♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Ile czasu zajmuje ci napisanie posta?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Mniej niż 5 minut (?!)
3 12.00%
5-10 minut
1 4.00%
10-15 minut
6 24.00%
15-20 minut
6 24.00%
20-25 minut
4 16.00%
25-30 minut
2 8.00%
30-40 minut
1 4.00%
40-50 minut
1 4.00%
50 minut-godzinę
1 4.00%
Więcej niż godzinę
0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
09-02-2017, 02:58
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ankiety z poprzedniego serwera niestety zaginęły podczas przeprowadzki (acz dyskusje i część wyników jest zachowana i wrzucona do działu Ankiety->Archiwum), ale co nam szkodzi wystartować z nowymi? ;)

Ankiety będą pojawiać się cyklicznie. Chciałabym, by tematy z ankiet przewijały się też w audycjach, ale to wyjdzie w praniu.

Startuję z pierwszą na rozgrzewkę:
Ile czasu zajmuje ci napisanie posta?
Chodzi o ŚREDNI czas, bo wiadomo, że raz pisze się dłużej, raz krócej.
I pytam o samo pisanie i zastanawianie się nad nim, a nie oglądanie youtuba w przerwach pomiędzy kleceniem zdań. :)

PS Zachęcam też do komentowania! A i głosujcie jednym kontem, bo inaczej nie ma to wiele sensu.
Ja wypowiem się później.
Odpowiedz
Kama
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:449 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 77
Zręczność: 57
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 14

#2
09-02-2017, 09:55
Prawa autorskie: Dirke

Liczy się też czas myślenia o tym, co napisać?
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
09-02-2017, 12:37
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

To znaczy chodzi mi o takie myślenie typu: siedzisz nad komputerem/telefonem/czymkolwiek, gapisz się na pole wpisywania posta i zastanawiasz się, jakich słów użyć. ;) Nie mówię o zastanawianiu się nad postem pod prysznicem.
Odpowiedz
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

#4
09-02-2017, 18:26
Prawa autorskie: Dirke

Tak średnio to będzie z 10 sekund, nie licząc czasu na napisanie go.
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#5
09-02-2017, 19:45
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Rozstrzał jest koszmarny, bo o ile posty nie fabularne zajmują ok 20.s, to fabularne wymagają ok 10 min na przelanie ich ,,na papier". bo jak myśleć, to nie nad komputerem.
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#6
09-02-2017, 20:07
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Ja zazwyczaj każdy krótszy post piszę w około 5 minut. Ot, nadchodzi mi impulsywna myśl na odpis i nie zwlekam. Niestety zdarzają się sytuacje, że mam wenę i wtedy pisze dłużej, bo wpada mi 100 pomysłów na sekundę i nie wiem który wybrać ;p
Jeśli post jest ważny lub długi męczę się nad nim o wiele dłużej... Jak już wiecie ciężej mi się pisze i nie do końca potrafię przelać na klawiaturę to co siedzi mi w głowie. Ponadto nie chcę walnąć posta, który zaważy w negatywny sposób na fabułę (miałam już taki przypadek).
Podsumowując i zerkając na napisane przez siebie posty i określeniu ich rodzaju wydaje mi się, że piszę w dość przeciętnym tempie ^^
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
09-02-2017, 20:08
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie no, tu mówimy o tych fabularnych. ;P
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#8
09-02-2017, 20:23
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Ale niektóre są krótsze ;v o to mi chodziło xD
Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#9
09-02-2017, 20:28
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

U mnie np. to jest jeszcze kwestia sprzętu... PISANIE NA TELEFONIE TO MĘCZARNIA T_T
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#10
09-02-2017, 21:08
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Sat, to było do Athastana. ;d

No u mnie sporo zależy od postaci. Najszybciej piszę Serret (średnio 7 minut jak tak kiedyś liczyłam) i Nurit, a najwolniej Vei, ale to też dlatego, że po prostu tamtymi postaciami prowadzę na ogół te mniej wymagające wątki. Przy Vei muszę się silić na powagę, a w przypadku Serret dialogi przychodzą mi bardzo naturalnie. Shiyą też dość szybko piszę, a z Ines to różnie bywa, ale raczej wolno.
Te najdłuższe posty piszę na ogół do 30 minut, krótsze nawet poniżej 10, no a takie przeciętne to te 15-20 minut.

Z telefonu to bym nie mogła pisać, masakra. xD Z tabletu mi się zdarzało sporadycznie te krótsze posty, ale telefon nieee.

W ogóle to kiedyś nie czytałam swojego posta przed wysłaniem, ale teraz zawsze to robię i czasem wyłapuję jakieś powtórzenia czy literówki... A czasem nie, zwłaszcza gdy przelatuję wzrokiem po tym poście-do-wysłania o trzeciej w nocy. :'D
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#11
09-02-2017, 21:11
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

A spk ;p

O Vei jesteś genialna! Chyba przed wysłaniem zacznę czytać, żeby poprawić w razie potrzeby <3
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#12
09-02-2017, 21:14
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Wiedziałam wcześniej, że inni tak robią. Mnie się nie chciało, ale potem uznałam, że może jednak warto. ;d
Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#13
09-02-2017, 21:35
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Bardzo różnie. Czasami 5 czasami 10 minut. Zależy ile ma być tam akcji ;)
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#14
09-02-2017, 21:39
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Ja się bardzo łatwo rozpraszam podczas pisania posta, zwłaszcza że często w tym samym czasie pisze z kimś na fejsie xD ale też zdarza mi się przeglądać internety. Zazwyczaj działa to tak, że wiem jak mają wyglądać dwa następne zdania, napiszę je, nie wiem co dalej, szybkie zerknięcie w internet, pół godziny później... Fak, miałam pisać xD
Dlatego nie polecam, naprawdę. Ostatnio staram się robić to bardziej w stylu Vei - czyli po prostu usiąść i napisać, ale tak naprawdę nigdy mi to nie wychodzi. Tylko przerwy w pisaniu mam krótsze :p
A, i w ogóle to lubię sobie przeczytać posta i napisać dopiero następnego dnia odpowiedź, przed pójściem spać czy na przykład jak gdzieś jadę układam sobie w głowie zarys swojego posta.
Także sam akt pisania zajmuje mi maksymalnie pół godziny, minimum 10 minut - odejmując te co większe przerwy na fejsika :p
No i o wiele szybciej mi idzie, kiedy moje postacie są pod wpływem silnych emocji, wtedy niemal od razu wiem, co by zrobiły, więc nie muszę długo się zastanawiać.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#15
09-02-2017, 21:45
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Podałam średnio, bo ja przecież prowadze statystyki dla tego ;v
ale tak 15-20 min bo zawsze robie jeszcze 150 innych rzeczy jednocześnie.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości