♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#46
22-01-2017, 23:22
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial zdziwił się nieco gdy ta polizała go po poliku... Nie często się to zdarzało w jego życiu a ta lwica zrobiła coś podobnego już nie pierwszy raz. Usiadł i przyglądał się lwicy... Obserwował każdy jej ruch z uwagą. 
- a księżyc w dzień widzi? Czy może w dzień można go zwieść? - uśmiechnął się zawadiacko.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#47
23-01-2017, 00:45
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna odwzajemniła jego spojrzenie. Jego pytanie było całkiem interesujące. Księżyc jest w dzień niewidzialny, ale jest na niebie cały czas... Czy więc widzi?
- Chyba nie - powiedziała po chwili namysłu.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#48
23-01-2017, 00:57
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

No tak... Pytanie nie było wcale łatwe, ale tak naprawdę odpowiedź nie była ważna. Wstał i zbliżył się do samicy uśmiechając się cwaniacko. 
- więc skoro chcesz tu zostać ze mną.... To chociaż mi pow co chcesz robić... - był bardzo blisko jej nosa. Chciał się nią zabawić, zaszaleć... Ledwo się powstrzymywał, nigdy tak uparcie się przed czym nie blokował.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#49
23-01-2017, 01:55
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Biała lwica spojrzała głęboko w oczy Beliala gdy ten się do niej zbliżył. Wyszczerzyła zęby w zawadiackim uśmieszku.
- Szczerze? Wszystko mi jedno, jeśli będę robić to z tobą - oświadczyła. - Możemy walczyć na niby, spacerować, polować... Co chcesz - dodała.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#50
23-01-2017, 13:11
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial ze lekko zdziwioną miną patrzył na lwicę. Przez chwilę się nie odzywał ani nie ruszał... Nagle prawą łapą pacnął ją w pyszczek dokładając do tego głupkowaty uśmiech i szereg białych zębów w szerokim uśmiechu. 
- myślisz że mógłbym z tobą walczyć? Nie chciałbym zrobić Ci krzywdy... Chyba bym nie zaryzykował.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#51
23-01-2017, 17:01
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna zaśmiała się, gdy Belial ją pacnął. Wcale nie bolało, było za to zabawne.
- Jak chcesz. - Wzruszyła ramionami w odpowiedzi na jego troskę. - To co porobimy?
Zastanawiała się, co się dzieje w jej stadzie. Czy Kapłanka zauważyła jej nieobecność? Mam nadzieję, że nie, pomyślała lwica. A jeśli nawet, to liczę na to, że Ines sądzi, że jestem na przykład na polowaniu.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#52
23-01-2017, 17:08
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

- jak już wspomniałem, dżentellwem nie jestem... Sama mi powiedz co robimy...- Belial nigdy się nie bawił, stąd miał wiedzieć jak wygląda rozrywka... Oczywiście poza mordobiciem i rozlewem krwi.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#53
23-01-2017, 18:48
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

- Tulimy się? - zażartowała lwica. Nim Belial zdążył zareagować, Eleyna przysunęła się bliżej i wtuliła w jego miękką grzywę. Zamruczała i przymknęła oczy.
- Wiesz co? - powiedziała po chwili, nie otwierając oczu. - Bardzo mało o tobie wiem. Masz jakąś rodzinę? Albo dzieci? Lub partnerkę?
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#54
25-01-2017, 12:14
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Pogadanki o rodzinie i partnerkach? Szybko... Ale cóż właściwie, czemu nie. 
- Nie mam rodziny, dzieci... Partnerki też nie. Mówiłem że jestem samotnikiem. - uśmiechnął się. 
- kiedyś było trochę inaczej... Ale teraz nie ma nikogo, może tak ma być? - zapytał pod koniec. Chociaż znał odpowiedź, odpowiedź jaka mu najbardziej pasowała... "tak jest prościej" westchnął cicho. 
- a ty? Jakie to jest z tobą?
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#55
25-01-2017, 16:59
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Biała lwica skinęła głową ze zrozumieniem gdy Belial jej powiedział, że jest sam. Musi być bardzo samotny, pomyślała ze współczuciem.
Zmarszczyła brwi, gdy lew zadał jej pytanie i szybko przejrzała swoje "wewnętrzne drzewo genalohiczne".
- Moi rodzice, Kew i Lischana nie żyją - powiedziała. - Mam rodzonego brata Falarisa, no i przyrodnią siostrę Feliję. Wiesz co? - Zaśmiała się niespodziewanie. - Mój ojciec powiedział mi kiedyś, że jest synem Febe, jednej z córek Kovu i Kiary. Ale na pewno żartował - dodała.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#56
25-01-2017, 17:29
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Felija... Echo odbijało mu się we łbie,znał przecież Feliję... Będzie trzeba o tym zapomnieć. Wysłuchał reszty, ale nikogo nie znał więcej. Kovu, Kiara? Widać ktoś ważny, ale też nie znał. 
- więc ty masz rodzinę... No cóż. - wzruszył ramionami. 
- samotność ma swoje zalety... Nikogo nie można stracić. A strata zawsze boli. - owszem boli... Ale tylko strata czegoś ważnego, lub kogoś...
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#57
26-01-2017, 02:50
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Niebieskooka zamyśliła się nad jego słowami. Faktycznie, samotność ma swoje zalety, pomyślała. Ale bywa też przekleństwem.
- Nie masz przyjaciół? Albo znajomych? - spytała, wstając. Podeszła blisko lwa, a potem okrążyła go, ocierając się bokiem o jego ciało. Po chwili stanęła, oparta o Beliala.
- Ja mogę być twoją przyjaciółką - szepnęła mu do ucha uwodzicielskim tonem. - Jeśli oczywiście chcesz.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#58
26-01-2017, 15:15
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Belial czuł się zakłopotany, nie rozumiał o co chodzi lwicy...  Przyjaciółka? Szary nie do końca wiedział co to ma znaczyć. Ktoś taki jak Felija, czy jak kiedyś Duch tylko w żeńskiej odmianie? Zachowanie lwicy wskazywało jednak że o coś innego chodzi... Przynajmniej tak się Belialowi wydawało, a na tym polu miał bardzo małe doświadczenie. 
- co masz na myśli... Nie zrozum mnie źle ale przyjaźń to coś czego nie rozumiem. - odparł cicho. Mimo wszystko chciał by ona była blisko, to ciepło było jak narkotyk... Chciał by była Jeszce bliżej... By było jeszcze ciepłej.
Eleyna
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:214 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 69
Zręczność: 74
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 28

#59
27-01-2017, 14:34
Prawa autorskie: Linearty DragonFireNight i Malaiki pokolorowany przez Omarę

Eleyna zauważyła zakłopotanie lwa i zamruczała mu głośno do ucha, aby go trochę ośmielić.
Otarła się łbem o jego łeb.
- Będę twoją przyjaciółką, co znaczy, że będziemy razem spędzać dużo czasu, rozumieć się nawzajem jak nikt inny, i w razie potrzeby oddam za ciebie życie - wyjaśniła Belialowi łagodnie.
[Obrazek: 6gzw51.jpg]
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#60
27-01-2017, 17:54
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Po plecach szarego przeszły ciarki gdy lwica zamruczała mu do ucha. Ostatkiem silnej woli walczył ze swoimi żądzami. Czuł że jeszcze trochę i nie zdoła się powstrzymać. Słowa lwicy sprawiły że szerzej otwarł oczy. 
- dzięki... To bardzo miłe... Ale proszę nigdy nie dodawaj za mnie życia. Jeszcze mnie znienawidzisz. - spojrzał na nią i trąci ją pyskiem delikatnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości