♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

#16
09-03-2017, 12:03
Prawa autorskie: Własne

Słuchając jej Nataka powoli przysiadła na ziemi, prostując się przed nią. Owinęła ogon naokoło swoich tylnych łap, a swoje ślepia wbiła w zielone tęczówki Kami. Obserwowała uważnie ruchy jej pyska, skupiając się na każdym wypowiedzianym przez nią słowie. W niektórych momentach ściągała delikatnie brwi, szybko jednak wyraz jej pyska znów wracał do tego normalnego i opanowanego. Gdy skończyła, Nataka odetchnęła cicho, zastanawiając się, od czego tu zacząć. Nie chodziło jej o wykłócanie się, tylko chciała się zapytać o kilka rzeczy, o których wspomniała brązowa królowa. Skuliła powoli uszy i zadarła łeb, by móc ponownie na nią spojrzeć.
-Zrozumiałam...-
Kiwnęła głową, robiąc krótką pauzę.
-Jednak... Mam kilka pytań jeszcze odnośnie tego, co powiedziałaś. Co masz na myśli mówiąc, że są powody do niebywałych braków u mnie?-
Ściągnęła brwi, bo przecież... Skąd Kami miała o czymś takim wiedzieć, stwierdzając to jedynie po relacjach z innymi? Miała dużo relacji złych, owszem, ale zdarzały się też i te dobre.
-Kolejne... Za ile dni czy tygodni mam się u Ciebie stawić? Czy mam ograniczony czas?-
Wolałaby jak najdłużej, bo spotkanie z Kami sam na sam na pewno nie będzie należało do najprzyjemniejszych... Tym bardziej, że smolista wciąż się jej jakoś obawiała, mimo, że ta jej teraz pomagała i zwracała uwagę na jej błędy, których sama nie widziała.
-Polowanie z Shirikim mam potraktować jako zlecenie, tak? I co w związku z tym, że w lochach są "goście"?-
"Mam z nimi siedzieć, czy jak?" - dokończyła sobie w myślach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017, 13:06 przez Nataka.)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#17
09-03-2017, 13:44
Prawa autorskie: ja-Dirke

Siedziałem i słuchałem ich rozmowy, w tym momencie nie miałem nic do dodania. Polowanie z Shirikim powinno być dla niej proste. Młodzik może i jest nadpobudliwy ale nie jest zbytnio szkodliwy dla innych. Samo wytrzymanie z nim będzie dobrą próba i wyzwaniem.
-Gośćmi na razie nie musisz się przejmować, jeden to kandydat do dołączenia- Zresztą sam był ku temu bardzo chętny, w wydawał się dobry materiałem na członka rodziny, sprawdzę go dzisiaj.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2017, 13:44 przez Myr.)
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#18
11-03-2017, 19:56
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Nikt stoikiem się nie rodził, ale opłacało się pracować nad sobą, a nie szarpać przy każdej okazji jak dziecko, które nie dostało tego czego chciało.
Z wiekiem jedni zaczęli zarzucać jej że stępiła pazurki, a prawda była taka, że nauczyła się ich nie tępić bez potrzeby. Być może też nadało jej to pewnego rodzaju nieprzewidywalności, przez pysk Kami nie przebiegała żadna gwałtowna emocja, nie był jednak też ich pozbawiony. Bystre jadowite ślepia tkwiły wpatrzone w oczy ciemnej lwicy.
- Panno Natako. Związek przyczynowo skutkowy, nic nie dzieje się bez przyczyny. Mam też za sobą lata doświadczeń, bez bezpośredniej rozmowy z tobą mogę śmiało wysnuć wniosek że obce jest Ci życie w prawdziwym stadzie.- Skwitowała bez zbędnego pitolenia.
- Na przemyślenia masz miesiąc. Równo 30 dni, gdybym dała Ci nieokreślony czas mogłabyś odwlekać w nieskończoność nasze spotkanie. Presja, nakłania nas do mobilizacji. A co do gości, jak mówi Myr nie są to jakieś osobistości i nie ma co sie przez nich stresować. Aczkolwiek pożywienie trzeba im zapewnić, zarówno im jak i strażnikowi. - Nie było w tym niczego niezwykłego. Wstała, wschód słońca zaczynał przybierać na sile, a światło drażniło wielka lwicę. Sapnęła przez nos na wschód marszcząc się odrobinę z niechęcią.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

#19
12-03-2017, 13:09
Prawa autorskie: Własne

-Mhm...-
Kiwnęła delikatnie łbem, przyznając Kami rację odnośnie życia w stadzie. Ponad połowa jej żywota polegała na włóczeniu się po sawannach, jako samotniczka, może to dlatego ciężko było jej się teraz przystosować?
-Zrozumiałam...-
Odparła i pochyliła łeb ku dołowi, znów wpatrując się w swoje łapy. Jej pysk zadrżał.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

#20
05-04-2017, 20:07
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Skoro to wszystko.. mogła udać się dalej na spacer, drzemkę tudzież wypełniać inne swoje obowiązki. Ruszyła powoli ku zejściu smyrając końcem puchatego ogona Myra na do widzenia.
- Do zobaczenia moim drodzy. Miłego dnia. - Dodała jeszcze i zgrabnie jak na 500 kilowego kolosa pokonała pierwsze schodki wiodące w dół z tarasu widokowego.
ZT

Wydaje mi się że temat raczej do zamknięcia?
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości