♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#1
16-02-2017, 09:43
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Hm, tak się zastanawiałam, ze jakby ktoś przypadkiem nie miał pomysłu na postać, to może by przywrócić zaginioną rodzinkę Bomvu, bo w sumie czemu nie :P

W nielicznej żywej rodzince Bomvu zostały dwie samice - matka i siostra.
Kiedy Bomvu był mały jego ojciec - król - został obalony przez młodych samców i wygnany razem ze swoją partnerką i ich dziećmi. Stary król w końcu umarł a dziewczyny w międzyczasie rozeszły się po świecie:

Matka - O wiele młodsza od swojego partnera, w związku była raczej ze społecznego przymusu niż z miłości, choć, jeszcze w stadzie, była dosyć dobrą matka dla swoich dzieci. Po wygnaniu była jednak strasznie zła, że fakt bycia partnerką króla skazał ją na życie w odosobnieniu. Stała się mrukliwa, zgorzkniała, miewała też niekontrolowane napady złości, z których głównie zapamiętał ją mały Bomvu. Pewnego dnia po prostu nie wytrzymała i odeszła zostawiając starego razem z dziećmi. Może się uspokoiła, wydobrzała, a nawet ułożyła gdzieś sobie życie na nowo, a może zdziwaczała jeszcze bardziej, temat do wolnej interpretacji ;)
Wiek: minimum 6-7 lat.
Imię: Ithunzi
Wygląd: KLIK


Siostra - Starsza siostra Bomvu. W czasie wygnania była już starszym dzieckiem lub młoda nastolatką. Po wygnaniu staremu królowi przeszła ochota na wychowywanie jakiejkolwiek dzieciarni (nie żeby wcześniej się jakoś tym przejmował - od tego są matki, nie?), więc raczej ignorował małego Bomvu , a córkę faworyzował, bo była starsza i zaradna. Z powodu tego a także "niedyspozycji", a potem odejścia matki to siostra praktycznie wychowywała Bomvu, ucząc go wszystkiego co powinien umieć lew. Odeszła po śmierci ojca.
Wiek: 4-5 lat - ZAJĘTA


Dizajnów nie mam, nie zastanawiałam się wcześniej nad tym, ale z chęcią zrobię jak ktoś będzie zainteresowany :)
[Obrazek: VOX0cl5.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2017, 16:16 przez Bomvu.)
Mwuaji
Konto zawieszone

Gatunek:Guziec Afrykański Płeć:Samiec Wiek:6 lat Liczba postów:55 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 65
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 5

#2
24-02-2017, 19:09
Prawa autorskie: Ja

UPDATE


Pierwotna historia Mwuajiego zakładała że gdzieś-tam-kiedys miał jakieś potomstwo. Jak to w guźcowym zwyczaju bywa, młode zostały stadzie samic, ale Mwuaji był zawsze obecny przy ich wychowaniu w najmłodszych etapach ich życia.

Jakby ktoś chciał zagrać szyneczką to tatuś Mwuaji zaprasza :)
Dizajn dowolny (mogę zrobić), wiek maks. 4 lata.
Until I should die, until I should break,
not a god, not a devil my soul shall take.
If I should lie to betray myself,
then I would damn myself, and my soul forsake.

[WYGLĄD][THEME]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2017, 19:11 przez Mwuaji.)
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#3
03-04-2017, 17:28
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

Podbijam, tematy dalej aktualne :)
[Obrazek: VOX0cl5.png]
Bomvu
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3,5 Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:93 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 30

#4
14-07-2017, 16:17
Prawa autorskie: Av: Kami; Podpis: Ja

UP: Na prośbę Vei wymyśliłam wygląd i imię dla mamuśki:
KLIK
[Obrazek: VOX0cl5.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości