♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ankieta: Jak Ci się podoba audycja?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bardzo mi się podoba
3 50.00%
Podoba mi się
3 50.00%
Średnio mi się podoba
0 0%
Nie podoba mi się
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
11-03-2017, 23:44
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ta audycja jest rekordowa pod względem długości, co jest efektem sporej liczby pytań + gadulstwa Sami. Piosenek jest mniej, tak jak zapowiadałam, ale to nie uratowało sprawy. :'D Dla ułatwienia w poruszaniu się po audycji załączam wam mój plan audycji, dzięki któremu będziecie mogli dojść, mniej więcej w którym miejscu znajduje się które zadane przez was pytanie.
Najwięcej pytań było o samą Samiyę i ogólnie o forum, ale pojawiają się też wątki Tyra i Arvo, a pod koniec też trochę offtopów (wciąż jednak, generalnie, związanych z zadanymi przez was pytaniami).

Polecam słuchanie w ratach. :'D Dla pocieszenia dodam, że jakość powinna tu być dużo lepsza niż w poprzednich audycjach (zwłaszcza w tej ostatniej), bo przenieśliśmy się na TeamSpeaka.



Wersja mp3


Załączone pliki
.docx   Audycja z Sami.docx (Rozmiar: 24.44 KB / Pobrań: 10)
Shiriki
Duch
*

Gatunek:hybryda lwa Płeć:Samiec Wiek:2 latka i 5 miesięcy Liczba postów:244 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 70
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 50

#2
12-03-2017, 03:01
Prawa autorskie: Dirke

Pomogłaś w tworzeniu tej religii? To jakoś wam to kuleje xp
To oddaj to stado :V Róbcie ten cholerny bunt czy coś nosz :V
Tak zapomniałaś o nas :E będziesz cierpieć, porwę cie i będą dzieci :E
Tyr był nie w Mglistych tylko w ZZ :V
i my jesteśmy Mrohni to trzeba popracować :3
To trza zaciupać Ines :E
Nepotyzm :V i wszystko zostaje w łapach tych samych osób, jak w krajowej polityce
Shiriki dał jej buzi na plecach D: i dał jej kwiatka :<
może da gdzie indziej :V
Nie ja go na posłańca wybrałam xD :E
Jeśli nei dawno to był w królewskich bo w grudniu się złączyliśmy
Złoty Serwal :V
Czy ten jego ptaszek nie powinien zdechnąć już?
fuu macał ja a pretensje  ma lizania maiła a phi to ustawiony związek :V
Fel znajdzie czas- dobry kawał
Tyr tak słucham, że to jeden wielki uraz xp
To ciesz się, że ci go nie zabiłam i dałam odejść :V
Nie lubisz nas? A ty mendo, zabije cie :V
Masz cos do mojej Kiu? :E dba o dzieci i ich bezpieczeństwo :E
no wiesz młode hieny sa czarnawe :V
i widzę, że jeśli przeżyje to trza młodą mocniej wbić do głowy sprawę z lwami.
Jak chcesz sie kłócić to prosze dam ci Shirikiego :V
Zapomniałam dodać do pytań:
1.Jakie postacie śledzisz i dlaczego?
Nie każdy umie grac dzieckiem w pełni i tyle
te "minimum 3" to nie że tyle miejsc tylko tyle osobników
"diadem" tfy to strzałka :V
Ja nie bardzo go widzę w stadzie <Gyde>, a ogólnie była okazja werbunku ale jest ciekawy i tyle.
A bunt... cóż wątpię ale byłoby ciekawie.
[Obrazek: shiri_by_dirke-dao2bh2.png]

GŁOS | MŁODY JA| Tragiczna miłość
Tell me would you kill to save your life?
Tell me would you kill to prove you’re right?
Crash, crash, burn let it all burn

Do you really want?
Do you really want me?
Do you really want me dead?
Or alive to torture for my sins?
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#3
15-03-2017, 09:38
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Nasza religia jest legitna, to że postacie jej nie przejawiają tak bardzo, to już nie moja wina xD założenia są, ładnie spisane w SS :v
Cytat:Tyr był nie w Mglistych tylko w ZZ :V
Hm, no ja to liczyłam w oparciu o kolory nickow moich postaci, w ten sposób niby był w MB xD teoretycznie pojawił się na zgromadzeniu gdy już Myr ogłosił że ZZ to MB i wtedy się zbulwersował :v więc trochę taki kot Schroedingera, był i nie był xD
Cytat:Tyr tak słucham, że to jeden wielki uraz xp
To ciesz się, że ci go nie zabiłam i dałam odejść :V
Owszem, jeden wielki uraz, no on nie ma zbyt stabilnej i zdrowej psychiki xD
I oczywiście że się cieszę, wdzięczna Ci będę po wsze czasy <3

Shirki jest spoko, więc jak się jeszcze kiedyś fabularnie napatoczy, to czemu nie xD może tym razem niech Tyrcia pomęczy :v

Na to pytanie mogę odpowiedzieć postem, w tym temacie, tylko niech znajdę sobie trochę czasu :>
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#4
15-03-2017, 12:13
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Nie no, Serret ostatnio tłumaczyła Mauarze, co się stanie, gdy zabraknie Księżyca, tylko jakieś Beliale z Iris nam przerwały. ;/

PS Jeśli ktoś poza Kiu już przebrnął przez audycję, to zapraszam do komentowania. ;d Wszelka krytyka jest mile widziana, bo chciałabym, żeby te audycje były jak najlepsze.
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#5
17-03-2017, 17:11
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Czuję się osobiście urażona, że Arvo choć głupszy stara się grać odpowiedzialniejszego, starszego i mądrzejszego pomimo iż Kasill faktycznie taki jest i to jest obowiązek najstarszego ;-;
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#6
17-03-2017, 17:19
Prawa autorskie: ja-Dirke

starszy ?... ile kilak sekund minut? to nie czyni go starszym, jeden miot xp
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#7
17-03-2017, 17:29
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

No właśnie, na jakiej podstawie stwierdzasz, że Arvo ma być głupszy? Wszystko zależy od sposobu prowadzenia postaci, a nie od różnicy wieku w postaci kilku minut, jak to już Myr podkreśliła. Zresztą to nie on wybrał się na Kilimandżaro w wieku dwóch miesięcy, no rzeczywiście pokaz inteligencji. xD
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#8
17-03-2017, 17:37
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Cytat:obowiązek najstarszego
[*]
chciałabym żeby w prawdziwym życiu to tak działało :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#9
17-03-2017, 17:53
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Jeśli rzeczywiście Kas JEST mądrzejszy, to graj nim tak, żeby autentycznie było to czuć. Bo tak tylko się ośmieszasz, mówiąc w ten sposób, sorry.
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#10
17-03-2017, 18:31
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

(17-03-2017, 17:11)Makari napisał(a): Czuję się osobiście urażona, że Arvo choć głupszy stara się grać odpowiedzialniejszego, starszego i mądrzejszego pomimo iż Kasill faktycznie taki jest i to jest obowiązek najstarszego ;-;

Wait... WUT? To tak serio? Czy... Meh.. Jak dla mnie to kolejność leci tak (od najbardziej ogarniętego) Logan>Arvo>Kasill>grzyby i bakterie>Milele
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Makari
Konto zawieszone

Gatunek:Lef Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Znamiona:1/4 Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:434 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 105

#11
17-03-2017, 21:15
Prawa autorskie: Nukooooooooooteeek podpis:DeadFishEye-0

Minęło pięć postów od śmierci Milele od pięciu postów nikt nie staje się mądrzejszy, a co do miotu to fakt, ale wciąż Kas ma zakorzenione w móżdżku, że on jest pierworodny i jest głową rodziny zaraz po Fuko którego nigdzie nie ma. Chodzi mi o to, że Kas sam uważa się za mądrzejszego nie koniecznie tak jest. Jest na poziomie Arvo tylko że jest mniej naiwny i szybciej myśli plus jest odważniejszy dlatego poszedł na Kilimandżaro i dlatego ma zamiar pobiec za Arvo, albo Tene.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#12
17-03-2017, 21:30
Prawa autorskie: ja-Dirke

tu chodzi o to, że w wieku 2 miechów powinny te lwiątka umrzeć po drodze, i zapowiadam, ze każde poniżej 6 miechów umrze :E

A, że sam tak uważa to spoko a jak nie masz jak go rozwinąć to może coś an marginesie porób aby jego charakter itp były bardziej wyraźne.

dla mnie miot to miot, jakby drugi pojawił sie to można gadać o pierworodnym lub jak jeden samczyk a skoro w miocie wie to dla mnie róznicy nie ma.

Poza tym to dzieci sa przecież głosy, ze młode lwiaki sa za "dorosłe" więc no xp a inteligencja i mądrość to nei koniecznie to samo.

Mój Shirki zachowuje sie mimo swego wieku bardziej jak lwiatko niz wiele lwiatek :V
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

#13
17-03-2017, 21:43
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Mnie to rybka, ale jest to niezwykle interesujące, że oceniasz moją postać po raptem paru postach nią napisanych :'D a po czym stwierdzasz szybkość myślenia to już w ogóle.
I Arvo nie jest jakoś wybitnie naiwny jak na dzieciaka w tym wieku, to inne postacie na tym forum są dziwnie podejrzliwe :v
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#14
18-03-2017, 13:52
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

(17-03-2017, 18:31)Ema napisał(a): Wait... WUT? To tak serio? Czy... Meh.. Jak dla mnie to kolejność leci tak (od najbardziej ogarniętego) Logan>Arvo>Kasill>grzyby i bakterie>Milele

Dobre :)

Tak btw, Kas, dlaczego uważasz, że Arvo jest głupszy (choć moim zdaniem tak nie jest) od Kasilla? Tylko dlatego że jest młodszy? Wybacz ale ja uwaźam, że regułą nie jest to że starszy=mądrzejszy. Przynajmniej nie zawsze. Znam takie rodzeństwo, w którym młodsze z nich było poważniejsze od starszego :)
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#15
14-04-2017, 13:25
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Om, skończyłam tę audycję. Dobrze się Was słucha, machając ścierką w dłoni po całym pokoju. xD Tylko słuchałam jej na trzy raty, i śmiesznie, bo zaczęłam od samego offtopowego końca, któregoś dnia zaczęłam po ludzku od początku, a dzisiaj szukałam, w którym momencie w środku audycji skończyłam i czekałam na moment, w którym zacznę kojarzyć kwestie z ostatniej części. xD I generalnie dużo zwyczajnie nie pamiętam, ale takie główne wnioski.

Bloki tematyczne są super, dobrze się tego słucha o tyle, że zawsze możesz sobie przeskoczyć do odpowiedniej części, jeśli jakaś postać Cię nie interesuje. Mnie akurat interesują wszystkie, więc przesłuchałam całość, ale jeśli ma się prywatne preferencje - super sprawa.
Dwa, jesteś w miarę na bieżąco, nie musisz wracać myślą do poprzednich kwestii wypowiedzianych godzinę temu w audycji, super - co w słuchaniu na raty byłoby wręcz niemożliwe, słuchałam tego średnio co dwa tygodnie, przypomnieć sobie jakieś słowo po takim czasie, ugh. Ładnie można sobie porcjować audycję i wracać po dłuższym czasie.

Może udostępniajcie konspekty przy udostępnianiu audycji? Tak, wiem, na yt jest to zrobione, włącznie z odnośnikami do pytań, więc jest to super wygodne, ale sprawa się sypie, gdy ktoś ściąga .mp3 na telefon i aby dostać pytania, musi wejść na yt albo obejść się bez tego, a mając plik worda można sobie ściągnąć i odpalić w każdej chwili. Ja teraz bardziej na słuch i pamięć orientowałam się w częściach audycji (jestem leniem, nie chciało mi się ściągać), ale inne audycje w ogóle tego konspektu nie mają.

Mniej piosenek, tak! Na plus.

Fel, drobna uwaga, wkurzały mnie niesamowicie Twoje westchnięcia, gdy Fuko nie przeczytał od razu pytania, tylko parę sekund było ciszy przerwanej Twoim irytującym westchnięciem, a Fuko w międzyczasie zmieniał okno, szukał pytania. TAK, TO BARDZO SŁYCHAĆ. BARDZO. I od razu się zwraca uwagę, że coś jest nie tak, dużo bardziej, niż gdyby Fuko po prostu powiedział "tak, tak, już" i pytanie padło po chwili. To są sekundy, w gruncie rzeczy nie brzmi to tak nienaturalnie jak westchnięcie dezaprobaty, które to podkreśla... Ugh, no nie, jestem bardzo zniesmaczona, takie odebrałam wrażenie, że zachowujesz się jak nastolatka przewracająca oczami, przecież Fuko nie ma obowiązku przez 3 godziny mieć odpalony i gapić się w ten plik, przecież go ma pod ręką...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości