♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#1
19-02-2017, 02:48
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

borzeszumiącynapodlasiuczemuniktminiepowiedziałżerobiąserialzaplątanychafhfhfdjfh
*wdech*
*wydech*

Dobra. Może tylko ja jestem zakręcona na punkcie może nie tyle tej disneyowskiej Roszpunki, co ogólnie tej baśni i jej motywu, choć oczywiście film Disneya lubię :p (jednak przyznaję się, oglądałam tylko raz, czas to nadrobić, najlepiej w oryginale!)
Rzecz w tym, że już zaraz, niedługo, w marcu będzie film animowany oraz serial będący kontynuacją Zaplątanych! (jednak dziejący się przed tym shortem o ślubie Roszpunki i Flynna) Zarówno film, jak i serial będą emitowane na kanale Disney Channel.
Premiera filmu - 10 marca
Premiera serialu - 24 marca

Trailery: https://www.youtube.com/watch?v=G44HxQpAcI4 https://www.youtube.com/watch?v=jHjWcahauZc


Okay, teraz czas na moje marudzenie. Nie siedzę za mocno w disneyowskim fandomie, ale szczerze, jestem zupełnie zaskoczona tym, że absolutnie nic nie słyszałam o serialu? Dosłownie przed chwilą wpadłam na fejsie na jakiś enigmatyczny tekst na jakimś fb, który został polajkowany przez moją znajomą, co natchnęło mnie do wrzucenia w google pytania o serial Tangled - bo ogólnie to kojarzyłam, że kiedyś coś tam ma być. A tu bam. Za pół miesiąca film. Kolejna sprawa - wychodzi na to, że w Polsce olano temat. Na kanale Disney Channel nic nie ma, na filmwebie też niewiele, polskiego traileru nie ma, słowem - najwyraźniej do naszego kraju nie dotrze ta produkcja. A szkoda, bo film z 2010 jest raczej znany, a nowy serial wygląda na ciekawy, no i kreska też wydaje się być przyjemna. (nie to co LG, musiałam to wtrącić, wybaczcie, animacja tego mnie boli)

Koniec marudzenia, yay! Opis fabuły przekopiowany z jakiejś disney wiki:
Rapunzel grapples with the responsibilities of being a princess and the overprotective ways of her father. While she wholeheartedly loves Eugene, Rapunzel does not share his immediate desire to get married and settle down within the castle walls. Determined to live life on her own terms, she and her tough-as-nails Lady-in-Waiting Cassandra embark on a secret adventure where they encounter mystical rocks that magically cause Rapunzel’s long blonde hair to grow back. Impossible to break and difficult to hide, Rapunzel must learn to embrace her hair and all that it represents


Pokaż ukrytą wiadomośćmoje bieda tłumaczenie, gdyby ktoś chciał ;-;:


...no dobra. To teraz powiedzcie, czy tylko ja tak cholernie się cieszę? :'D
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#2
19-02-2017, 15:31
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Serio nie wiedziałaś o niczym? Ja widziałam trailer... Jakiś czas temu. ^^'

Tak, czekam. Może nie to, że jakoś bardzo się cieszę i fangirluję, niemniej lubię Roszpunkę - w ogóle strasznie dużo osób twierdzi, że jestem niesamowicie do niej podobna i zachowuję się jak ona - i jestem zaintrygowana serialem, z przyjemnością obejrzę.
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#3
04-03-2017, 02:56
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Czemu ja zapomniałam to skomentować. ._.

Również widziałam trailer dość długo przed Twoim postem i nawet sama chciałam zakładać ten temat, ale jakoś wyleciało mi to z głowy.
Jestem #teamTangled, uwielbiam te postacie i jestem bardzo ciekawa, co wyjdzie z tego serialu. Bardzo możliwe, że się za niego wezmę; normalnie niemalże nie oglądam seriali, no ale Disney no. <3 Sam film oglądałam trzy razy, co jak na mnie jest jakimś szaleństwem, bo normalnie ograniczam się do jednego razu, nie licząc tych animacji, które puszczałam w kółko za dzieciaka.

Może fabuła będzie trochę bardziej skomplikowana niż TLG, no w końcu tym razem to Disney Channel, a nie Disney Junior. :'D
Odpowiedz
Hirizi
Samotnik
*

Gatunek:Oryks szablorogi Płeć:Samica Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Zaklinacz Liczba postów:31 Dołączył:Lut 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 40
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 20

#4
07-03-2017, 20:08
Prawa autorskie: ja

Mi się bardzo podobał Tangled (też oglądałam 3 razy, pjona Vei xD) dlatego jeśli serial będzie tak samo dobry i zabawny jak film to czekam z niecierpliwością, tym bardziej ze jest narysowany taką sympatyczną kreską :)
Fire, water, earth and air, this ancient wisdom that we share
Look to the moon, seek the find, here is the power of woman kind
Come walk the paths that the old ones walk, come dance the dances they taught us
Come sing the songs that the old ones sang, for the magic now has caught us


[REF]
Odpowiedz
Taal
Samotnik
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Towarzysz:Dudek Liczba postów:231 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 10

#5
11-03-2017, 12:36
Prawa autorskie: Lineart - Red-Cayenne | Cała reszta - Skadim; Mała Taal - ciocia Vult :3

Okej to teraz mój czas na komentarz.

Kiedy pojawiły się pierwsze zwiastuny nie byłam tym jakoś specjalnie podjarana. Tym bardziej, że obawiałam się (i wciąż obawiam) o "psycho fanów filmów", którzy zgnoją serial/film wyłacznie za inną animacje i... po prostu bycie serialem. Nie rozumiem tego ale tak się często dzieje.

Jednak z każdym kolejnym zwiastunem nakręcam się coraz bardziej.
https://youtu.be/eTksHfJ5f8o

Czy ja się przesłyszałam, czy oni mówili tam coś po francusku °o°? No i rodzice Roszpunki <3 Było mi bardzo szkoda, że tak mało ich było w głównym filmie. A i jeszcze coś... #uwaga spoiler! Widziałam iż pojawi się matula Gothel (głupio spolszczona w naszej rodzimej wersji na Gertrudę ¬(`~´)¬), a to przynosi mi i ogromną radochę (oraz atak fangazmu) jak i spore obawy. W czyn obawy? W sumie nie żadne fabularne bo jeszcze nie mam pojęcia jak miałaby się zła mateczka pojawić ale o ewentualny dubbing polskiej wersji. W filmie polską VA Gothel była genialna Danuta Stenka (a czytałam że niektóre osóbki z zagranicy bardzo wysoko stawiają jej występ w Tangled nawet niekiedy tuż za lub nawet na równi z oryginałem) i tutaj pojawia się moja główna obawa. Jaka jest szansa, że wezmą Stenkę (lub ważniejsze czy zgodzi się ina wystąpić) w serialu/filmie. Jeśli będzie polska Gothel i nie będzie to Stenka, a Kamińska nie będzie Roszpunką to autentycznie odmawiam oglądania tego z dubbingiem.
[Obrazek: 8032cdd0a7a8.png]
Mała Taal
Głos Taal | Main Theme
Głos i Theme zaktualizowane 21.04.2018


Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#6
22-03-2017, 01:24
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No i jak wam się podobał odcinek pilotażowy? :D Mnie urzekł, ten styl był piękny, no i polubiłam Cassandrę. Cieszy mnie, że postacie zachowały swoje charaktery i że tak ładnie rozwinięto postacie rodziców Roszpunki. Okej, może zapowiada się nieco sztampowo, może piosenki są zwyczajne - serialowe, ale ja tak kocham ten świat, że nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Ważne, że jest ładnie, a Flynn, Roszpunka i Max są sobą. <3 Będę z niecierpliwością czekać na kolejne odcinki.
Odpowiedz
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#7
22-03-2017, 22:46
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Obejrzałam i nie skomentowałam [*]
W każdym razie - kreska, styl animacji bardzo mi przypadł do gustu. Trochę kojarzy mi się z jakąś kolorowanką? Bardzo taka bajkowa i sympatyczna, ale noc czy bardziej "mhroczne" momenty również dobrze wypadają :>
Ach, ale właśnie, najważniejsze jest to, że wszystkie postacie są sobą, nie ma żadnych dziwnych zwrotów w charakterze <3 i wreszcie rodzice Roszpunki zyskują jakiś byt, osobowość.
Cassandra jest pewnym zaskoczeniem, bo przecież w filmie się nie pojawia, a tu nie za bardzo ma jakiekolwiek wprowadzenie - ot, jest, i wszyscy się zachowują jakby była od zawsze. Jest postacią interesującą, i pewnie ją polubię (to, jak hejci Flynna jest pięknie :'D), ale trochę dziwi mnie jej nagle pojawienie.
I antagonistka jest super! Więc tak, będę oglądać, jak na razie mi się podoba bardzo :>
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Odpowiedz
Huntrees
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:młodzik Liczba postów:212 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie:
Siła: 65
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 30

#8
23-03-2017, 18:44
Prawa autorskie: lineart: Malaika4, kolory: Fileera, cienie: Salvathi

Szczerze to grafika trochę odpychająca ale poz tym zapowiada się fajnie. Chociaż trochę się tego obawiam, że będzie takie ,,na siłę". Większość drugich części, serii robionych na podstawie filmu jest no dość kiepsko zrobione i mam nadzieję, że tego nie zepsują.
Smukła, mała lwica. Zielone  oczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości