobrane, dodałam zioła do zielnika.
"जननी जन्मभूमिश्च स्वर्गादपि गरीयसी"
"One's mother and homeland are greater than even heaven"
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

#12
04-07-2017, 14:18
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Typ akcji (zioła/ozdoby): Zioła

Szczegóły: Daktyl x1 Liście rzęsy wodnej x2

Bez zbędnej fabuły odejmijcie  a ja sobie uwzględnię w zielniku.

EDIT: Dopisz mi jeszcze;
hibiskus x1 za 10opali
melon kalahari x1 - 8 opali
szałwię x2 - 30 opali

30+10+8+30 = 78 opali


Odjęte, dopisz sobie. 70 opali od małpy, za bycie stałym klientem. ;)

Edit: 13.07.2017r
Dodałam sobie do spisu medykamentów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017, 17:53 przez Firkraag.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#13
05-07-2017, 01:50
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Pisałam już o tym wcześniej z Cynką, to teraz oświadczam oficjalnie: kupuję torbę na zioła dla Vei, bez rozgrywania tego na fabule. Z tego co pamiętam, to miało to być 100 opali. Odejmuję sobie z Vei. Jak się pomyliłam, to mnie popraw.

Edit: Dobra, to było 65 jak przyniosę skórę, poprawiam. xD
Edit 2: Ustaliłyśmy, że jednak 80, nie mam czasu na skórki.
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#14
10-07-2017, 20:04
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Bez większego pierdu pierdu, tak jak pani powyżej zakupuję torbę, a że jest ona zakupowana razem z ziołami to nie rozgrywam tego na fabule. Z tego co wiem będzie to 65 opali, jako iż proszę o przerobienie niewygodnego w targaniu "worka" z zebrzej skóry na funkcjonalną torbę. Posiadanie owej skóry zaznaczałam już parokrotnie jako Em na fabule.

+ Zakupuję 3x Wilcza Jagoda

Razem: 3*15 + 65 = 95

Proszę o odjęci mi tego z Avy, a ja zioła uzupełnię sobie w zielniku sama.

Zabrałam opale.
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Vincent
Wiarus
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:186 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 50

#15
17-07-2017, 14:14
Prawa autorskie: Własne

Typ akcji (zioła/ozdoby): x1 Szałwia ponownie
Szczegóły: Tak jak ostatnio, aby założyć, że Vincent ponownie spotkał się gdzieś z Hekimą poza fabułą

Opale odjęte, dodałam do zielnika.
"जननी जन्मभूमिश्च स्वर्गादपि गरीयसी"
"One's mother and homeland are greater than even heaven"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości