♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#16
27-10-2013, 18:28
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ariusz- a ja wiem? Chyba przeglądałam jakieś imiona i znalazłam xD

Metody- jak byłam dzieciakiem to mi się kojarzyło z kimś jakże królewskim, ważnym mądrym oh ah. tyak, to stara postać xD Cyryl i jego Metody

Eleri- przeglądałam walijskie imiona żeńskie i znalazłam coś wspólnego z tęczą (w oryginale Elelerka jest człekiem, a jej włosy zachowują się jak przewody światłoczułe, przez co ich końcówki się pięknie świecą. Stąd ta tęcza). Nieszczęśliwie okazało się iż to imię oznacza coś zupełnie innego i chyba ponurego. Bywa xD
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Worthless
Konto zawieszone

Gatunek:Szczur Płeć:Samica Wiek:6 Miesięcy Liczba postów:14 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 45

#17
28-10-2013, 21:32
Prawa autorskie: mechanicalmasochist

Saber - Tutaj nie mogłam się zdecydować, w końcu po prostu wzięłam pierwsze lepsze z tych fajniejszych :F

Penumbra - Jest sobie taka gierka, która ma wyjątkowe miejsce w moim sercu. Początkowo miała być Amfetamina, co było po prostu takim żarcikiem, potem jednak uznałam, że Penumbra lepiej będzie pasować.

Pandora - Ładne imię z mitologii. Odkąd pamiętam miałam tak nazwać jakąś postać i nie nazwałam. Aż do teraz.
<table>
<td>[Obrazek: 4b4l.png]</td>
<td>
No more masks
No more parts to play
Theres so much I want to say
But I'm so scared to give away
Every little secret
That I hide behind
</td>
</tr>
</table>
Odpowiedz
Nelly
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 miesiące Liczba postów:65 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#18
29-10-2013, 19:14
Prawa autorskie: Shebu, Cynka, ja

Nelly- Z znanej wszystkim lektury Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy" Na początku miała być Mea, tez z tej książki, ale nie chciałam mieć aż tak krótkiego. A teraz piękne wypowiedzenie (i zarazem powitanie) Rag na temat mojego nicka:
Ragnar: omg czy to...
Ragnar: NELLY FURTADO?!
Odpowiedz
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#19
04-11-2013, 21:04
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Ayumi - Robiąc tę postać zamierzałam jej nadać japońskie imię (tak jak Naomi). Przeszukując imiona z Kraju Kwitnącej Wiśni wpadłam w końcu na ,,Ayumi'', imię które miała moja ulubiona japońska wokalistka (tak, mówię tu o Ayumi Hamasaki). Tym imieniem postanowiłam ,,ochrzcić'' moją postać.

Eleyna i Venety - ich imiona nie zostały przeze mnie wymyślone. Dodam tylko, że biorąc Eleynę od Felki miałam do wyboru nazwać ją albo Eleyna, albo Shirley. Zostałam przy tym pierwszym, gdyż drugie imię mi się po prostu nie podobało.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#20
04-11-2013, 21:44
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

To ja tylko dodam, że Eleyna było imieniem wymyślonym przeze mnie, Shun lub jej siostrę (prowadziła matkę Eleyny), ale skąd je wzięłam? Za Chiny sobie nie przypomnę...

A z kolei Venety to już na pewno mój autorski pomysł. Myślałam nad imieniem nawiązującym do Vasanti i Vinity. Zaproponowałam Shayen (pierwszej właścicielce Venety) kilka moich koncepcji i spodobało się jej właśnie Venety.
Odpowiedz
beny
Gość

 
#21
14-11-2013, 15:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

On imieina Benjamin :)
Odpowiedz
Amai
Wtajemniczony
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:306 Dołączył:Sty 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 87
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 20

#22
16-01-2014, 19:59
Prawa autorskie: ja

no cóż znając troszkę japoński wiem że 甘い Amai znaczy słodka.
Odpowiedz
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#23
16-01-2014, 20:21
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

Może nowsze i starsze historie?
Ashley
Z angielskiego lub amerykańskiego spodobało mi się imię.
Zaraza
Skojarzyło mi się po prostu.
Fantazja
Miał to być lew żyjący w Fantaqzji a zrobiłam psychola wariata xD Imię z słowo Fantazja.
Śpioch
Miał być samcem kochającym inne samce, (co nie ma nic do takich ludzi) zmieniłam nastawienie. Imię skojarzyło mi się z Disney z krasnoludkiem.
Moonlight
Imię pochodzi z mojej oryginalnej postaci smoka który jest krwiożerczy a jako martwy żałuje swego czynu. Imię połączyłam z słownika xD

Azkabeusz
Postać całkiem wymyślona i wzięta z mojego opowiadania. (też smok)
[Obrazek: 30bh8jr.png]
Odpowiedz
Kuru
Konto zawieszone

Gatunek:hiena pręgowana Płeć:Samica Wiek:5 lat Liczba postów:39 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 5

#24
26-02-2014, 00:50
Prawa autorskie: avatar - ja xd

Kumeza - szukałam jakiegoś imienia w języku suahili, jednak żadne mi się nie podobało na tyle. Zaczęłam więc w słowniku wpisywać przypadkowe słowa i tak oto wyszła "jaskółka".

Kuru - to słowo oznacza chorobę, na którą zapadają plemiona praktykujące kanibalizm i oznacza ono dosłownie "drżenie", jest słowem pochodzącym od czasownika "drżeć" w języku plemienia Fore. Choroba nosi również popularną nazwę "śmiejąca się śmierć", co niezwykle pasuje do hieny : )
LAUGHING DEATH. |THEME MUSIC| | GŁOS | 
W dużym skrócie o wyglądzie:
heterochromia: lewe czerwone oko, prawe zielone; wszelkie pręgi, łapy, brzuch, gardło, maska na pysku w kolorze ciemnej czekolady; przez grzbiet przebiega czarna pręga i tym też kolorem zwieńczony jest pędzelek na jej puchatym ogonie.
[Obrazek: <a href=www.GIFCreator.me_X21LE0_zpsi5rxzt8u.gif]" class="mycode_img" />
Odpowiedz
Oresta
Konto zawieszone

Gatunek:lwica Płeć:Samica Wiek:18 miesięcy Liczba postów:125 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 63

#25
08-03-2014, 21:14
Prawa autorskie: av Chotara :D, podpis: FKpl (me)

Oresta - myślałam o dołączeniu do forum i jakoś pomyślałam, że 21.12.12 o 21:21 będzie fajnie, więc szukałam trochę na szybko jakiegoś imienia. To oznacza w jakimś tam języku górę i stąd powstał pomysł na postać. Jako że jednak nie było to suahili, to przerobiłam to na coś takiego: ,,żyła pewna para lwów, która postanowiła, że dzieciom z jednego miotu nada imiona na cześć góry Or, w cieniu której żyli. Stąd Or, Ora i reszta, czyli Oresta. Tak, głupie/dziwne imiona są w tej rodzinie dziedziczne".

Kifo - trochę jak u Kumenzy. Chciałam, by jego imię pochodziło z suahili, więc wpisywałam w google translator, co popadnie. Żadne nie podobało mi się specjalnie, w tym także Kifo. Raz, z powodu znaczenia (śmierć - nie pasowało mi do LZ), a dwa byłam pewna, że już ktoś wpadł na taki pomysł. Ponoć nie, co mnie trochę zaskoczyło.
....
Odpowiedz
Kumeza
Konto zawieszone

Gatunek:lew Wiek:2 lata Liczba postów:56 Dołączył:Lut 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 58
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 15

#26
19-03-2014, 02:46
Prawa autorskie: ja

Giza - to po prostu kolejne słowo w suahili, które tym razem jest przymiotnikiem oznaczającym coś ciemnego, po prostu "ciemny" lub "ciemność". Ma to związek z umaszczeniem Gizy na niebieski/dymny kolor, a nie z jej charakterkiem. Poza tym słówko mi się spodobało ;3

Tobo - głupia sprawa, ale ma to związek z przesłyszeniem się jeszcze w dzieciństwie. Oglądając Króla Lwa jako mała dziewczynka przesłyszałam się, gdy Simba lituje się nad Skazą i pozwala mu odejść mówiąc wcześniej "nie, Skazo. Nie jestem tobą". Jako dziecko usłyszałam "nie jestem Tobo" i to było zagadką mojego dzieciństwa kim do cholery jest ów "Tobo", dopiero gdy za jakimś tam czasem znów obejrzałam ten film zrozumiałam, że się przesłyszałam XD
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#27
29-08-2014, 15:09
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Derion - dostałam.

Frigg - dostałam. Jedno z bóstw nordyckich, podobnie jak ojczulek Ragnar.

Luk - wpadłam na nie jakoś. Moim zdaniem idealne dla ciotowatego lwa o złotym sercu; miękkie w wymowie, proste, że hej. I litera "L" pasuje mi do pomarańczu.
Odpowiedz
FireLion
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:173 Dołączył:Wrz 2014

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 75
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 45

#28
16-09-2014, 20:35
Prawa autorskie: SouriPL, Lil-Cheetah, Luna-s20

FireLion - kiedyś, gdy jeszcze moja postać miała inne imię, pewna osoba, patrząc na mój ówczesny avatar, stwierdziła, że mój lewek wygląda jak Fire Lion, bo grzywa przypomina ogień. No i tak zostało.
"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa
[Obrazek: fire.png]


Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL pod nickiem OgnistyLew oraz w WS pod nickiem RealWolf
Odpowiedz
Madelyn
Konto zawieszone

Gatunek:karakal Płeć:Samica Wiek:3 miesiące Liczba postów:4 Dołączył:Wrz 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#29
16-09-2014, 22:15
Prawa autorskie: Soulphur

Madelyn- Z mojej ukochanej książki ,,Zwiadowcy".Poza tym uznałam, że fajnie brzmi w skrócie.
Odpowiedz
Hashimea
Poszukujący
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Liczba postów:348 Dołączył:Cze 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 61
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 15

#30
03-01-2015, 21:44
Prawa autorskie: Malaika4

Hashimea - Z początku szukałam jakiegoś fajnego słowa w tłumaczu, ale nic z tego nie wynikło. Konieczie chciałam jakiś nick z "h", w sumie, nie wiem dlaczego D: Tak więc użyłam swej niezawodnej kreatywności. Pozlepiałam litery i tak oto powstała Hashimea.

Kiba - Mi osobiście kojarzy się z Kibo - najwyższym szczytem górskim w Afryce, ale nie ja jestem autorką tego imienia. Więc nie wiem ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości