komunikaty

> AUDYCJA 31 <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Chikja!

~~~

Nastąpiły poważne zmiany dotyczące Szamanów! Ich funkcja została dokładnie określona, wprowadzeni zostali Zaklinacze (Szamani-samotnicy analogicznie do Znachorów) i Młodsi Szamani/Zaklinacze (analogicznie do Młodszych Medyków/Znachorów) i straty energii życiowej związane z wykonywaniem rytuałów. Więcej szczegółów w temacie Duchy, szamani i zaklinacze.

~~~

Zapowiedź nowej audycji! :D

inne

Cytat października nadesłany przez Zevrana
Znów wlepiła wzrok w jedynego samczyka. Nie mogła przestać frapować się tym, że nie przypominał jej absolutnie nikogo.
- Dlaczego on wygląda jak wydra?

~ Shiya, Wielka Grota na szczycie

Generator statystyk

PAŹDZIERNIK
Masy pary wodnej krążą po krainie tworząc poranne mgły, a czasem nawet zbierają się w chmury, dając nieznaczne opady. Jakby natura okazywała swoją litość stworzeniom w czasie suszy. Jednak rzadko tej łaski można zaznać. Przeważają suche dni o coraz wyższej temperaturze. Jak dotąd najwyższa wynosi 27*C, a nocami może spaść do 15*C. W nielicznych zbiornikach można uświadczyć wody.
Jabari
Konto zawieszone
GatunekHiena Cętkowata PłećSamiec Wiek4 Liczba postów:7 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie:

Poziom ostrzeżeń: 0%
02-06-2017, 20:18
Prawa autorskie: Ja

-Musimy iść wzdłuż rzeki, tam, tam!
Pokazał im podnosząc łapę w tamtą stronę. Zaczął chodzić w kółko co jakiś czas podśpiewując co jakiś czas pod nosem aż nagle dotarł do refrenu i krzyknął z entuzjazmem.
-Do boju marsz! Do boju marsz!
-Genhienicerze, idziemy, idziemy?! HAHAHAHA!
Piosenka, którą śpiewał dała mu mnóstwo siły i energii. Zaczął do niej podskakiwać i się cieszyć a zarazem wygłupiać. Złapał jakąś kość i zaczął nią ciskać po bokach niczym psychol-hiena. Po chwili złowrogo wystawił jęzor na zewnątrz oraz wyszczerzył paszczę.
-Teraz albo nigdy!
Odpowiedz Ostrzeż
Pingo
Konto zawieszone
GatunekHiena PłećSamiec Wiek5 Liczba postów:9 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 45
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:19
Prawa autorskie: Jabari

Wciąż trzymając łapę w górze. Po chwili opuścił ja gdy każdy krzyknął "Do boju marsz" i podszedł bliżej Irokaia, który rzucił dobrym pomysłem.
-Do boju marsz! Dobry pomysł, bracie. Musimy zdobyć większą armię, a przedstawiciele naszego gatunku są naszymi naturalnymi sprzymierzeńcami! Idźmy więc do Skalnego Lasu w Dolinie Spokoju i zaproponujmy naszym zagubionym braciom wspólnym marsz ku wielkości!
Wyszedł na przeciwko innym i głośno się zaśmiał chodząc w tą i we w tą. Nagle zatrzymał się i zwrócił głowę w stronę Doliny Spokoju.
-Chodźmy więc, towarzysze! Chodźmy i zachwiejmy spokój ,który panuje w Dolnie Spokoju! Uczyńmy tę ziemię naszą ojczyzną! Uczyńmy cały kontynent naszą ojczyzną! Razem z naszymi przyjaciółmi osiągniemy wszystko! Więc, kto zapragnie razem ze mną rzucić wyzwanie lwom?!
Odpowiedz Ostrzeż
Arventh
Konto zawieszone
GatunekHiena cętkowana PłećSamica Wiek3 lata Liczba postów:7 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 85
Zręczność: 40
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:22
Prawa autorskie: Frozenspots

-Marsz ku wielkości!
Zarechotała szaleńczo i zaraz zaczęła podskakiwać za Jabarim radośnie nucąc pieśń. Zaraz po tym spoważniała jednak, stanęła w miejscu.. Zwróciła głowę ku Dolinie Spokoju, po czym warknęła.
-Zachwiejmy spokój tej krainy, towarzysze.. Nikt nie stanie nam na drodze! Zjednoczymy się i zwyciężymy wspólnymi siłami! Poleje się krew. Krew się poleje..
Pomaszerowała dalej w stronę Doliny Spokoju, co jakiś czas oglądając się za siebie.

zt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2017, 20:35 przez Arventh.)
Odpowiedz Ostrzeż
Irokai
Konto zawieszone
GatunekHiena Cętkowata PłećSamiec Wiek5 lat Liczba postów:9 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 58
Zręczność: 64
Spostrzegawczość: 53
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:30
Prawa autorskie: Ziela

Podszedł do Zadrapanej skały i wbił w nie swoje pazury zostawiając na niej kolejne ślady do kolekcji. Widząc to co wyprawia Jabari zaśmiał się głośno idąc przed siebie również dołączając się do śpiewania pieśni dodającej otuchy
-Do boju marsz!
No i ruszył za swoim rodzeństwem w stronę Doliny Spokoju.

zt.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2017, 20:34 przez Irokai.)
Odpowiedz Ostrzeż
Jabari
Konto zawieszone
GatunekHiena Cętkowata PłećSamiec Wiek4 Liczba postów:7 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:34
Prawa autorskie: Ja

Ruszył razem ze swoim rodzeństwem ku Dolinie Spokoju podśpiewując tekst piosenki.
-Do boju marsz! Do boju marsz!

zt
Odpowiedz Ostrzeż
Pingo
Konto zawieszone
GatunekHiena PłećSamiec Wiek5 Liczba postów:9 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 45
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:34
Prawa autorskie: Jabari

Więc ruszył w stronę Doliny Spokoju, razem ze swoim rodzeństwem. Podczas marszu, zaczął śpiewać pieśń bojową "Do Boju marsz"

zt
Odpowiedz Ostrzeż
Mata Nui
Konto zawieszone
GatunekHiena PłećSamiec Wiek3 Liczba postów:5 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 50
Zręczność: 75
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:48
Prawa autorskie: spikewayf-fert

Popatrzył na swoje rodzeństwo. Pokręcił głową na boki, delikatnie przy tym wzdychając.
Ruszył za nimi w kierunku Doliny spokoju, przewracając oczami słysząc ich podśpiewywanie.
- Robicie mi obciach.

zt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2017, 20:48 przez Mata Nui.)
Odpowiedz Ostrzeż
Xaraj
Konto zawieszone
GatunekHiena Cętkowata PłećSamica Wiek3 lata Liczba postów:6 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 85
Zręczność: 40
Doświadczenie:

02-06-2017, 20:50
Prawa autorskie: kenket

Po raz kolejny wygięła grzbiet i rozprostowała łapki, aby następnie podążyć wraz za swoim rodzeństwem, w kierunku Doliny Spokoju, od czasu do czasu pomerdując ogonkiem, a także podbiegając to do jednego z braci, to do drugiego.

zt
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2017, 20:57 przez Xaraj.)
Odpowiedz Ostrzeż
Eleyna
Iskra
*
GatunekLew PłećSamica WiekWiek średni (9 lat) Liczba postów:205 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

16-09-2017, 05:18
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Biała lwica przyszła tu po Laini, prowadząc ze sobą Lukę i grzywiastą lwicę. Zostawiła tu wcześniej młodszą córkę, po tym, jak Luka samowolnie wymknęła się spod matczynej opieki. Teraz Eleyna wróciła, by wyjaśnić sytuację czerwonookiej lwiczce i zaprowadzić ją na tereny Klanu Ognia.
Samica nadal nie była pewna, czy słusznie postąpiła. Na pewno tak będzie lepiej dla jej córek - lwiątka powinny wychowywać się w stadzie, żeby nie wyrosnąć na odludki - jednak co to oznaczało dla niej?
Na razie postanowiła nie zaprzątać sobie tym głowy. Skierowała się w stronę niewielkich zarośli oddalonych jak się dało, od brzegu rzeki, i zatrzymała się parę metrów obok.
- Laini! - zawołała miękkim, łagodnym głosem. - Wszystko w porządku, skarbie, możesz już wyjść.
Odpowiedz Ostrzeż
Laini
Samotnik
*
GatunekLew PłećSamica WiekMaluch Liczba postów:2 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 20
Zręczność: 25
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie:

18-09-2017, 17:37
Prawa autorskie: ja

Głupia Luka, nigdy nie potrafiła usiedzieć w miejscu, zwykle wraca poturbowana ale jeszcze trochę i skończy jak ich brat - zaginie bez wieści.
Ale co to, mama woła? I tylko ją? Czyli pewnie Luka się znalazła. Całe szczęście. Szkoda jej było siostry, a jeszcze bardziej szkoda jej było mamy, nie przeżyje utraty kolejnego malucha.

- Mamo! Ja byłam grzeczna! - Wybiegła, równocześnie podkreślając to, że znów jako jedyna posłuchała się rodzicielki i została cierpliwie w kryjówce. Nagle stanęła jak wryta, zaskoczona widokiem niebieskookiego samca u boku mamy. Zaskoczona, ale nie przestraszona. Szybko otrząsnęła się z szoku i omijając nieznajomego zbliżyła się do białej lwicy.
- Mamo, kto to?
Odpowiedz Ostrzeż
Luka
Młode
*
GatunekLew Afrykański PłećSamica WiekPodrostek Liczba postów:19 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 38
Zręczność: 46
Spostrzegawczość: 46
Doświadczenie: 5

18-09-2017, 21:21
Prawa autorskie: ChubNarwhalBases, disney, ja

Przybiegła tu razem z mamą... Stop. Przyskakała, to jedyne właściwe słowo. Nie czuła nawet przez chwilę zmęczenia, mimo, że biegła w podskokach przez całą drogę. Przez ten czas obserwowała na przemian mamę, otoczenie, i nową "ciocię", jak zaczęła nazywać grzywiastą lwicę. Niekiedy przebiegała pod maminym brzuchem, albo między jej łapami, a czasem zbaczała z drogi, by się czemuś przyjrzeć. Wreszcie dotarły na miejsce.
Luka pisnęła radośnie gdy zobaczyła Laini i pokicała ku siostrze z prędkością huraganu, by wreszcie rzucić się na czerwonooką i czule przytulić.
- Lai! Nigdy mi nie uwierzysz! Spotkałam dużo lwów i taki duży pan pozwolił tobie, mamie i mnie z nimi zamieszkać... A to nasza nowa ciocia... Uwierzysz, że lwica może mieć grzywę? I było fajnie, mam nadzieję, że poznamy dużo lwiątek, taki miły pan, Belial, który wcale się tak nie nazywa, nauczy nas jak być silne i waleczne, tak, jak tata! - Urwała dla złapania tchu. Tyle się wydarzyło! Aż trudno w to uwierzyć. Może to dawni władcy sprawili, że Luka przeżyła tyle przygód w jeden dzień? Może pisane jest jej zostać bohaterką jak Simba?
Odpowiedz Ostrzeż

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości