♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#1
24-12-2016, 23:01
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Lwy i lwice! Huntrees nic nie pamięta nie ma wspomnień. Czy jest ktoś kto może mieć zaginioną córeczkę, jakiegoś zaginionego bliskiego ? Możliwości jest wiele ponieważ jak napisałam powyżej ona nic nie pamięta oprócz skały oświetlonej światłem.  Może to być jakakolwiek skała w jakiejkolwiek sytuacji. Na przykład była z mamą ( lub tatą ;) ) na wycieczce koło jakiejś skały i zgubiła się. Błakała się bez sensu przez jakiś czas a potem walnęła się w łeb i straciła pamięć. Taka luźna wersja. To jak? Huntrees jest teraz w tym temacie gdyby ktoś chciał zobaczyć sytuacje

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1704&page=17
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#2
30-12-2016, 03:46
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Hmmm... Myślę przyda mi się ktokolwiek. Ale szukam czegoś co miałoby sens
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#3
30-12-2016, 13:41
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

To w takim razie możemy zrobić tak że Belial będzie bratem huntrees i pozostaje wtedy tylko wymyślić jak się rozdzielili. Tylko co na to Windu?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#4
30-12-2016, 18:52
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

A nie może to być po prostu lwiątko ze stada w jakim Beli się urodził? To stado zostało wybite i tylko kilka lwiatek się uratowało.
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#5
30-12-2016, 19:47
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

O super. To fabularnie gdzie się mogą spotkać? huntrees jest teraz na lwiej ziemi
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2016, 19:48 przez Huntrees.)
Zaren
Konto zawieszone

Gatunek:Karakal - hybryda Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:35 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 50
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 50

#6
30-12-2016, 19:55
Prawa autorskie: Kami

Fabularnie leżymy bo Beli jest zablokowany z typami którzy teraz źle mu życzą xp trzeba czekać na Ghaliba. Napisz ma na pw coś o historii twojej postaci, coś musimy wymyślić żeby się kupy trzymało ;)

Tylko pisz mi na konto Beliala
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-12-2016, 19:56 przez Zaren.)
Askari
Wódz
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:352 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 76
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#7
30-12-2016, 20:16
Prawa autorskie: av - Shimyur; podpis - Ja
Tytuł pozafabularny: Junior Admin

Mogę się zgłosić jak coś będzie pasować, historię askari masz tutaj - https://pbf.krollew.pl/showthread.php?ti...2#pid72452

(Bomvu to mały autystyk, który niewiele lwów na oczy widział, więc nawet nie próbuję xD)
[Obrazek: CXahL1L.png]
Bring me the head of the lion king
Let me see the things he's seen
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#8
31-12-2016, 10:08
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

No to słabo mi to pasuje do mojej historii. Chyba że masz jesz jakieś pomysły. Tak czy siak ja dla mojej postaci szukam kumpla, kumpeli, więc liczę na to że chociaż to cie zainteresuje.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#9
02-01-2017, 00:42
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

A co tam, jak jest jeszcze wakat, to też się zgłoszę. Będą korelacje jak u Moliera. :P
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#10
02-01-2017, 21:31
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Athastan- jaką masz historię? Bo chodzi o to czy jest możliwe jakieś pokrewieństwo z Huntrees ;)
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#11
03-01-2017, 22:30
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Rodzice - nie zapamiętani ( zaginęli/zmarli), wychowany przez starego samotnika z południa. Prawdopodobnie samotnicy od wielu pokoleń (wedle chistorii jegi wychowawcy. Jak najbardziej możliwe pokrewieństwo : kuzynka ew. siostra(ale ta wersja wd. mnie gorzej wygląda). Albo dowolne inne - pole do popisu jest szerokie.
Skutek uboczny - może być problem z 'przywracaniem wspomnień' - sam zna tylko kilka nieskładnych opowieści od swojego mistrza.
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#12
04-01-2017, 00:28
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Tzn ja już się umówiłam z Askari ze jest moją siostrą wiec to juz chyba nie wypali. No jak ewentualnie masz jakiś pomysł to pisz. Historię Askari masz na górze a Huntrees jest po prostu jej siostra ( szczegóły jeszcze ustalam). Jest jeszcze jedna szansa. Huntrees przez pewien czas błąkała się po mapie i jeszcze nie wymyśliłam co wtedy robiła. Wiec w sumie mogli się wtedy spotkać ;)
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#13
04-01-2017, 23:51
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Teorytycznie mogliby. Ale chyba by ją pamiętał. Wychodziło by na to, że też muszę zainwestować w skleroze.
Chociaż, jakby pomyśleć, to jest w takim wieku że 3-4 miesiące temu mogła by wyglądać nieco inaczej. W takim wypadku mógłby znać część jej chistorii.
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#14
05-01-2017, 08:28
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

W sumie to lwy chyba nie wszystko pamiętają jak byli lwiątkami. To co zakładamy margines z czasów dzieciństwa?
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#15
06-01-2017, 20:30
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Mnie pasuje. Niewątpliwie będzie to odmiana ( bo chcesz zrobić retrospekcje? ) I chętnie coś popiszę. A właśnie, przekładamy to jakoś na fabułę? Bo moja postać wciąż jest w temacie przed grotą.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości