♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Ile czasu zajmuje ci napisanie posta?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Mniej niż 5 minut (?!)
3 12.00%
5-10 minut
1 4.00%
10-15 minut
6 24.00%
15-20 minut
6 24.00%
20-25 minut
4 16.00%
25-30 minut
2 8.00%
30-40 minut
1 4.00%
40-50 minut
1 4.00%
50 minut-godzinę
1 4.00%
Więcej niż godzinę
0 0%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wendigo
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:7 lat (Dorosły) Liczba postów:396 Dołączył:Sty 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 63
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 9

#16
09-02-2017, 22:06
Prawa autorskie: Av: Askari

Średnio 15-25 minut, zależy to głównie od tego czy ktoś już jest w wątku czy nie. Jak wchodzę gdzieś gdzie jest pusto to szybko piszę, nie muszę się zastanawiać co mówić i jak się zachowywać. Im więcej postaci tym wolniej, lubię rozmyślać jak inni się zachowają po tym co zrobię postacią.
Odpowiedz
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#17
09-02-2017, 22:14
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

No to fabularne tak z 10 minut. Licząc oczywiście z komputera, na co niestety nie zawsze mam okazję. Jak się jeździ, to tylko telefon zostaje. A że się przeglądarka wyłącza co 2 min, to trzeba mi pisać w notatniku i potem przeklejać.
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#18
10-02-2017, 00:25
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Około 15 minut mi schodzi pisanie. Samo. Nie mówiąc o tym, że w międzyczasie będę oglądać Blicza, przeglądać jeszcze dwa inne fora, odpisywać na cb i inne. A to też i zależy jak bardzo chce mi się pisać, zwykle posty mające te 10 linijek właśnie zajmują jakieś 15 minut.
Odpowiedz
Anairell
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata Liczba postów:36 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 5

#19
10-02-2017, 00:27
Prawa autorskie: Dukacia

Jeju, aż wstyd się przyznać, ale zwykle przeciętny post zajmuję mi z 20 minut. Ciągle nie mogę dobrać słów, albo wydają mi się suche, lub sztuczne, lub wcale nie pasujące do sytuacji. Do tego jeszcze czas poświęcony na sprawdzanie błędów, a kiedy już to robię, to znów mi coś nie leży i zaczynam od początku. M A S A K R A.
Odpowiedz
Gyda
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Liczba postów:378 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 16

#20
15-02-2017, 15:20

oooood dłuższego czasu, kilku miesięcy może, robię zupełnie odwrotnie, niż Sami napisała, czyli odpisuję od razu, jak przeczytam czyjś post. Kiedy widzę, że ktoś odpisał, ale nie mam czasu czy szarej materii pod czaszką, żeby samej to zrobić, to nie czytam wątku. Tak mi jest łatwiej, zrobić to od razu, siąść i odpisać, a nie miętolić się z pomysłem na sam odpis pod prysznicem, bo to spod prysznica może wyleźć i przeciągnąć się na kolejne dni. I nie robię wtedy innych rzeczy, kiedy odpisuję, bo staram się dbać o swój ekhem mózg
Haiku o pełnym przygód życiu utalentowanego Gydy i o jego przyjacielu bardzie Kuro:
Wybrałem podróż –
o świcie spadł w lesie śnieg
leciało pióro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości