♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Rinuzi
Samotnik
*

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:135 Dołączył:Lip 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 18

28-11-2016, 20:54
Prawa autorskie: Ja

Nie przeszkadza mi, ale chyba nie jestem fanką

https://www.youtube.com/watch?v=s3rC1jXB0RU
Awatar nieaktualny - Rin jest młodą dorosłą
Odpowiedz
Umar
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samiec Wiek:Malucha Liczba postów:9 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 18
Spostrzegawczość: 25

04-11-2017, 20:54
Prawa autorskie: Zephyr & Shiya

A już się bałem ze nie ma tego pięknego tematu na tym forum, a był sobie na szarym końcu :v

Piosenka... Rly, 6 minut? ;-; Tło muzyczne ma spoko, ale coś mi nie pasuje w tym wokalu... Ogółem: Nah. mocne 4/10~

https://www.youtube.com/watch?v=DUYuUN4myhs
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2017, 20:55 przez Umar.)
Odpowiedz
Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

04-11-2017, 21:22
Prawa autorskie: Av: Askari

Eeeeeee... No, tak. Nie jestem fanem takich piosenek, zbyt krzykliwe to dla mnie.


*klik*
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

04-11-2017, 21:56
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

To jest po szwedzku, prawda? :v Próbowałam znaleźć tłumaczenie tekstu, bo nie lubię nie rozumieć tekstu, ale coś nie wyszło. Nie lubię także oceniać piosenek bez tekstu, ale jak już włożyłam wysiłek w próbę znalezienia go i przesłuchałam całości w tym czasie, to ocenię :v A nawet wypowiem się w miarę konstruktywnie! wcale nie jest tak, że po prostu robię wszystko poza tym, co mam zrobić
Słychać, że nie jest to nowa piosenka, tylko taka nieco starsza, ale nie jest to nachalna nuta. Ten szwedzki brzmi tu jak bełkot, wydawało mi się, że jest bardziej szorstki/twardy, bo ta piosenka jest taka, hm... Płynna, ciągnąca się, pobrzmiewa nieco melancholijnie, niby nie jest wolna, ale szybką też bym jej nie nazwała. Właśnie rytm i melodia instrumentów są dość żywe, a wokal to wszystko jakby uspokaja. Brzmi jak smęty o miłości, ale samo w sobie nie jest smętne :v

Takie 6/10, bo nie moje klimaty, ale obiektywnie mogę stwierdzić, że jest bardziej dobre niż złe.
Dostałam tekst (:3), który bardzo mi się podoba, bardzo pasuje do całej resztki piosenki, melodii, śpiewu, i zdecydowanie podnosi jej wartość. 7,5/10, bo jak nie mam tekstu przed oczami to dalej nie rozumiem i nie mogę się tak zachwycać xD

To jest ta piosenka, której bym słuchała w samochodzie wracając w środku nocy do domu, widząc za oknem światła latarni, opierając głowę o drzwi i czując, jak zamykają mi się oczy, mając mnóstwo myśli w głowie, ale powoli zostawałaby tylko ta melodia, piosenka by mnie usypiała - ale nie w taki nudny sposób, tylko wyciszając mojego ducha, o.

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2017, 13:57 przez Samiya.)
Odpowiedz
Umar
Samotnik
*

Gatunek:Gepard Płeć:Samiec Wiek:Malucha Liczba postów:9 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 18
Spostrzegawczość: 25

06-11-2017, 09:55
Prawa autorskie: Zephyr & Shiya

Fajne, bardzo, bardzo fajne. Pineska wpadła mi w ucho~ Wykonanie świetne, a tekst strasznie maga <3 Lubię takie pozycje. Tak mi się spodobało ze aż dałem łapkę w górę :v   

7/10

https://www.youtube.com/watch?v=QmFpgIuPk1I

Nie mogę się doczekać ich nowej płyty *-*
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2017, 09:55 przez Umar.)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości