komunikaty

> AUDYCJA 31 [NOWA] <

W tym tygodniu bonus - 5 opali - otrzymuje Haki!

UWAGA!
Temat o znachorach został zastąpiony nowym: Medycy i znachorzy! Nastąpiło kilka drobnych zmian, a niektóre kwestie zostały doprecyzowane, więc zachęcamy do zapoznania się z tym tematem, a zwłaszcza polecamy to medykom i znachorom.inne

Cytat września nadesłany przez Vasanti Vei
- Jeśli chciałbyś tu kogoś zszokować to musisz się bardziej wysilić - powiedział, unosząc brwi i uśmiechając się krzywo. - Tutaj krew nie robi na nikim wrażenia.
~ Ghalib, Kamienna Pieczara


Generator statystykWRZESIEŃ
Połowa pory suchej za nami. Ale właśnie teraz warunki są najgorsze - większość zbiorników wodnych wyschła, a te, które przetrwały, są płytkie i mocno zamulone. Temperatura sięga maksymalnie do 25*C, w nocy spada często do 12*C. Słońce może nie piecze zbyt okrutnie, ale nie ma też co liczyć na deszcze.
Bafomet
Samotnik
*
GatunekDik-dik PłećSamiec WiekMłody dorosły Liczba postów:1 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 5
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 115
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
28-08-2017, 19:26
Prawa autorskie: Gnulia

Imię: Bafomet
Wiek: 5 lat
Gatunek: Dikdik drobny
Charakter: Ten osobnik na pierwszy rzut oka wydaje się być poczciwym parzystokopytnym, jednak bliższe spotkanie przypomina zbyt długie wpatrywanie się w otchłań nocy – niewytłumaczalne uczucie, iż coś jest cholernie nie tak z tym futerkowym zwierzakiem. Wrażenie wynaturzonego uosobienia przypomina powód, dla którego szukasz bezpiecznego, dobrze oświetlonego schronienia po zachodzie słońca. Zimny, nieobliczalny, często wydający się większy niż jest w rzeczywistości, a zarazem niezwykle inspirujący, zagadkowy i szelmowski sprawia, iż jest równie charakterystyczny co srebrny dysk na firmanencie atramentowoczarnego afrykańskiego nocnego nieba.
Historia: Na ziemach Czarnego lądu pojawił się nagle, wraz z innym dikdikiem, z którym najwyraźniej jest spokrewniony. Mroczny sznyt i niewymuszona gracja wywiera duże wrażenie na każdym, z którym się zetknie. Uwielbia hulańce i zabawy. Z powodu niezwykle rzedkiego, srebrzystego futerka często dodaje się mu lat, jednak kolor ten towarzyszy mu od urodzenia i sprawia, iż od swego krewniaka różni się jak mrok nocy od blasku dnia.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak


Regulamin podpisany?: Tak

Akcept.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2017, 19:26 przez Bafomet.)
Odpowiedz Ostrzeż
Dajjal
Samotnik
*
GatunekDik-dik PłećSamiec WiekMłody dorosły Liczba postów:1 Dołączył:Sie 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 5
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 115
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
28-08-2017, 19:29
Prawa autorskie: Karen Abramyan, Gnulia

Imię: Dajjal
Wiek: 5 lat
Gatunek: Dikdik drobny

Charakter: Uroczy parzystokopytny o wielkim sercu. Jest coś diabolicznego i niepokojącego w spojrzeniu czarnych jak otchłań oczu tego osobnika. Naturalnie charyzmatyczny, mimo niewielkich rozmiarów promieniuje ukrytym potencjałem.

Historia: Przybyły znikąd, pojawił się na stepach wraz z drugim osobnikiem swego gatunku, będącym jedynym znanym członkiem rodziny. Uwielbia brutalne polowania i smak krwi pokonanego na polowaniu zwierza. Dostojna postawa i specyficzny charakter pozwalają mniemać, iż rogaty milusiński pochodzi z miejsc, w których traktowany był z dużym szacunkiem. Jasne umaszczenie i płowe futro łapiące promyki słońca, sprawia, iż różni się od towarzysza jak dzień różni się od nocy.

Ozdoby i ich pochodzenie: Brak
 
Regulamin podpisany?: Tak

Akcept.
Odpowiedz Ostrzeż
Tumaini
Samotnik
*
GatunekSerwal PłećSamica WiekMłodzik Liczba postów:2 Dołączył:Wrz 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 22
Zręczność: 42
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
16-09-2017, 18:54
Prawa autorskie: Wikimedia.com

Imię:Tumaini
Data narodzin: 15.01.2016
Wiek: Młodzik
Gatunek: Serwal
Charakter: Niepoprawna optymistka. Wyznaje zasadę, że wszystko się jakoś ułoży, i zawsze mogło być gorzej. Nie jest pacyfistką, ale ma otwarte podejście, nawet do nieznajomych, i choć potrafi się odgryźć, to trzeba naprawde mocno się postarać, by stracić jej zaufanie.
I nie cierpi przymusu. W żadnej formie. Jeśli ktoś spróbuje ją do czegoś zmusić, to może być pewny, że nie uzyska już od niej niczego.
Historia: Chyba najprostrza z możliwych. Pochodzi z terenów leżących na północ od lwiej krainy. Rodzice z tego co jej wiadomo żyją i mają się dobrze. A napewno tak było, gdy po ukończeniu półtorej roku, wraz z resztą rodzeństwa odłączyli się od nich i rozeszli na cztery strony świata.
Ozdoby i ich pochodzenie: Na razie brak.

Regulamin podpisany?: Jak zawsze. 


Niestety musisz zmienić avatar, bo ten obrazek przedstawia czyjegoś OCa i wątpię, żeby autor pozwalał na używanie go. Chyba, że masz pisemną zgodę. Poza tym wszystko okej.  

[Fakt, nie doczytałem, że to OC. Mój błąd, już zmieniam.]

Akcept, tylko usuń tamtego autora z profilu


Już.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017, 08:42 przez Tumaini.)
Odpowiedz Ostrzeż
Hijazi
Samotnik
*
GatunekLew afrykański PłećSamiec WiekMłody dorosły Liczba postów:4 Dołączył:Wrz 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 67
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
17-09-2017, 16:29
Prawa autorskie: jo

Imię: Hijazi
Data narodzin: 15.03.2015
Wiek: Młody dorosły
Gatunek: Lew afrykański bliżej niezidentyfikowanego podgatunku.
Charakter: Zdradliwy rudy. Nah, to tylko taki żart, aczkolwiek faktem jest, że spotkania z Hijazim do zbyt przyjemnych nie należą. To wyciszony i spokojny lew, tolerujący tylko niewielkie grono innych osobników i ceniący sobie święty spokój. Każdy nieproszony gość lub natrętny nieznajomy powinien liczyć się z chłodnym przyjęciem, a jeśli i to go nie odstraszy - z totalną demolką pyska poczynioną przez wnerwionego samca. Co jeszcze? Rudzielec należy do cichych obserwatorów -  świetnie sprawdza się w roli słuchacza i szpiega. Wprawdzie ciało nie pozwala mu na bycie silnym wojownikiem, ale nie stroni od bijatyk. I najważniejsze pytanie - czy jest "dobry" czy "zły"? Trudno powiedzieć, bo mając na względzie jego spokojne na pierwszy rzut oka usposobienie łatwo uznać go za nieszkodliwego, lecz w tych czerwonych ślepiach czai się coś złowieszczego...
Historia:  Urodził się w "tradycyjnym" stadzie - tatuś i parę lwic z młodymi - i jak zwykle w takich rodzinkach bywa, zmuszony był odejść gdy tylko osiągnął dorosłość. Nic więcej nie napiszę, bo pomysłu brak - lubię wymyślać przeszłość w trakcie tworzenia obecnej historii postaci. ;)
Ozdoby i ich pochodzenie: Nic nie ma.

Regulamin podpisany?: Tak!


Popraw profil (płeć, wiek, statystyki), a reszta w porządku.

Akcept
[Obrazek: fascynujce_af_na_kla_by_madkakerlaken-dbnpgmv.png]
Odpowiedz Ostrzeż
Wataki
Samotnik
*
GatunekLef PłećSamiec Wiek-noworodek Liczba postów:7 Dołączył:Wrz 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 5
Zręczność: 5
Spostrzegawczość: 5
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
18-09-2017, 20:43
Prawa autorskie: Zuma

Imię: Wataki
Data narodzin: Na to nadejdzie czas.
Wiek: Jeszcze nie istnieje
Gatunek: Lef
Charakter: Jeszcze się nie urodził, a już domagacie się charakteru? :v
Historia: Zobaczymy, mam nadzieję że będzie ciekawa.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.

Regulamin podpisany?: Oczywiście.

Nadaję kolorek.
Odpowiedz Ostrzeż
Shintoa
Samotnik
*
GatunekPyton południowoafrykańński PłećSamiec Wiek5 lat Liczba postów:7 Dołączył:Wrz 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 75
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
18-09-2017, 21:20
Prawa autorskie: Dino-wolf

Imię:  Shintoa 
Data narodzin: 2012 wrzesien 18
Wiek: Młody dorosły.
Gatunek:  Pyton południowoafrykański
Charakter:   Sssspokojny, wiecznie głodny oraz złośliwy. Nie potrzebuje głębszych filozofii. Nie należy go jednak lekceważyć... choć któż by tak o ssssobie ssstwierdził?
Historia: Nie dane mu było sssspokojne  dzieciństwo. Jak to wąż, musiał ssssobie radzić. A to z kolei doprowadziło go do cwaniactwa. I Samotności. Samotności którą potrafił zdzierżyć, jednak z czasem zyskał kilka cech, które czynią go lekko dziwnym. 
Jak choćby to że ma słabość do błyskotek. Podróżując znalazł dziwne miejsce, pełne podłużnych szarych liści, cienkich gałęzi bez odnóg oraz żar.... dziwny żar jaki widział wcześniej tylko w pobliżu wulkanów lub w gorących jaskiniach. Znalazł tam także błyskotki... dużo błyskotek.I od tamtej pory uważa się za kolekcjonera. 
Zbiera każdą ciekawą błyskotkę. I jest gotów dla powiększenia swej puli skarbów, zrobić bardzo wiele. Trzyma je w bezpiecznym żołądku, i by je ukraść, trzeba byłoby być przez niego zjedzonym. O co wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Gorzej przychodzi jednak ucieczka.... chyba że drugą stroną. Shintoa jest sprawnym łowcą, ale także niespełnionym poetą.  Jednak o tym wie już tylko on. 

Ozdoby i ich pochodzenie: W brzuchu posiada kilkanaście błyskotek. Jest w stanie je wypluć/zwymiotować. Są to kamienie szlachetne, ametysty, rubiny, topazy... nic wielkiego. Ważne że błyszczy!Regulamin podpisany?: Yup


1: Podpisz regulamin, bo jakoś nie widzę że to zrobiłeś. 
2: Ludzi w zapisie powinno się unikać, chyba że są koniecznie potrzebne w historii postaci. A takie ot sobie jedzenie ludzi raczej zbytnio nie wpływa na historię, tak samo z ich błyskotkami. Bez ludzi nie ma błyskotek :v
3: Jak na postać mającą pięć lat, to przydałoby się jakby zapis był choć trochę dłuższy, pięć lat życia dość trudno jest ująć w trzech linijkach.


Nadaję Ci miano samotnika.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-09-2017, 17:32 przez Shintoa.)
Odpowiedz Ostrzeż
Rhegal
Samotnik
*
GatunekMamba czarna PłećSamiec WiekMłody dorosły Liczba postów:3 Dołączył:Wrz 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 36
Zręczność: 54
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
Wczoraj, 15:41
Prawa autorskie: lapis-lazuri

Imię: 
Rhegal
Data narodzin:
7 lipiec 2012
Wiek:
Młody dorosły
Gatunek:
 Mamba czarna
Charakter:
Rhegal nigdy nie chowa swoich myśli w głowie, często gada i komentuje wszystko sam do siebie. Jest nadpobudliwy, zachowuje się jak po środkach psychoaktywnych. O co, tak naprawdę, można go podejrzewać – od węża praktycznie cały czas czuć specyficzny zapach, który przypomina pożar łąki lub całego lasu. Dodatkowo bardzo silnie wyznaje swoich bogów. Wierzy w to, że bogowie się z nim kontaktują, gdy ten wprowadza się w stan medytacji w otoczeniu zapachu płonących ziół– halucynacje nie raz mówiły mu rzeczy, które nie przyśniłyby się nawet prorokom. A on podekscytowany rozpowiada wszystko wszystkim wokół. Na domiar złego, Rhegal jest tragicznie naiwny i łatwowierny. Można wmówić mu niemal wszystko i z łatwością daje się zmanipulować. Robi się jednak bardzo groźny kiedy odkryje, że ktoś go wrobił albo kiedy po prostu czym się go zdenerwuje. Robi się wtedy iście agresywny i nie zawaha się zaatakować jadem. 
Historia: 
Uciekł ze swojego poprzedniego stada przed pewnego rodzaju wyrokiem śmierci, trafiając w miejsce pochodzenia założyciela jego plemienia. Po długiej wędrówce dotarł na sawannę. I to tam zdecydował się zatrzymać. 
Ozdoby i ich pochodzenie:
brak

Regulamin podpisany?: tak


1: Wpisz datę urodzin i etap życia w profilu, zmień także nieco statystyki. Dorosłe postacie muszą mieć minimum 50 punktów spostrzegawczości.
2: Wpisz poprawnego autora avatara.
3: Nick na który chcesz zmienić imię postaci jest zajęty.


Akcept.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 20:04 przez Rhegal.)
Odpowiedz Ostrzeż
Warsir
Użytkownik
GatunekLew PłećSamiec WiekEmbrion Liczba postów:1 Dołączył:Wrz 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 5
Zręczność: 5
Spostrzegawczość: 5
Doświadczenie:


Poziom ostrzeżeń: 0%
Dzisiaj, 00:14
Prawa autorskie: Ja

Imię: Warsir
Data narodzin: -
Wiek: embrion
Gatunek: lew
Charakter: zobaczymy po narodzinach
Historia: jeszcze się nie zaczęła
Ozdoby i ich pochodzenie: brak

Regulamin podpisany?: yup
Mała, puchata kulka, w kolorze jasno brązowym. Jego oczka są żółto-cytrynowe, a na szczycie główki widnieją czarne zalążki grzywy. 
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości