♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Cola
Konto zawieszone

Gatunek:lipard Płeć:Samica Wiek:Młodzik Liczba postów:43 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 35
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 10

#1
25-01-2017, 05:49
Prawa autorskie: moje

Co do Coli...
to w sumie szukam kogoś, kto poprowadzi Xis, po prostu. Nie chcę pisać sama ze sobą XD 
Pakiet startowy:
http://sta.sh/2trh01wcq05?edit=1

Co do fabuły:
Xis to matka Coli. Jest stosunkowo młoda. Kiedyś należała do Cieniowiska. Ghalib posłał ją w poszukiwaniu kogoś, kto mógłby dołączyć do Cieniowiska jako medyk. Niestety podczas jej podróży natknęła się na obcego samca lwa, który, no cóż ekhem, ją zgwałcił i porządnie obił. Xis wróciła do Cieniowiska już parę tygodni po tym zdarzeniu. Odkąd została matką wróciła do niej pewność siebie, do tego stopnia, że w obronie terytorium i Coli stłukła na kwaśne jabłko lwicę Tau, którą to zawlokła do Ghaliba. Ta stała się później niesławnym posiłkiem byłego herszta... yep. :I Nie obyło się to jednak bez wielu ran i blizn (widać na rysunkach).
Po odejściu Ghaliba nie angażowała się już w życie stada i spędziła czas na wychowywaniu młodej Coli (co nie jest łatwe, gdyż mała jest hybrydą - urodziła się ona i jej bliźniaczka, ale ta druga nie przeżyła porodu - i pchełką pełną energii, a także Xis ma mieszane uczucia względem niej czasami, ze względu na to, że mała jest wynikiem gwałtu :v niemniej kocha ją, choć nie zawsze umie to okazać). 

Ojciec Coli: http://sta.sh/022qz87d3nn5

Zapraszam :I
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2017, 05:54 przez Cola.)
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#2
13-02-2017, 22:49
Prawa autorskie: Av: Askari

Aktualne jest to jeszcze? Jak tak, to mogłoby być, hm, ciekawie. Inny gatunek i na dodatek samica. Do odważnych świat należy xD
Visa
Konto zawieszone

Gatunek:czarna pantera Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (8 lat) Liczba postów:204 Dołączył:Sie 2014

STATYSTYKI Życie: 94
Siła: 75
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 56

#3
13-02-2017, 23:58
Prawa autorskie: ja xd

Tak, Xis nadal jest wolna ;)
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#4
14-02-2017, 00:22
Prawa autorskie: Av: Askari

Wysłałem PW.
Frigg
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:3 lata. Znamiona:0/0 Liczba postów:372 Dołączył:Sie 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#5
14-02-2017, 00:32
Prawa autorskie: Ragous

masz odpis z hasłem, sprawdź


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości