> AUDYCJA 24 <


UWAGA!
Zmianie uległ 7. punkt regulaminu fabularnego. Obowiązkowo należy się z nim zapoznać!


UWAGA!
Wprowadzone zostały zmiany dotyczące funkcjonowania Duchów, a rola Szamana została oficjalnie określona. Więcej na ten temat dowiecie się tutaj.


UWAGA!
Pojawił się temat dotyczący rozstrzygania sytuacji, w których osoba, która zobowiązała się do gry daną postacią, przestała pisać na forum. Model postępowania w takich sytuacjach został opisany tutaj.
[22.01 - 05.02]
]Choć najczęściej w południe temperatura dochodzi do 28*C, zdarzają się dni, gdy sięga do 32*C (gdy nie pada). Opady występują niemal każdego dnia, najczęściej rano i późnym popołudniem. Rzadko zajmują cały dzień.Cytat stycznia nadesłany przez Tiba:
Szczęście jest jak motyl; im bardziej go gonisz, tym bardziej ci ucieka, lecz gdy zwrócisz swoją uwagę ku innym rzeczom, przyfrunie i usiądzie łagodnie na twoim ramieniu
~ Henry David Thoreau

CYTATY ROKU 2016
Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą.
~ William Hazlitt; nadesłany przez Talvedu'ul

Dobroczynność nie polega na dawaniu kości psu. Dobroczynność to kość dzielona z psem wówczas, gdy jesteś równie głodny jak on.
~ Jack London - Zew Krwi; nadesłany przez Vasanti Vei

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Tene!

Generator statystyk

Vasanti Vei
Królowa
*
GatunekLew PłećSamica Wiek5,5 roku Tytuł fabularnyMedyk Opale183 Tytuł pozafabularnyGłówny Administrator / Skryba / Mistrz Kalamburów / Geniusz / Mistrz Cytatów Liczba postów:2,325 Dołączył:Jun 2012

STATYSTYKIŻycie: 92
Siła: 82
Zręczność: 86
Spostrzegawczość: 82
Doświadczenie: 5

#1
11-01-2017, 22:57
Prawa autorskie: Ragous / KuroShimauma, cienie Ragous

Uwaga! Pamiętaj, że jeśli przejmujesz postać od innej osoby, zobowiązujesz się do aktywnej gry daną postacią!

W przypadku długotrwałej niezgłoszonej nieobecności i braku możliwości nawiązania kontaktu przez pół roku, licząc od daty ostatniego napisanego posta, administracja zastrzega sobie prawo do odebrania postaci przejętej od innej osoby lub utworzonej na jej prośbę, np. postaci lwiątka czy rodzeństwa aktywnej postaci.
Osobom przekazującym konta poleca się dbać o to, by mieć możliwość nawiązania kontaktu poza forum z osobami, którym przekazuje się konta.
Jeśli użytkownik nie ma już zamiaru pisać na forum, ale nie życzy sobie przejmowania swojej przejętej lub "zamówionej" postaci albo pozwala na to, ale pod pewnymi warunkami (np. zmiany wykreowanego przez niego wyglądu na inny), powinien poinformować o tym w temacie Nieobecności.

Kwestie sporne rozstrzyga administracja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości