♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Jak Ci się podoba audycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bardzo mi się podoba
3 50.00%
Podoba mi się
3 50.00%
Średnio mi się podoba
0 0%
Nie podoba mi się
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
17-02-2017, 01:25
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Oto i najnowsza audycja naszego radia! Zapraszamy! :D


Wersja MP3

Mieliśmy pewne problemy z jakością dźwięku, ale Fuko zrobił, co mógł, żeby usunąć szumy i inne nieprzyjemności.
Sören
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Znamiona:1/1 Liczba postów:177 Dołączył:Paź 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 23

#2
18-02-2017, 22:42
Prawa autorskie: Salvathi, podpis Dirke(Myr)
Tytuł pozafabularny: VIP

Nie jest aż tak źle jeśli chodzi o jakość, Fuko odwalił kawał dobrej roboty, da się słuchać, chociaż czasami miałam z tym problemy.

Ogólnie audycja bardzo mi się podobała :D Bardzo się cieszę Vei, że rzucasz wersje mp3 do ściągnięcia, bo zazwyczaj słucham tych audycji z telefonu jak jestem poza akademikiem.

Szacunek dla Kamy za podesłanie tylu pytań, chociaż trochę smutno, bo wiele się pokrywało z moimi xDD Niemniej, audycja dla mnie była bardzo ciekawa, fajnie było posłuchać o Asurze, bo to interesująca postać i chcę zobaczyć, co z nim zrobisz :D

Kibicuję Ci z rysowaniem i mam nadzieję, że nam jakieś swoje ryski pokażesz, nieważne czy lewki czy cokolwiek innego :D

Iiii miałam jeszcze więcej myśli związanych z audycją wcześniej, ale nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć D: Napiszę później jeszcze, jak sobie przypomnę.
[Obrazek: sorepod_by_salvathi-dat1jo1.png]
Israel
Duch
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samiec Wiek:4 lata Liczba postów:458 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie:
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#3
20-02-2017, 22:28
Prawa autorskie: Inn, Venety, Vasanti Vei, Skanda

Audycja się podobała. Miałem pisać więcej, ale nie pamiętam, co chciałem napisać.
Jakość tylko mi przeszkadzała.
A w tym pytaniu o nic nie chodziło. Normalne pytanie.
Gdy zapadła ta noc niewygodnie mi było
Przeżywałem koszmary w ciemności bez dna
Widziałem obok, tuż tuż
Że trup psuje się już
I zmartwiałem na myśl, że nieboszczyk to ja!

[Obrazek: screen2.PNG]
Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL, WS pod nickiem Ognik
Moyo
Wiarus
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:203 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 77
Siła: 76
Zręczność: 66
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 37

#4
21-02-2017, 17:08
Prawa autorskie: Angelo, disney
Tytuł pozafabularny: Marzyciel

Fajne. Podobała mi się ta audycja. Trochę tylko te szumy przeszkadzały. I Moyo czyta się Mojo ;)
[Obrazek: iTJUvVI.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#5
22-02-2017, 19:17
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Żart o geju i pedale wyśmienity, Fuko, Twoje poczucie humoru jak zwykle na najwyższym poziomie :v

Za to żarty o byłej Fuko były tak hermetyczne, że nawet ja zupełnie nie załapałam i nie wiedziałam o kogo Wam chodzi xD
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#6
23-02-2017, 18:40
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

...ale ja mam 16 lat, więc to ciekawe, że odejmując 2 wyszło Ci 15, Fel xD
(Jeszcze ciekawsze jest to, że Asura potwierdziła - ktoś tu ma urodziny w zimę, czy rocznikowo? :>)

Nie chciałam Wam narzekać na jakość, bo i tak się nasłuchaliście, ale w pewnym momencie musiałam zdjąć słuchawki, bo pojawiło się jakieś piszczenie, przez które fizycznie cierpiałam xD

Przyjemnie się Was słuchało, opowieści Asury również, nawet jeżeli nie miała tak wiele postaci do mówienia o nich - choć ja akurat o Cherry też słuchałam z zaciekawieniem, bo przecież z tą postacią pierwotnie mi się kojarzy Asu jako osoba :p

Tylko taka jedna, drobna sugestia - może w momentach, w których gość zaczyna lekko odpływać i prowadzić niemal monolog, prowadzący mogliby jednak jakoś się odzywać, by utrzymać to w ryzach? ;p nie mówię, że to się często zdarzało, ale kiedy Asu zaczynała już tak dłużej mówić, nieco odchodziła od tematu i sama lekko traciła wątek - to jest ten moment, w którym Fuko albo Fel powinni się wtrącić i jakoś odezwać :v w końcu to Wy macie to prowadzić :>
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
23-02-2017, 23:14
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ja czasem odnoszę wrażenie, że za często przerywam gościom i staram się pilnować. ;P No ale masz rację, w niektórych momentach zapewne należało.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości