♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#1
17-01-2017, 02:20
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

Trochę dziwaczny pomysł i nie bardzo związany z forum ale nie chciałam żeby zgubił się na sb.

Mianowicie, co wy na to żeby urządzać sobie skajpowe konfy? Nie pisane, bo od tego jest sb, ale normalnie głosowo albo widełkowo? Nie ma problemu żeby włączyć za każdym razem skajpa i jak można gadać to się daje znać i dodajemy się do konfy i wgle? Nie byłoby fajnie?
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#2
17-01-2017, 06:41
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Właściwie to już jest konfa na fb "Lefki na fejsbuku". Co do skypa, no cóż...moim zdaniem lepiej jest pisać przez fejsa, mozna to robić z każdego miejsca, i z uczelni, i ze szkoły, czy nawet z autobusu. Ze skypem jest większy problem.
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#3
17-01-2017, 07:50
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

Niby większy problem jest, ale zawsze śmieszniej jak się z kimś gada na głos.
Ja np. nie mam fejsbuka i nie będę mieć
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#4
17-01-2017, 12:27
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Jednak dużo osób ma smartfony i messengera, więc na tych fejsbukowych konfach można pisać, tak jak mówi Ayu, zawsze i wszędzie :p przy skejpie nie ma tej wygody.
A ja tam na przykład wolę pisać niż rozmawiać na głos z kimś przez internet, drażni mnie świadomość, że ktoś może słuchać mojej rozmowy :d choć fakt, rozmowy przez skejpa z ludźmi z forum są wybitne.
Z tym że jakbyśmy jeszcze mieli rozmowy na skejpie cały czas to już nic innego bym nie robiła, cała kariera szkolna czy życie towarzyskie poszło by w las xD już i tak te konfy niszczą mi życie
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#5
17-01-2017, 12:46
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Gadamy na Skype zawsze podczas gry w kalambury i po grze zawsze też parę osób zostaje i gada o głupotach. Moim zdaniem to jest dobra forma, tak raz na jakiś czas. Nie bardzo sobie wyobrażam taką konfę działającą non stop.

I tak, oczywiście chętnych zapraszamy na fejsa, kogo jeszcze nie ma na naszej konfie, a by chciał być. ;d
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#6
17-01-2017, 15:46
Prawa autorskie: ja-Dirke

non stop pewno nie ale uważam to za fajne bo można gadać a w między czasie robic cos innego a nie tylko grać w <dla mnei nudne> kalambury.

Ja wole gadać bo pisanei pochłania mnie a gadając mogę robić więcej rzeczy a in wiecej i szybciej przekazać.
Taka konfa myśle, że byłaby umawiań typu "dzisiaj na 18.00 zapraszamy chętnych" i tyle nei musi byc cały czas xp
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2017, 15:47 przez Myr.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
17-01-2017, 17:09
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ale Ty ani razu nie grałaś z nami w te kalambury, to skąd wiesz, czy Cię to nudzi? xD Taka gra w towarzystwie znanym z forum połączona z gadaniem na skype to zupełnie co innego niż granie z randomami albo na żywo z rysowaniem na kartce.

Mogę założyć temat, w którym byśmy podali swoje nicki na skype i kto chce, ten się pododaje do znajomych i będzie do siebie dzwonić. Będzie można się umawiać samemu tam albo na samym skype. Ja osobiście raczej się nie przyłączę, bo gdy mam wolny weekendowy wieczór na nerdzenie w klimatach KLa, ale nie na samym KLu, to wolę połączyć skype z kalamburami i potem zostać na tym skype jeszcze trochę.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#8
17-01-2017, 17:17
Prawa autorskie: ja-Dirke

grałam, widać pamięć ci zawodzi xp
Wcale radośnie nie było nie dla mnie a i pora był taka se więc głównie słuchałam. Do tego pisze wolno więc ani to skupić sie na grze ani to an gadaniu.

Lepsze to niż nic i wiesz Vei każdy ma swój sposób to wszystko. Ja nie raz gadam an skypie, pisze na forum i gram we wowa jednocześnie xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2017, 17:18 przez Myr.)
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#9
17-01-2017, 17:41
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Specjalnie przejrzałam cały temat z kalamburami i nie było tam żadnego z Twoich nicków. Ale ok, może i rzeczywiście byłaś jakoś na początku. Zawsze można przychodzić na samego skype po kalamburach.

Ok, no rozumiem, tylko ja nie widzę sensu w organizowaniu tego jakoś odgórnie jako administracja, chcecie konfy na skype - to zakładajcie, zróbcie temat Skype we Wszystko we wszystkim, ja mogę wam go przykleić i się umawiajcie. :P
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#10
17-01-2017, 17:54
Prawa autorskie: ja-Dirke

byłam, xp na drugiej czy tam trzeciej edycji
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

#11
18-01-2017, 16:14
Prawa autorskie: Bjorn

Jak dla mnie fajnie, mogą być mniejsze, lub większe. Jeśli ktoś może to po prostu niech włącza skype i już, ewentualnie można ogłaszać że dnia tego i tego będzie konfa. Zdecydowanie lepsza forma niż pisanie na sb
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#12
18-01-2017, 17:36
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

zrobiłam temat, pisajcie nicki jak chcecie, ja będę dodawać wszystkich
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2260
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#13
18-01-2017, 17:39
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

Jak dla mnie spoko pomysł, można spróbować ;D
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Talvedu'ul
Konto zawieszone

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:~8 lat Tytuł fabularny:Partner Królowej / Skarbnik Liczba postów:240 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 62
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#14
18-01-2017, 17:43
Prawa autorskie: CherryColaax, ja, Globus, mła
Tytuł pozafabularny: VIP / Mistrz Cytatów

przykleiłabym tego skajpa ale nie mam uprawnień, widzisz Felko :(
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#15
18-01-2017, 17:45
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Przykleiłam. ;d


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości