♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#1
28-12-2016, 22:31
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

[Obrazek: wykreslanka_kopia_by_salvathi-datbjmn.png]


Uzupełnioną wykreślankę wraz z hasłem proszę o wysłanie mi na PW do 30 grudnia godziny 18. Możecie wypełnić jak tylko chcecie, aby tylko było czytelne, choćby w paincie czy też zdjęcie, jeśli chcecie ją zrobić po wydrukowaniu.
Szukacie 12 imion postaci pojawiających się w Lwiej Straży, pozostałe litery utworzą hasło. Szukajcie imion poziomo, pionowo w obydwu kierunków, jak i na krzyż. 
Nie występują tu imiona dwuczłonowe! 

Jeśli nie znaleźliście wszystkiego, wysyłajcie śmiało to, co macie, zawsze wzbogacicie się o te kilka opali :)
Nagrodą główną jest headshot (rysunek) oraz opale, a reszta uczestników dostanie opale.
Dla ułatwienia podsyłam linka do listy imion z Lwiej Straży :D >KLIK<
Życzę powodzenia i miłej zabawy :D
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#2
31-12-2016, 15:35
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

Zwycięzcą w tej grze zostaje Israel, który jako pierwszy podesłał mi uzupełnioną wykreślankę! Gratuluję :D
Wykreślanka nadesłana przez Israela:
[Obrazek: wykreslanka.png]
Hasło: Hevi Kabisa

Oprócz Israela osobami, które podesłały mi wykreślankę są:
- Kuanza
- Myr
- Xenia
- Athastan
- Askari
- Nikita
- Vasanti Vei
- Huntrees

Każdy uczestnik dostanie po 20 opali, a Israel poźniej otrzyma nagrodę główną w postaci rysunku.
Dzięki wielkie za wzięcie udziału ^^
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#3
01-01-2017, 14:13
Prawa autorskie: ja-Dirke

Bu tylko opale czyli kto pierwszy ten lepszy? bu nie fajnie i an co się wysilać było xp i najlepiej nie spóźniać się bo nie warto wtedy nawet zaczynać <tak czepiam się bardzo>
moje opale dajcie komuś innemu
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#4
01-01-2017, 14:38
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Noo tak? Kto pierwszy przyśle najlepsze rozwiązanie ten wygrywa, tak to działa. A co mieliby dostać inni? Też rysunki? Albo byśmy wydali kupę hajsu na rysunki dla wszystkich, albo by tej rysującej części administracji ręce odpadły xD
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#5
05-01-2017, 18:46
Prawa autorskie: ja-Dirke

to losować zwycięzce z nadesłanych bo wychodzi an to, ze nie warto nawet brać udziału, a nie każdy może być 24h/7 aby pilnować kiedy sie pojawi wykreślanka, ktoś kto spóźni sie 1h juz moze se darować bo wiadomo, kto już wysłał rozwiązanie.

Jak dla mnie nie fer i ujowo :V
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#6
06-01-2017, 19:24
Prawa autorskie: ja-Dirke

i cisz cyzli nitk nigdy nie wpadł an to aby z puli wysłanych odpowiedzi i nei tylko chodzi o wykreślankę losować zwycięzce?

Bo po uja dajcie więcej czasu skoro wiadomo, że Is wygra bo nie pisze z nikim to i czas am na inne rzeczy, po uja dajecie ten czas skoro i tak w przeciągu pierwszych 2h dostaniecie zwycięzce.

Tak mam frustracja i nie chodzi o to, że nie byłam pierwsza tylko o to, że to jest nie w porządku, byłam przekonana , ze zwycięzca jest losowany a nie kto pierwszy ten lepszy to an prawdę jest do dupy system.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
06-01-2017, 19:45
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ale o co Ci w ogóle chodzi? Zawsze tak było, we wszystkich grach. W tych trudniejszych, które robi się dłużej, ważniejsza jest dokładność (moją "Jaka to melodia" dobrze zrobiła jedna osoba i to drugiego dnia po zapostowaniu konkursu), a w takich, które zajmują 5 minut - czas. Samo zrobienie tej wykreślanki i późniejszej nagrody zajmuje wielokrotnie więcej niż jej wypełnienie; to jest na tyle proste i oczywiste, że można to robić na zasadzie "kto ma farta być wtedy na forum".

Następnym razem możemy zapowiadać konkretny dzień i godzinę, w których wrzucona będzie dana gra. Ale losowania tu nie widzę. Skoro nie można wypełnić wykreślanki lepiej ani gorzej, to niech wygrywa osoba, która robi to szybciej, zawsze to jakieś kryterium wyboru zwycięzcy.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#8
06-01-2017, 19:54
Prawa autorskie: ja-Dirke

"kto ma farta być wtedy na forum". tak to wygląda bo "kto pierwszy ten lepszy" to tym nei jest?

i czemu losowanie nie wchodzi w gre? to ograniczcie też w takim razie do tych osób, które biorą udział w zabawie, bo jesli kros pisze na evencie i w meidzy czasie rozwiązuje to wiadomo, że pierwszy nie będzie.
Losowanie w takiej zabawie jak wykreślanka.
Daje szanse i poczucie, że nie przesiedziało się tego czasu an marne, bo komus wykreślanka może zająć np. 5 minut ale ktoś inny mógł siedzieć np. 30 minut a może dłużej.

Zrobicie jak uważacie i tak ale skoro tyle osób przysłało poprawnie to powinniście nad takowa opcją się zastanowić.
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#9
06-01-2017, 20:04
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie rozumiem, co jest złego w "kto pierwszy ten lepszy". Jedne gry są na "kto pierwszy ten lepszy", a inne na dokładność. Wykreślanka to ten pierwszy rodzaj.

To następnym razem będziemy ogłaszać wcześniej, kiedy pojawi się gra, żeby każdy wtedy na chwilę oderwał się od półfabuły i poświęcił 5 minut na grę, jeśli na na to ochotę.
Jak ktoś ma problemy z wykreślankami i zajmują mu one pół godziny, to w mojej opinii nie zasługuje na nagrodę w postaci rysunku. :P Można próbować sił w innych grach, które bardziej mu opowiadają.

No tak, dużo osób nadesłało poprawnie wypełnioną wykreślankę, bo wypełnienie jej to parę minut roboty. :P Moją "Jaka to melodia" zrobiło mniej osób, bo to już wymagało więcej wysiłku. I nie ma w tym nic złego - ktoś chce robić tylko proste gry, niech robi proste. Ale jeśli liczy na dostanie rysunku, którego zrobienie jednak trochę wysiłku wymaga, to albo niech będzie mistrzem tych wykreślanek i robi je szybko, albo niech się bierze za inne, trudniejsze, ale wymagające mniej refleksu gry.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#10
06-01-2017, 20:21
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Ciekawe jest to, że po takim czasie dopiero ktoś stwierdza, że to jest niesprawiedliwe.
Od 2014 roku była to już piąta wykreślanka. Do czterech poprzednich nikt nie miał zastrzeżeń i nagle się okazuje, że niesprawiedliwe to. Swoją drogą, to równie dobrze można się przyczepić do pozostałych konkursów, które maja identyczne zasady.

Nie wiem, czy przeszkadza to, że trzeci raz w wykreślance wygrałem, czy może o to, że wygrał ktoś, kto nie pisze na fabule, czy może po prostu przeszkadza brak zdobytej głównej nagrody, czy może po prostu zwykłe czepialstwo.
Nie będę wnikać w to. Jako, że nie piszę na fabule, to rezygnuję z nagrody. Przekażcie ją następnej osobie w kolejności, albo rozlosujcie. Obojętne. Mam nadzieję, że jeszcze nie zaczęto jej robić.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

#11
06-01-2017, 20:56
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Myr raczej chodziło o to, że inni nie siedzą non stop na komputerze by odświeżać forum i czekać kiedy zostanie wrzucony konkurs. I pewnie nie zagłębiała się w szczegóły detali dotyczących zasad tych zabaw, ewentualnie jej to umknęło.
Dla przykładu konkurs na zasadzie przyślij ciekawe zdjęcie, tam jury losuje takie, które im się podoba a nie te które przyszły w pierwszej kolejności. Podany też termin czasu mógł być mylący, oho mam dwa dni na wykreślankę. Spoko przełożę to na później teraz zajmę się innymi sprawami.
Losowanie wśród osób, które nadesłały wszystkie poprawne odpowiedzi nie byłoby takie głupie. Wszak każdy, który się tego podjął poświęcił na to czas by to zrobić.
To taka drobna sugestia z mojej strony.
Niech nikt nie wypomina, że zależy mi na nagrodzie bo udziału nie brałam w żadnej z zabaw. Nie miałam na to czasu, choć może gdybym wiedziała, że nie jest to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy to może i bym się za ta wykreślankę, któregoś dnia zabrała.
"Uzupełnioną wykreślankę wraz z hasłem proszę o wysłanie mi na PW do 30 grudnia godziny 18. Możecie wypełnić jak tylko chcecie, aby tylko było czytelne, choćby w paincie czy też zdjęcie, jeśli chcecie ją zrobić po wydrukowaniu."
Następnym razem zamiast pisać macie dwa dni na wykonanie zadania, napiszcie, że wyniki będą podane za dwa dni bo jak widać jest to mylące :v
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#12
06-01-2017, 21:21
Prawa autorskie: ja-Dirke

Is nie bierz tego personalnie, a jakbyś ty nie zauważył wróciłam w tamtym roku zaś nie brałam udziału więc nie interesowałam się zasadami. Jak napisała Vult wyżej, o to mi chodziło. Sam opis nie mówił, że kto pierwszy ten lepszy i to JEST mylące i BŁĄD administracji, że nie napisali to jasno mając dwa dni an uzupełnienie jej uważa się, że szybkość nie am znaczenia.
Mi na rysku jakoś nie zależy specjalnie, bo sama se mogę rysnąc ale zapewne inni by się bardzo ucieszyli i zapewne wiedząc, że to tak dział tez inaczej by podeszli lub nie podeszli do tego wyzwania.
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#13
06-01-2017, 21:23
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Ok rozumiem. W sumie możecie mieć rację. Ja już jestem przyzwyczajony, że tak to działa, ale fakt, że ktoś mógł nie wiedzieć.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#14
06-01-2017, 21:40
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Aha, i Kiu, zapomniałam zwrócić na to uwagę, a to istotne: na przyszłość powstrzymuj się od tych "ujów". Nie ma potrzeby korzystania tu z takiego słownictwa.

Is, skoro tak, to nagrodę dostanie osoba, która nadesłała pracę jako druga, czyli Kuanza.

Zawsze tak było, że pierwsza osoba, która zrobiła wszystko dobrze, dostawała rysunek, a pozostali opale. Rzeczywiście Inn o tym nie wspomniała; widać uznała to za oczywiste, tak jak i ja, bo praktykujemy ten sposób wyboru zwycięzcy od ładnych paru lat (wydaje mi się, że od pierwszej zorganizowanej rocznicy forum, czyli bodajże czwartej z roku 2010, ale mogę się mylić, musiałabym sprawdzić).
Ale skoro są co do tego wątpliwości, to oficjalnie oświadczam, że następnym razem będziemy o tym informować w pierwszym poście. Postaramy się też zapowiadać wcześniej, kiedy i o której będziemy wrzucać daną grę.


Tyle w temacie, zamykam wątek.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości